Дитячі садки
Школа-дитячий садок «Планета дитинства»
 • приватний

Про дитячий садок

«Планета Дитинства» – ліцензована початкова школа-дитячий садок (від 1,8 року до 4 класу) з дружним, творчим колективом досвідчених вихователів, вчителів, головна мета яких – створення таких умов навчання і виховання, за яких діти почували б себе комфортно і спокійно. 

Дітки мають можливість відкрити свої таланти та здібності, отримати позитивний життєвий досвід серед одноліток, відкритись як неповторні особистості, підвищити мотивацію, бажання та практичні вміння до навчання.

Для гармонійного та всебічного розвитку ваших дітей, ми розробили спеціальну програму для садочку - «Обдаровання» яка є затвердженою інститутом ім. Бориса Грінченка, та в поєднанні з державною програмою «Дитина» - дає плідні результати.
 
Початкова школа- дитячий садок «Планета дитинства» запрошує діток у світ дитинства без домашніх завдань і біганини між гуртками. До нас діти поспішають із усмішкою, а ввечері повертаються додому радісні після насиченого та цікавого дня. Наш головний пріоритет – STEM-освіта, яка має сформувати особливий стиль мислення у дитини та її гармонійний всебічний розвиток. Наша гордість – колектив досвідчених педагогів, які працюють за новітніми методиками викладання.

Ми гарантуємо:

 • Найкращі умови в дитячому садку.
 • Невеликі групи, не більше 15 діток.
 • Збалансоване, корисне харчування.
 • Кваліфіковані та чуйні до дітей педагоги.
 • STEM освіта (В освітню програму покладено ідею навчання чотирьох дисциплін: наука, технології, інженерія, та математика у міжпредметному та прикладному підходах).
 • Велика, доглянута територія під охороною.
 • Медичне обслуговування та супровід психолога і логопеда.
 • Сенсорна кімната.
 • Сучасні навчальні та виховні методики. 
 • Творчі студії та гуртки для різностороннього розвитку дітей.
 •  Англійська мова з ефективною методикою навчання щодня.
 • Масажний кабінет для вихованців нашого закладу.

Вас приємно здивує наш профессійний кухар, який готує смачно і по-домашньому з щирою любов’ю різноманітні страви! Ми слідкуємо за якістю та корисністю страв та продуктів!
Є безлактозне та безглютенове меню.

На території закладу знаходиться:

 • обладнаний спортивний майданчик;
 • ігрові майданчики;
 • велика озеленена територія;
 • цілодобова охорона;
 • облаштоване укриття на випадок повітряної тривоги.

Відгуки

31
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Кожен раз дякую подумки за такого першого вчителя і за школу. Донька біжить до школи, і для мене це показник і найкращий відгук! Бачити радість в очах, коли вона друзям розповідає про свою улюблену школу. Чарівне місце, де все робиться з дітьми і для дітей! У цій школі склалася якась особлива, ні на що більше не схожа атмосфера. Діти не по струнці, а дуже невимушені у поведінці, жага до знань присутня. Школа пропонує низку позашкільних дисциплін, намагаються частенько організовувати якісь цікаві події, від яких діти в захваті! Прогулянки щодня в обов’язковому порядку! Можна довго розповідати про плюси, але якщо щаслива дитина, задоволена мама! Школа дійсно стала для дитини другою домівкою. Нехай вам увесь світ посміхається, як ви посміхаєтесь нашим дітям! Дякую адміністрації і всім вчителям — ви найкращі! Однозначно рекомендую!

,

Зупинившись на виборі дитячого садочку своїй дитині, – не прогадала! Донечка ходить з превеликим задоволенням! Перейшли в садочок не так давно, звернула увагу на професіоналізм персоналу закладу, з дітьми проводиться величезна робота, як по підготовці до школи, так і з гурткової роботи. Моя дитина досить швидко адаптувалась до нового оточення, з радістю йде до садочка, ввечері з захопленням розповідає скільки всього цікавого було протягом дня в групі. Тут працюють люди, що захоплені своєю справою, роблять її добре, з великим ентузіазмом і любов‘ю до дітей.Чудовий простір для щастливого дитинства). Маємо попередній не дуже вдалий досвід відвідування приватного дитячого садочку, то є з чим порівняти.

,

Отличный сад ? Ребёнок ходит второй год - доволен. Идёт с радостью в сад каждый день. Нареканий в сторону сада или воспитателей нет. Питание 4 раза в день, кормят очень хорошо. Даже дают манго, киви, хурму. Английский раз в неделю с носителем есть и входит в стоимость ? Рекомендую

,

Ми ходимо в «Планету» вже третій рік! Я дуже задоволена. Моя дитина до садочка хоче йти навіть у вихідні - це говорить про одне - дитині садочок подобається!!! Чудовий заклад, чудовий колектив, найкращі вихователі! Коли виникали деякі питання, я могла завжди вирішити їх з вихователем або адміністрацією.. Окрема велика подяка за гарно організований підхід до всіх ситуацій і за добре ставлення до батьків та дітей. Коли дитина любить ходити в садок тут слова зайві! В цьому році у нас випускний, та сподіваємось на те, що й до 1 класу ми підемо саме в «Планету». Рекомендую!!!!

,

Это очень странный частный сад , отношение воспитателей к своей работе … если за ребёнком прийти в 17.45 - воспитатель с укором в голосе сообщит, что Вы сегодня последняя )) не удивляйтесь , если вашего ребёнка будут воспитывать как собачку конфетами . Покушал - получи в ротик леденец и топай спать . Приходим забирать - а у дочки постоянно во рту конфеты . Просили не давать . Так воспитатель в след раз всем в ротик по конфетке, а тебе родители не разрешают . Ужас. А территория большая , своя . Это бывший госсад, таким по сути и остался , только стоит сейчас около 16000


Залишити відгук

Усі дитячі садки в Києві, а також ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, школи в Києві, робота в Києві