Оценка посетителей
(по 59 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Садок прекрасний. До вихователів претензій немає. Дитина з залюбки ходить в садочок. А здавати кошти на ремонти чи потреби групи-це бажання кожного.
А щодо харчування, дитина моя приходить додому і просить приготувати таке ж як в садочку!

,

Садок в повному занепаді!
Побори є. Майданчики деякі в аварійному стані! Фарба на гнилих лавочках полущилась, це вже не надається до ремонту! Пісочниці не закриваються і там туалет для котів! Доріжки з часів УССР- вже розлазяться! Невже садочок не фінансується державою? Жодного оновлення майданчиків - все що залишилося з Радянського союзу! Декілька бесідок хіба, і то є підозра, що це за батьківські кошти.

Вихователі старої закалки, та вже йдіть на пенсію, дайте молодим працювати, а вам пора відпочивати вже!
Харчування жахливе, при тому, що батьки доплачують.
Є над чим працювати, пані завідуюча!

,

Дуже хороша вихователь є Ірина Казимирівна.Приємна і добра людина.

,

Моя дитина відвідує групу "соняшник". Вихователькою і нянею задоволена на всі 100%. Дітей багато в групі і всім приділяють увагу, діти доглянуті. мій син з радістю відвідує свою групу і всі додаткові заняття. Харчуванням малий задоволений, їсть все від каші до супу і т.д. Навіть каже що в садочку смачніше готують ніж я. Цукерками ніхто дітей не годує. перший раз таке чую за 3 роки. Буває на День Народження діти приносять гостинці цукерки, але їх всі діти кладуть в шафку і лише з дозволу батьків можуть потім їсти або ні. Мій малий не їсть, а віддає мені.
Дякую Дякую і ще раз дякую Людмилі Ярославівні та Славі Іванівні!!!
Дай Бог Вам здоров'я за Ваші труди!!!

,

Сад хороший. Воспитатели очень нравятся. Из минусов - в саду дети спят в одной комнате, где и занимаются и едят. Маленькие группы битком набитые детьми, хотя на такое помещение детей должно быть не больше 15. Меня интересует вопрос: несколько дней забираю дочку из сада, а там все воспитатели с граблями территорию убирают вовсю. Мне казалось, что на площадке воспитатель должен за детьми смотреть, игры организовывать, а не граблями махать. И так каждую прогулку листву собирают, а дети сами по себе бегают, кто плачет, у кого и сопли потекли от слез, а никому и дела нет…. Все заняты!!!!
Я просто возмущена! Как не придешь за ребенком, воспитатели вместо дворников или за дворников убирают листья (сочувствую), интересно, как можно одновременно следить за детьми и выполнять чужую работу, или воспитателям за это доплачивают? В чем сомневаюсь. За территорией детсада тоже сотрудники пахали!

,

Моїх двоє дітей відвідували цей садок. Вцілому садок нормальний ,чистенько,кормили смачно. Але дуже велике значення має,до кого попадете в групу.Син відходив садок з великим задоволенням.Жодних скарг і нарікань.Йому дуже повезло з вихователем і пом. вихователя. Зате в групі доньки було багато нюансів.

,

В перше чую про цукерки в садку!!! За рік перебування дитини в садку, жодних претензій немає! Хороший садок! Люди які тут працють стараються для наших дітей! Дякую!!!!

,

На перше враження, садок - непоганий, але коли в групі мало дітей, беруть і ведуть тих діток в якусь іншу групу на цілий день, а вихователька собі патякає по телефону, закрившись сама в групі. Великих змін по дитині не бачу взагалі, все, що вміє-нашими стараннями. В групі дубак, +14, ніхто навіть і не думає включати опалення чи підігрів, краще дитину просто не водити в той період, коли відкл батареї і на вулиці холодно. Меню - ніби ок, але постійно пхають в дітей якесь хімічне печиво та цукерки, яке я своїй дитині не даю. Побори є, гребуть і навіть не стидаються. Розчарована садком, оскільки чула багато позитивного про нього, а виявилось якесь таке, ні риба, ні м'ясо...

,

Я вам скажу: одне скільки людей стільки і думок. Мені подобається! І головне, що мій син іде ззадоволенням. Чудовий колектив, завідувач наша приємна людина.Я дуже задоволена садочком: і чисто і з дітьми займаються. Свою другу дитину я також сюда поведу. Дякую Вам!

,

Моя думка така: плюси та мінуси є усюди і навіть у кожного у дома! Моя трєтя вже дитина відвідує цей заклад і в прекрасному настрої та з задаволенням біжить у садочок, завжди охайна,сита,здорова та весела.Я можу судити про це реально,бо з кожним роком бачу позитивні зміни! садочок чудовий,педагоги професіонали(дай Бог їм здоров*я)...велика подяка адміністрації та працівникам цього закладу. А щодо вищенаписаних негативних коментарів: дорогі батьки, у вас є право вибору!!! Кожна мама шукає,щоб своїй дитині було добре: я-знайшла.

,

Я вам скажу одне: скільки людей стільки і думок Прочитала про корупцію і дуже здивувалася: гроші збирає батьківський комітет на потреби групи і дітей і щоразу подають усю звітність про витрачення коштів. Чи це інші вважають корупцією? Це державний заклад, держава не може (точніше не буде) фінансувати все так, як би ми хотіли для наших діток, тому для покращення умов треба самим постаратися,Чудовий колектив, завідувач приємна людина.Я дуже задоволена садочком і дитина задоволена: і чисто, і я бачу, що ними там займаються, розказує що їх навчили чи показували. Свою другу дитину я також сюди приведу. Дякую Вам! Звичайно, з ними там не сюсюкаються, може зайвий раз не приділять достатньо уваги, але це просто нереально, якщо не тримати дисципліну з великою кількістю малих діток. І для цього є батьки!!! Ми самі це повинні робити!!!
Тому хто тільки планує реєструватися сюди, сміливо записуйтеся! Незадоволені знайдуться всюди.

,

Садочок супер. наші дітки задоволені. завідувач і педагоги - професіонали.

,

Все добре і все чудово, але в садочку на данний час розгортається епідемія вошей!!! Чомусь медпрацівниця не бере собі даної інформації до уваги, чим вона займається я не знаю, але страждають діти. Ліки не з дешевих і це негативно впливає на самопочуття самих діток!!! Пишу сюди, щоб звернули увагу і прийняли якісь міри!!!!

,

Моя дитина відвідує групу "Левеня". Вихователями дуже задоволена, вони привітні, доброзичливі, охайні. Мені дуже приємно, що моя дитина з великим бажанням хоче відвідувати садок і засмучується коли наступають вихідні дні.
Сам садочок охайний, чистий, але мені б хотілося щоб були внесені деякі корективи щодо дитячого меню. Щоб страви були більш смачними на вигляд і на смак.

,

Садочком задоволена! вихователі молоді, активні, молодці! До завідуючої теж не було претензій.... до сьогоднішнього дня!!! А ситуація просто жахлива!!!!! Сьогодні, виходячи з дитиною з садочкою зустріла працівницю (бачила її до того на кухні) в неадекватному стані!!!!П'янющою!!!!!!!!! Вілізла ледве з кущів перед входом!!!!!!!!! Стало цікаво, що ж робиться на тій самій кухні!!!!!!!!!! Краще б я не повертала туди!!!!!!!!!! Крики, реготи, матюки!!!!!!!!! А в садку ще було багато дітей!!!!!! Це під час робочого дня!!!!!!!!! От і цікаво, чим в цей час займається адміністрація!!!!! А з адміністрації нікого не було на місці!!! Можливо разом святкули!!!!!!!????????? Жах!!!!!!!Жах!!!!!!Жах!!!

,

Садочок чистий, доглянутий, спасибі Ірині Степанівні за чудовий садок. Але Ірина Степанівна переймається наклепами не доброзичливих батьків, моя дитина відвідує групу "Сонячні Промінчики", вихователі привітливі, доброзичливі. Ніяких проблем.

,

Садочок хороший, чистий, доглянутий. Дякую Ірині Степанівні за такий чудовий садок. Але Ірина Степанівна переймається наклепами батьків, які хочуть керувати адміністрацією садка. Моя дитина відвідує цей садок, групу " Сонячні Промінчики", вихователями я дуже задоволений.

,

садок гарненький. доглянутий. до завідуючої, Ірини Степанівни, у мене нарікань немає і вихователі наче непогані. та от інколи складається враження, що педагогічний підхід бажає значно кращого... Оксана Романівна (наш вихователь) полюбляє на дітей кричати, і дуже неприємно я була здивована, почути на цілий коридор, від вихователя в присутності інших батьків про недолік моєї дитини. Вважаю, що це неприпустимо для педагога. Дитина в садочок йде, але коли бачить виховательку починає плакати, намагаюся зрозуміти з чим це повязано...

,

Садок хороший! Вихователька старанна, хоча дітей дуже багато!Меню жахливе, особливо підлива з курячим мясом, яке не добре почищене, люди на кухні працюють не на совість! А все ж таки це діти)

,

Садочок гарний і вихователі приємні....А вот адміністрація садочку,а виключно завідуюча-це просто не вихована і не відповідальна людина,яка нічого не може рішили і не хоче... садочоком взагалі не займається від батьків вимагає ремонтів,нових меблів і її не цікавить криза в країні. Її не цікавить чи батьки мають кошти їй на цукерки,коняки і кави... Так не робиться... кожен має починати зміни з себе.

,

Садочком задоволена на всі 100) Вихователька просто чудова! Няня старана в групі порядок і чистота, а головне дитина задоволена) Завжди розказує що вони в садочку бавляться, малюють вчать віршики пісні, особливо згадує завжди що вихователька читає казочку коли вони лягають в ліжечка! Велика подяка адміністрації яка на мою думку контролює роботу своїх працівників!!!!

,

Цікаво а за скільки часу потрібно подавати заяву електрону, щоб прийняли дитину ще до народження дитини...... Бо ми подали за 2 роки і ми в списку 1185. Дибілізммм інакше не назвешшшш ........

,

Садок дійсно гарний але його працівники позорять заклад А саме двірник і завідуча цього закладу Двірник обзивае і лякае дітей На зауваженя нереагуе Завідувач коли проце взнала також нереагуе Тому небуду здивований якщо ще хтось опинеця в такій ситуаціі Моя порада тримайте дітей подалі від двірника він якісь неврівноважений

,

В мене в цьому садку теж двоє дітей і я задоволена на всі 200%. Дякую!

,

Ми попали в садок по електроній реєстрації! Абсолютно ніяких коштів ми не давала! Дуже задоволені дитина посто в захваті від проведеного дня в садочку! Завідуюча приємна людина як і вихователі та няні)))) Приємно спілкуватися, в групі завжди чисто як і в самому садку) Чудова територія) А те що здаємо по 20 грн, зрозумійте в теперішній час це ніщо, це для наших дітей для їх комфорту)

,

Нажаль ми живемо в такі країні (поки що, надіюсь) в якій необхідно проблеми державних садків, шкіл потрібно вирішувати зусиллями батьків. Бо реально держава незабезпечує оновлення меблів, сантехніки і решту. І щоб наші дітки почували себе комфортніше в садку ми батьки намагаємось трішки допомохти. Я вважаю якщо піти в приватний садок там усе буде, але плата за нього буде не 300грн. в місяць як в нашому а 2000грн. Не потрібно з цього робити проблему батьки, бо інколи в місяць ми витрачаємо дітям на іграшки більше ніж за цілий рік в садочку. Я задоволена цим закладом і педагогами зокрема. А в цей складний для країни час давайте будемо добрішими!!!

,

Садок чудовий і люди,які працюють тут викладаються для наших дітей на всі 100%.Можливо не всі,але не треба судити по комусь одному.Я,як мама з батьківського комітету жодного разу не чула про якісь подарунки для завідуючої чи когось ще.
А на рахунок ліжок:ви хіба зі своїм ліжком в групу прийшли?Якщо є проблема в групі,то вирішувати її треба спільно,а не перекладати на плечі 2-3 батьків з комітету,які,щоб зібрати тих кілька гривень на потреби кланяються,ніби собі додому на щось збирають.
Шановні батьки!Будьте вдячними та цінуйте працю,час та нерви інших.

,

Садок не поганий, але збирання коштів є і це факт. 20 грн на потреби групи здати не шкода, бо справді потрібен і туал.папір і посуд б'ється.Старша донька ходить в групу, яка переповнена.Ми в цій групі 3 рік всім задоволені, але в вересні на бат.зборах нам повідомили, що спальних місць не вистачає на всіх дітей і треба докупити ліжка.З ясель ці діти з нами не переводились, отже їх взяла завідуюча. А на те, щоб їм було де спати, здавати мають всі батьки.Чому такі проблеми мають лягати на плечі інших.Здогадуюсь і навіть впевнена, що в переповнену групу, ці дітки попали по блату.В групі, де ходять менші дітки, ми купляли шафу,бо попередня вже була дуже стара.І є розуміння,що окрім батьків ніхто цього не зробить для наших дітей.Але є нагальні потреби, а є потреби, які на нас вішає керівництво садка, бо хоче нажитись!Здавали гроші на новорічні свята для наших діток, але попросили, ще здати на подарунок завідуючій!За які таки заслуги.
І до речі, ліниві вареники, це жах, це якісь мучники.

,

Щоб там не казали - вихователі працюють та стараються!!! Щодня бачу результати по дитині!!! А от харчування!!!!!!!!!!!! Харчування жахливе!!!!!!!! За останній рік дітям не давали ні разу м'яса (котлетки, фрикадельки, тюфтельки...іт.д) чи риби, лиш якась жахлива підлива та 3-4 рази на тиждень - ліниві вареники(палюшки), які суцільною грудою лежать на тарілочці!!! Про фрукти взагалі мовчу, лиш квашені огірки - практично щодня!!! Не знаю, за яке харчування ми сплачуємо такі квитанції!!! Куди дивиться завідуюча та медсестра!!! Мізерне меню!!! Моя дитина приходить додому і просить поїсти тому що в садочу ненаїдається(((( Якщо у вас є можливість то віддавайте дитину в нормальний садок(((((((((

,

Садочок просто супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Жодного реального результату від звернення не має.Якщо Ви здравомисляча людина, то добивайтеся у міській раді збільшення кошторисних призначень на утримання дитячого садка, оскільки зараз в діячому кошторисі передбачені кошти лише на заробітну плату та оплату харчування дітей (50%). Кошти, які збирають батьки з батьківського комітету, витрачаються на купівлю чистячих засобів, лампочок, засобів гігієни тощо.Я б на їх місці не дозволила помічнику вихователя використовувати неоплачений Вами (оплачений іншими батьками) папір для підтирання сідничок Вашої дитини. І тоді б брудна білизна та неприємний зуд у Вашої дитини мабуть допоміг Вам зрозуміти реалії сьогодення.
Р.S. У садочку прекрасні педагоги, які виконують свою роботу на відмінно. Не варто на них зливати свій гнів, адже ситуація з недофінансуваням аналогічна мабуть в усіх дитячих установах. Якщо ми не подбаємо про власних дітей,то хто ж тоді-Державі ж не до того :(

,

Дуже задоволена садочком. Мій синочок щасливий у цьому садочку , а саме у групі "Левеня" . Низький уклін Олі Федоровній та Галині Володимирівній, за все що вони роблять для діток. Діти з радістю йдуть у групу і йдуть додому із щасливими оченятами. Дякую за турботу , щирість і ласку ,що даруєте нашим діткам . Моя дитина повертається із садочку щаслива, усміхнена і хоче туда йти знов - для мене це показник того,що дитині там добре. Поганого сказати не можу нічого. Якщо батьківський комітет вирішив придбати щось нове для дітей і збере якісь кошти я тільки рада!!!!! Моя дитина в садку знаходиться 10-ть годин з 8.00 до 18.00 і я рада допомогти хоча б чимось, щоб моїй малечі було комфортно і затишно. Низький уклін усім Вам!
P.S. А для тих, хто бориться з поборами у садочку, хочу сказати одне: почніть з себе! не хочете здавати - не здавайте! Підіть у магазин та купіть своїй дитині - книжечку, листочок, олівчик, серветку, туалетний папір " і тоді може наші діти будуть жити краще!"

,

Читаю і дивуюся що пишете що попало.Моя дитина ходить в цей садочок і ніяких поборів там нема.А щодо ремонтів і всього іншого то вирішують батьки .Все що роблять ,то роблять для наших дітей.Дякуйте тим людям що там працюють,і не поливайте нікого брудом.А щодо біганини по адміністраціях, я би порадила бігти до лікаря поки непізно ,бо мозги не на місці!

,

Сам садочок не поганий,але побори просто жах. Доять батьків як корівок, збирають на всьо:ремонти,постіль,посуду,пісочниці,хімію,іграшки,канцтовари,світильники,подарунки або гроші вихователям і завідуючій. Зрозумів що треба міняти систему і починати з себе. Припинив здавати гроші,а ще пожалівся в Шевченківську райадм та міськрад.Ефект супер відразу все є і здавати нічого нетреба. Не мовчіть не платіть і тоді може наші діти будуть жити краще!

,

Прекрасний дитячий садочок,все влаштовує.Окреме спасибі Ірині Казимирівні,Вірі Василівні і Любі Федорівні.

,

Дуже класний садок! Особливо вихователь Людмила Ярославівна група "Соняшник". Вихователь від Бога!!! Низький Вам уклін!!!! Що звичайно не можу сказати по завідуючу цього садка, хто мав справу з нею,той знає...

,

Садочок гарний! Багато прекрасних вихователів як от Ірина Казимирівна,але є і не совісні: у групі Котигорошко, вихователь має групку "любимчиків"(видно не за просто так) з якими працює, а решта так "масовка"(це добре видно де 10 постійних дітей на 1 плані, а решта завжди лиш підспівка на кожному виступі). А решта20 дітей теж хочуть побути на святі "лисичками" чи "бурячком". Ще рік і в школу, а дехто і вірша не говорив ні разу.

,

Внук дуже задоволений в садочок йде з задоволенням.Велике дякуєм вихователю Зоряні Вікторівній та няні Стефі Стефанівній

,

Садочок просто супер!!!! Особливу вдячність виношу виховательці Людмилі Ярославівні!!! Вихователька супер! Дитина дуже задоволена!!!

,

Садко задоволені на 80%. Моя дитина в яслях.Вихователь Ірина Казимирівна.Найнижчий їй уклін за доброту і любов,яку вона дарує нашим дітям!Вихователь зразковий і від Бога!!! Няня чудова.Заміна не погана.Годують добре.Меню мене влаштовує.Поборів ніяких немає.Так,здали чималу суму,але купили все виключно для своїх дітей!
Мінуси-садок досить сирий і дуууже холодний!!!Дітей просто заморожують.Вдягаю,як капусту.це просто ЖАХ.Завідуюча опалення відключає і виправдовується що це чийсь указ.Немає ніяких указів,шановна.Є закон про умови які повинні дотримуватись в ДНЗ.і ви мусите їх дотримувати!А не вислужуватись перед керівництвом тим,що економите.Економте в своїй хаті.на собі і своїх дітях.а на наших не треба!

,

Садочок гарний. Але побори дійсно зашливі!!! За все треба платити!!! Великим недоліком вважаю не якісну роботу медичного персоналу.
Дуже халатне ставлення завідуючої садочком до дотримання санітарних норм в садочку (зокрема в приміщеннях де діти проводять цілий день, 2 минулих тижня температура була +15 за норми від +18до +22). На скарги батьків чому не включается опалення ніяких обгрунтованих відповідей так и не почули.

,

садік чудовий.а побори це жах....ми перейшли з ясель в молодшу групу це кошмар.....потрібно все купити(ліжка,кухню,стільці,посуд,килим)що робили минулі групи,де провірки туда б кру направити

,

вихователь Любов Федорівна супер ніколи не підвищувала на нас голос але ми її слухали і любили

,

Задоволений роботою садочку. =)

,

У цьому садочку добре!

,

Ми з недавнього часу віддали свою дитину в цей садочок, і нам там дуже подобається, особливо дитині, хочу звернути вашу увагу, що це перший раз ми спостерігаємо за нашою дитиною, що вона любить їсти десь позамежами дому, тобто я дуже задоволена кухнею, велике дякую кухарям, за смачну їжу... це дійсно добросовісне ставлення до роботи.

,

Завідувачка приємна, вихователі чуйні, садочок хороший. Єдиний недолік - особа, яка працює медсестрою - хамка!

,

Я з дитиною теж задоволена садочком. Вихователі догодовують дітей, це було помітно по донечці, яка витягувала 10 тарілок і ложок і говорила:"це тобі Вадим, а це тобі Оленка. Їжте скоро". Йдучи на роботу, я завжди могла почитати меню.Є додаткові гуртки: анг., танці. Англійською дуже задоволена, мала знала 15 слів і мала бажання вчити мову у дома. Завжди вчила мене віршиків, яких вони вивчили у садочку. Можна ще багато чого хорошого написати у адресу цього закладу. Але нажаль нам треба було переїхати і наступний садік навіть не до порівняння.

,

А медсестри цього садочку дійсно не виконують свої обовязки а одна з них (молодша) зловживає службовим становищем.

,

Я також провела тут своє дитинство(1986-1991рр) і моєю вихователькою теж була Надія Григорівна.Дуже хороша людина, надзвичайна вихователька.Але на жаль в цьому садочку вона вже давно не працює.В теперішній час таких вихователів не має, а якщо є то одиниці.

,

Про цю дитячу установу можуть бути лише надзвичайно приємні спогади!!! Я провела тут своє дитинство (1986-1991рр), і воно було неймовірним...Хочу відзначити таких вихователів як Марія Йосипівна, і Надія Григорівна, це були просто приємні люди, і професіонали у своїй справі...Хочеться вірити, що вихователі цього часу настільки ж віддаються діточкам і своїй роботі, як свого часу отримувала увагу я і усі мої одногрупники...НИЗЬКИЙ УКЛІН ВАМ, ДОРОГІ МОЇ...

,

Садочок гарний, вихователі приємні, тільки неподобаеться одна особа вона працюе психологом. Неподобаеться її поведінка... поводить себе неадекватно , любить цілувати дітей хоча дітям це не подобаеться, і взагалі на психолога вона не подібна.

,

Іванна Іванівна Доошева : вихователь-2старшої ясельної групи"ВІНОЧОК"добрий,чуйний вихователь який добре відноситься до дітей,діти дуже її люблять,батьки задоволені!

,

Садочок можливо і гарний а от медсестри не виконують своїх обовязків, часто немає на робочому місці

,

дуже гарний садочок.з великим задоволенням мій син ходе в садочок дуже дякую вихователь і няні старшої групи левеня

,

Моя дитина швидко звикла і адаптувалася, ходить із задоволенням! За це велика подяка всім працівникам,адміністрації і особливо тим,хто дарує свої сили,знання,тепло,любов і ласку дітям старшої групи№2 "Квіточка".Дякуємо вам.

,

садочок гарний вихователі справжні професіонали мають підхід до дітей зокрема до кожного,кожень день різні заняття,годують добре,один мінус майданчики жахливі тобто взагалі їх не має крім лавочок і старих пісочниць.

,

дуже гарний садок, діти просто в захваті від проведеного дня в садочку. вихователі добрі, приємні. годують добре і смачно.

,

гарний садок ,приємні вихователі, клопітливі няні

Партнеры сайта
Англоязычный детский сад Первой Детской Академии
Англоязычный детский сад Первой Детской Академии
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь