Дитячі садки
Дитячий садок колегіуму «Олімп»

Дитячий садок колегіуму «Олімп»


  • Київ · вул. Північно-Сірецька, 1/3, корп. Б
  • (044) 501-76-69
    (067) 440-67-69
  • приватний

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Мої діти вже 2 роки ходять у цей садочок. Коли нам відмовили у всіх дитячих садках, цей став нашим спасінням. Діти завжди йдуть у садок із задоволенням, ніяких істерик. У садочку домашня атмосфера, маленькі групи (до 10 діток), чуйні вихователі. Дякую Зінаїді Василівні, Вікторії Богданівні, Ользі Іванівні та всім іншим викладачам, що приходять до наших дітей, за піклування, за навчання, за розвиток. Ніякого хамства я від не чула, завжди привітні, охоче розповідають, як минув день, чим діти займалися, що їли... До речі, про харчування. Коли дитина просить вдома приготувати такий суп і такі котлетки з сиром, як у садочку, це для мене найкращий показник якості харчування. Ми садком задоволені!

,

Рівнем і умовами задоволені. Дитина йде з радістю в садок, любить вихователів - Зинаіда Василівна займається підготовкою старшоі групи до школи, робить дівчатам вигадливі зачіски, Вікторія Богданівна читає перед сном і грається, нянечка Ольга Іванівна знає смаки кодноі дитини. Подобається й те, що в садок приходять шкільні вчителі - Анастасія Сергіівна в ігровій формі проводить англійську, Оксана Миколаівна займається фізичним вихованням й хореографією (діти танцюють і нещодавно освоіли кувирки й берізку!), Анастасія Андріівна прищеплює любов до музики - діти знають багато пісень, дивують батьків на кожному святі! Моя донечка відвідує старшу групу й хоче йти в школу «Олімп» - для мене як для мами це найкраща оцінка!

,

Щиро вдячна нашим любим вихователям Зинаїді Василівні, Вікторіїї Богданівні та няні Ользі Іванівні за чуйне та тепле відношення до дітей. В садочку панує домашня атмосфера - безліч малюнків, цікаві неймовірні аплікаціями, чудові поробки з пластиліну чи тіста заняття та ігри з вихователями, нові рухи яким навчає на уроках хореографії та фізкультури чарівна Оксана Миколаївна, пізнавальні ігри на заняттях англійської мови у супроводі енергійної Анастасії Сергіівни – ось так виглядає садочок Олімп із середини. І я дуже рада, що моя Софійка щоранку йде у садочок із задоволенням і щовечора ділиться безмежною кількістю нових вражень та знань отриманих від цікавих занять та ігор.

,

Як добре що я вчасно забрав свою дитину з цього садку.Всім дякую.

,

Шановні батьки хорошо подумайте перш ніж віддавати дитину до цього садочку це жах. Персонал як на підбір не наче їх вчили в одному закладі хами як і сама директор. вона тільки наживається на нас.

,

Мне сад нравился. С детьми занимаются, в 4 года ребенок не только знал много об окружающем мире (я иногда удивлялась, откуда ты это знаешь), но и научилась читать в саду - для нас это было сюрпризом. Красивые утренники, нормальное питание и порядок. Мы вынуждены были переехать в другой район, а так бы и младшего водили в этот сад. Дочь до сих пор вспоминает сад с теплотой и любовью.

,

Дитячій садок дійсно поганий. Все,що тут написали батькі відповідає дійсності ,одного не розумію чому батькі за свої гроші хочуть щоб з їхніми дітьми так поводились .Висновок один -батькам байдуже .

,

Кошмар это не то слово. Родители присмотритесь куда вы водите детей. Многие родители думаю что раз дорого то там занимаются с детьми ,я тоже живу рядом и у меня буквально все перед глазами происходит,ужас.Воспитатели хами,о директоре я уже и не говорю,что там делается вечером,приходят посторонние люди занимаются в тех помещениях где дети днем ,и это 100% мне сказала их сотрудница а потом я и сама присмотрелась до 23.00. идут занятия и в виходние тоже они даже не могут сделать уборку к приходу наших днтей я прсто удивляюсь куда смотрят соответствующие органи .Мне кажется что они прикриваются детьми для того чтобы зорабативать деньги , а наши дети им не нужни. Родители берите дитей и бегите от туда мой вам совет.Кто сомневается может убедится сам подойдите вечером и в виходние посмотрите что там присходит.

,

Ужас, просто кошмар,не советую денег много,директор не приятная особа, воспитатели хамки, за такие деньги они должны просто прогибаться перед родителями ,я уже не говорю про детей.Воспитатель и помощник не смотрят и не занимаются с детьми а бегаю на перекури с пивом сама все видела.На детей кричат, за руки швыряют. Была и на празднике ужас, если сравнить с тем гос садом в который мы ходили так там рай хоть и детей много.Одному ребенку все роли , по моему одной из воспитателей дочке.Значит она уделяет больше внимания и заботы только своему ребенку, а не нашим за которых мы платим деньги как было видно по утреннику. И вообще видно что с детьми занимаются не профессионалы, а воспиталки забигалки по другому их назвать нельзя.Так родители делайте выводы вести своё чадо к таким профи или найти что то поприличнее. Просто не советую.

,

Хороший педагогический состав, рядом с домом. Все на высоте.


Залишити відгук

Усі дитячі садки в Києві, а також школи в Києві, робота в Києві