Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №129 Львівської міської ради
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу
Останнє оновлення 15 жовтня 2024
Відгуки
44Садок чудовий. Вихователь, умови, харчування. Особливо вдячна Каріні Едуардівні та Оксані Григорівні!!!
Садок на всі 12 балів.На рахунок кількості дітей у групах то це питання виключно до керівників освіти області!!!!!!А тепер про гроші.Коли хочете до садочка то готові на все , лиш би взяли, а потім починаєте.
Так садочок супер! Але за чиї гроші? 1)Миючими засобами можна вимити не тільки групу, але і цілий садочок. 2) А кількість дітей у групі? Як вони будуть ходити зимою гуляти?-ніяк тому що їх багато. 3) Я ще думаю, що слід оновити персонал молодими кадрами.
Щодо вихователя Вікторії Вікторівни, я вважаю що це справді, вихователь з Великої букви, і неможна, ось так, не розібравшись в усьому, позбавляти групу такого вихователя, як на мене варто батьківському комітету зайнятися цим питанням аби повернути вихователя у групу. Адже батьківський комітет створений не лише для того, аби вирішувати лише фінансові питання, чи не так??? А щодо таких батьків, яким не підходить вихователь і які надто сліпо вірять своїм дітям, варто задуматись над своїми вчинками, спочатку вони ізолюють вихователя, бо не підійшов їхній дитині, а згодом що- весь світ???
Дивіться також усі дитячі садки в Львові, ЗВО/ВНЗ у Львові, коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, школи в Львові.

Вихователі не вміють знаходити підхід до дітей.Розвитку нуль.Моя дитина більше мала знань до садка ,а в садочку нічого не навчають!!!