Оценка посетителей
(по 5 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Пізно вкладатися у освіту дитини, коли вона вже підліток. Ми з чоловіком, прагнучи найкращого для синочка, зупинили свій вибір на садочку Wonder Kids, щоб дитина змалечку розкривала свій потенціал та зростала у здорових умовах.

,

Хороший уровень дошкольного образования. В нашей группе воспитанные контактные детки, сыну очень нравится сюда ходить. Много игр развивающих, все очень современно. Безопасная обстановка, хорошее питание. Отличный частный детсад.

,

Довольны организацией и работой воспитателей в детсаду. За детьми внимательно следят и очень хорошо относятся. Раньше ходили в детсад на Демеевке со слезами и истериками. Сюда всегда с радостью:)

,

Дуже задоволені дитячим садочком МАУП. Невеликі групи, тож кожній дитині приділяють багато уваги. Все сучасно - і меблі, і ремонт, і підходи до виховання дітей. Подобається, що є охорона і відеонагляд - діти у цілковитій безпеці.

,

Хотіли ходити в цей садок. Домовилися із завідуючою зустрітись познайомитись і подивитись усе. Приїхали наступного ранку на екскурсію (в передостанній день перед відкриттям), ремонтні роботи ще тривали, завідуюча сказала, що вона нас сюди не запрошувала (ці слова вже характеризують рівень...) і щоб ми йшли ознайомлюватися з документами в будівлю ліцею. Тобто, люди очікують, що я сплачу 100тис грн (бо в них оплата одразу за 10міс), навіть не оглянувши сам садок??? Садок всередині не сподобався, дуууже маленька спальня, двоповерхові ліжка стоять одне до одного впритул, меблі не найкращої якості. Але основне було те, що прямо поруч із садком з вересня розпочиналось будівництво школи. Тобто це і шум, і пил. Недарма вони просять одразу за 10 міс сплатиии, щоб батьки не почали масово відмовлятись.

См. также:
Обратная связь