Оценка посетителей
(по 16 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Хороший садочок. І харчування, і педагоги нормальні. Не розумію деяких коментарів і оцінку садочку, бо не пройшли по черзі. Ми як були 38, так і пройшли під тим же номером. Зараз кращими умовами, ніж у цьому садочку, я впевнена, не може похвалитись жоден приватний.''

,

Були в черзі 60, потім стали 68,а зараз 168. Подзвонила запитать що за справи, сказали багато пільговиків ідуть позачергово! Так я і повірила за місяць 100 пільговиків, треба трохи розрухати те корупційне кодло!!!

,

зареєструвалися ми в чергу 68, осіню стали 93 пішли до завідуючої, вона сказала що незнає чому так сталося, але ви проходити бо набирають 100 дітей... сьогодні ми 112,а до 1 вересня ще далеко...що за система?

,

Добре

,

Шановні батьки, прислухайтесь до своїх діточок. Не так все гарно і солодко у відношенні до дітей педагогів-вихователів . За зачиненими дверима ви не знаєте, що може відбуватись, це стосується ясельної групи Звичайно мова не про всіх. Нажаль мої враження жахливі.

,

Була моя дитина в електронній черзі 10 по списку ( було це у 2015р ) . і я чемно чекала про зарахування дитини у садок) Але мою заявку відхилили, я тоді пішла у садок вияснити причину. Завідуюча сказала, ну ви не прихолили і не дзвонили , в нас закінчився навчальний рік і ми заявку відхилили) Ось так у нас робиться!(

,

Садочок чудовий. Дитина задоволена і сита. Харчування дуже смачне.

,

Садочок чудовий,дитина довольна,вихователі добрі

,

мало відгуків про цей садочок. мабуть через те що в правилах забороняеться "ненормативную лексику,-використовувати...бо як чую про цей садочок нічого іншого не пригадую.. стояв мій син в черзі стояв...і пішов в школу))))зате не одні люди без черги з конвертиком проскакали....і як говорить народ зараз в садочок винниківський дитину віддати потрібно мати знайомих при посаді і 100 у.о,ну або Вам сильно пощастило і ви входите в родину завідуючої.а тепер по суті -говорять вихователі там хороші совісні,харчування таке як і в більшості держ.садочках ,але давати 300 у.о за совдепівські умови,і за те щоб ваша дитина була 46-ю в групі?щоб дитині бракувало стільця,спала з кимось в ліжечку....я обрала інший садочок..і без взятки дитина ходила,ми купили лінолеум і розетки(витратили 1300 грн,бачили на що витритили,а не дали баснословну сумму завідуючій,на незрозумілі витрати!)правда возили до Львова,а зараз підростае менший синочок,а ситуація не змінилася.

,

Дякую, керівнику закладу п. Галині, вона дбає про садок, робить все можливе щоб дітям було затишно, нагодовані. доглянуті. в садочок ходить вже друга дитина, я як мама задоволена, вдячна п. Галині та колективу.

,

садок чудовий .вихователі дбайливі.в яслях-45штук синок ситий і доглянутий,в старшій групі-42штуки доця співає,вчить вірші,англійська,танці,виступає,малює.кому не подобається-не ходіть

,

нормальний садочок. я перший раз як побачила з середини також умнічала. але пройшовши декілька садочків у львові.. оцінила, що ненайгірший він.

,

норм

,

Незнаю яК вихователі,може і хороші,а сам садок ужасний,старий,коврики ше ті як ми малими були,а кий захід жах один,смішно дивитись на таке.Щей один садок на місто.Така наша держава....

,

Прикиньте, а моя дитина довольна садочком, а я як мама довольна що моя дитина нагодована, доглянута, і розвивається. Вихователі доглядають за всіма дітьми не дивлячись, на те,що їх багато. А про те щоб їх не було багато повинна подбати наша дорога влада Винник!!!

,

Дітей багато, сидіти немає де, сплять по двоє на ліжечках, прикиньте !!!

Партнеры сайта
Детский сад «Antoshka Kids»
Детский сад «Antoshka Kids»
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь