Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №150 Львівської міської ради
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу
Останнє оновлення 7 квітня 2025
Відгуки
38Садочок суперовий, закінчили його 2018 р. і ще з таким теплом згадуємо!!! Велика подяка вихователям Наталі Володимирівній і Людмилі Петрівній, які з такою добротою відносилися до дітей та няні п.Ані. Музичний керівник Оксана Петрівна, яка дуже класно готувала наші дитяча свята, серед моїх знайомих в інших садках такого й близько не було! Харчують там досить добре, мій малий дуже перебирав харчами, а після садку почав їсти майже все. Читаю відгуки і дивуюся за хабарі, ми реєструвалися в чергу і нас взяли згідно черги... Так ми батьки збиралися коштами, щоб зробити комфорт в групі... Але вперше чую, щоб завідуюча збирала кошти....
Моя дитина рік ходила у цей садок.Адміністрація жахлива,постійні збирання грошей то на ремонти,то на шафи, то на ще щось.то 700 грн,то 200 , і так що пару місяців.Була свідком як в ясельній групі вихователька при всіх кричала на вулиці на маленького хлопчика.Що місяця збирають і окремо на садок,але батьки все роблять власним коштом. Після заміни садка зрозуміла що лише тут так. В іншому не так багато вимагають,і адміністрація адекватна. Хоча батьки роблять все можливе власним коштом!А її все мало.Не раджу
Була свідком ситуації: вихователька бігає по сходам і шукає дитину, ніде не може знайти, вибігає на вулицю і там знаходить пропажу, дівчинка 3 х років бавиться у пісочниці. Репліка виховательки: я на секунду відвернулася а її не має, за цю секунду дитина 3 х років встигла самостійно взутись, спуститись з другого поверху і наліпити пасочок у пісочниці....
Хочемо в перший клас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Хороша початкова школа на 12 балів! Вчителі 12 балів! Харчування -11-12 балів,навчання -12 балів .Скажіть чи буде цього року набір у перший кас!!!!!!!!!!!!!!!!Чекаємо !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Дивіться також усі дитячі садки в Львові, ЗВО/ВНЗ у Львові, коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, школи в Львові.

Почну з того ,що ДУЖЕ задоволені садочком !Син був у гр Бджілка , хочу виділити фаворитів - вихователів моїх дітей . Ольга Сукач - це 🩷🩷🩷Ірина Ігорівна ясла / малятко . Няні теж чудові. Садочок - рекомендую !!!!