Оценка посетителей
(по 17 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Хороший садок, хороші вихователі та адміністрація. Рекомендую. Підписуюся під кожним словом, написаним вище. Дякую за виховання діток - майбутнього України.

,

Чудовий садочок! Живемо поруч, коли прийшов час - зайшла в садочок дізнатись що й як, мені реально хотілось від аромату страв - сісти з дітьми за сніданок, чи обід! Харчування різноманітне - м ясо, риба, овочі. Меню яслі трохи відрізняється від інших - по стравах, щоб могли їсти дуже маленькі дітки.
Чудовий колектив, наша улюблена вихователька Інна Василівна, Марія Ігорівна. Завідуюча Оксана Іванівна дійсно на своєму місці. Потрапити в сад важко - але ця ситуація всім відома - дітей багато, садочков і місьць обмежена кількість.
Робиться ремонт - так, і за кошти батьків, але на такі маштаби треба набагато більше! - то не думайте, що ваші кошти одноразові - це мільйон у чиюсь кишеню!
Конфлікти вирішуються людською мовою, з дітками при потребі працює психолог. Але й батькам треба бути адекватними.
Бувають не дуже з великим досвідом вихователі, чи просто немає досвіду своїх дітей, але то одиниці.
Стою в черзі з другим сином, маю надію попадем наступного року.

,

Садочок прекрасний!!!(відношення, виховання, харчування, атмосфера і тд.) Велике дякую Легай Світлані Савівні!!! Чудова людина!!!

,

дуже хороший садік .Особлива подяка вихователям Уляні Миколаївні та Оксані Михайлівні.

,

Маю бажання висловити свою думку та враження про наш садочок №154.Насамперед,хочу подякувати колективу за розуміння та людяність до нас батьків,зокрема Оксані Іванівні.Особисто мені подобається атмосфера самого закладу,один дух і одна команда.Ведуться ремонтні роботи і тим самим покращуються умови для наших дітей.Порядок і чистота у групах,кухарі готують смачну їжу(це підтверджують мої доньки),творчо та педагогічно освідчені вихователі,хороші та добрі няні.Також щиро дякую Марті Владиславівні,Тетяні Ільївні,Мирославі Романівні та Світлані Савівні.Бажаю всьому колективу здоровя та процвітання на нашій Богом даній землі.Мирного і спокійного життя нам усім,а особливо нашим дітям!!!

,

Окреме велике спасибі нашим вихователям та няні(не даремно група називається Метелики), бо вони як ті метелики "літають" і оточують дітей увагою і любов'ю, знаючи свого непосиду)і яким наполегливим він може бути в своїх захцянках,ні разу від нього(а він в мене жалюнчик ще той) не почула, що вихователь на нього кричала чи била.Єдине,що засмучує це дитячі майданчики,але думаю з часом це виправиться, тому що зміни у садочку бачу постійно.Можливо нам просто пощастило,але ось такий допис вийшов у мене)

,

Хочу поділитись своїми враженнями щодо садочку та нашої групи зокрема)З приводу Оксани Іванівни,ніхто мені не хамив і зверхньо не ставився,хочу заперечити,платите не за місце,на потреби садочку(в тому числі і вашої дитинки),кошти які здавались нашою групою на неї і витратились,так,звичайно на протязі перебування в садочку ще щось додається, але я побачила куди пішла кожна копійка,мені приємно,що моя дитина бавиться гарними забавками в теплому і чистому приміщенні, харчування дійсно хороше,дають і печиво і фрукти, іноді читаючи меню на день дивуюсь як повара встигають готувати такі різні і затратні по часу страви)на весь садочок)

,

Садочок хороший, харчування також, моя дитина ходить вже 3 роки і ніколи ще жалілася. Я задоволена!!!

,

Дуже хороший садочок!!! Завідуюча Оксана Іванівна надзвичайно багато зробила і робить для садочка, це людина віддана своїй справі. Колектив садочку дуже привітний. Те що беруть гроші при влаштуванні дитини в садок на мою думку це нормально, адже вони таки йдуть на садок. В групах робляться ремонти, купуються бойлери, нові меблі, нові коври, оскільки дитина відвідує садок 4 роки, день в день то невже ця 1000 - 1500 то такі великі гроші, адже це робиться для своєї дитини. Звичайно є ситуації коли батьки кажуть шо в них немає грошей, тоді вас попросять а може ви можете руками своїми допомогти (напр. покласти туж плитку, чи зробити меблі).
Так що садок дуже хороший!!!

,

Прекрасний садок. Моя донечка ходить в ясельну групу і навіть вміє говорити, поганого від неї я в адресу вихователя чи нянічки не чула. Дитина задоволена і я з того втішна. Що стосується завідуючої, то як себе поставите так до Вас і будуть відноситись. Поганого про неї сказати не можу нічого. Якщо батьківський комітет вирішив придбати щось нове для дітей і збере якісь кошти я тільки рада. Це робиться не для завідуючої. Моя дитина в садку знаходиться 10-ть годин з 8.00 до 18.00 і я рада допомогти хочаб чимось, щоб моїй малечі було комфортно і затишно.

,

Місце давно вже не 1000грн!!!! і навіть не 1500 )))в садочку харчування добре,зміни на краще є,проте відношення завідуючої до батьків не дуже добре,я би сказав зверхнє,і хамувате, в обличчя каже одне,а за спиною інше,відносини добровільно-примусові(це не тільки моя думка,а й сусідів,знайомих!!!!!!!!).Добре,що хоч вихователь наша радує,хороша людина.

,

місце вже давно не коштує 1000грн.а набагато більше!!!!!садочок-милий,харчують добре,зміни дійсно є,а ось відношення завідуючої до батьків зверхнє,в обличчя говорить одне,а за спиною інше,дуже неприємно,почуваєш себе школярем якого відчитують,відносини добровільно-примусові.

,

Умови хороші, всі хвалять, але... прийшовши до завідуючої, дізнаєшся, що місць немає, коли б не прийшов... Всі ходять по 3-5 разів, принижуються. просять, за місце кажуть 1000 грн (на ремонт), але й ті треба давати чорними путями...чи треба принижуватися? Але ми живемо в сусідньому будинку...

,

Все добре, тільки яслі не дуже, кричить як навіжена та вихователька, а діти нічого сказати батькам не можуть, бо говорити ще не вміють.

,

Вітаю усіх працівників дитячого садочка з Великодніми святами! Щиро дякую за турботу та красиві зміни. Приємно дітям і батькам відвідувати садок.

,

дуже великі зміни в позитивну сторону. Велике спасибі всім працівникам.

,

дуже смачно готують їсти. гарна група. багато іграшок. добрі вихователі. великий майданчик. люблю ходити в садочок і спати після обіда.

Партнеры сайта
Детский сад «Clever Kids»
Детский сад «Clever Kids»
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь