Оценка посетителей
(по 59 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Ми ходимо в садок з вересня цього року, усім дуже задоволені, гарне ставлення до діток, з дітками займаються вчать чомусь новому.
Окреме дякую Вірі Іванівній за турботу , ласку, та вміння знайти мову з кожною дитинкою.

,

Ходить моя маленька зайка в групу "зайченята"
За 2 тижні дитина помінялася, розговорилася трохи, бо в свої 2рочки лінується розмовляти. Вихователь Анна Петрівна така щира і чуйна, завжди мою малечу заспокоює, розказує протягом дня як себе поводила дитина, чи їла добре чи гралась з дітками. Я задоволена, дякую вихователям за їхню працю, бо я ради не даю з одною дитиною в вони мають їх чимало і кожній приділяють увагу:)

,

Не розумію поганих коментарів про садочок. У мене туди ходить двоє дітей, і я дуже задоволена. Цього року старша дитина випускається, і я хочу дуже подякувати вихователю Галині Петрівні, няні Дані Омелянівні, музкерівнику Ірині Йосипівні - кращих наставників для дітей не знайти. Усі дітки в групі завжди були ситі, доглянуті, а зараз ще й готові до школи без додаткових занять. Дякую Вам за ті зусилля, любов, турботу, які Ви вклаладаєте в кожну дитину.

,

ніколи не віддавайте дітей в групу зпр

,

жахливий садочок

,

Дуже вдячна вихователям Анні Іванівні ,Мирославі Євгенівні та помічнику вихователя Любов Романівні групи "Сонечко" за турботу і опіку за наших діточок.

,

Хочу подякувати найкращим викладачам групи "Курчатко". Галина Петрівна та Дана Омелянівна. Ваша любов та опіка про наших діток дійсно не оціненна. Ви стали другою сімєю та авторитетами для моєї дитини. Дякуємо Вам за все.

,

Ось ми закінчили ясельну групу "Зайченятко". Хочу насам перед подякувати вихователю Анні Петрівні і нянічці Наталі!!! Це люди від Бога! Син як і всі дітки спочатку плакав в садочку, але няня і вихователь завжди вміли заговорити!!! Скільки раз приходила в садочок і відкривавши двері бачила як синуля сидить в Анни Петрівни на ручках, дуже приємно що так відносились!!! Нянічка яку дуже любив синочок! На вихідних в нас були розмови що він іде завтра в садочок бо йому там подобається! Коли в синулі питалась кого ти любиш то " А.Петіма" ( так син називав виховательку) і "Нятяля" це були люди на рівні з сімєю! Анна Петрівна завжди виходила і розказувала як синок поводив себе протягом дня! Багато малювали, співали, вчили щось нове, синуля по дорозі додому розказував що вони робили і дуже гордився малюнками які вони малювали!!!!
Дуже вдячна Анні Петрівні і нянічці Наталі!!!

,

Не знаю як на рахунок незадоволення життям, але якщо група погана, то про це не мовчати можна, а не робити вигляд, що все прекрасно. Вихователі групи Сонечко трішки забуваються у вихованні дітей - гроші зібрати не забуваються....нажаль. На батьківських зборах жодного слова про виховання дітей та про самих дітей, а лише розмови про те, що потрібно купити в групу. Люди, відкрийте очі - давайте будемо справедливими у воїх критиках, адже виховуємо майбутнє покоління, а не просто водимо дітей на перетримку у садок!!!

,

Хочу подякувати вихователям групи "Сонечко" за хорошу роботу і добре відношення до дітей. А стосовно образливих коментарів - то багато людей є незадоволених життям, от і пишуть від того, що немає більше чим зайнятись. Будьте добрішими і взаємоввічливими!

,

Ну що ж, і я напишу. Відносно харчування, то 3-х разове харчування у садочку, то це дааалеко не повноцінне харчування, яке готується цілий день: таке 3-х разове я за 1 годинку можу вдома змайструвати. І до того ж воно може повторюватися - вранці макарони, ввечері запіканка з макарон. Ніхто не старається лишній раз перепрацюватися. А спробуйте зробити зауваження вихователю відносно харчування чи виховання! Це ж буде шквал обурень! І як ми маємо міняти країну з себе. Маємо тихенько мовчати і робити вигляд, що нам все підходить???? Так, ми маємо бути чемними, тихенько здавати гроші на всі витребеньки і робити вигляд, що нас все влаштовує!!!!

,

велике дякую вихователям і помічнику групи "Соняшник".Фахівці від Бога

,

Моя дівчинка відвідує садок перший рік, і впринципі я задоволена,і дивно,що батьки тут таке пишуть...всі ми неідеальні...але треба простіше дивитись на деякі моменти,в моєї дитини теж на одному святі дали віршик на другому -ні.....Люди-це не проблема.....А щодо харчування...то цей пост-Яйце......ну перепрошую там не завжди яйце на сніданок а раз на 2 тижні( за харчуванням стежу оскільки в мене дитина алергік) а в інші дні і каші молочні і запіканка.і макарони з яйцем....якщо чесно то різноманітність є....тому гріх щось говорити! І ще одне питання до батьків признайтесь чесно ви своїй дитині коли вона вдома готуєте про 3 рази на день різні страви?????? Я -НІ! бо це нереально...для цього потрібно цілий день на кухні простояти....а в дитячому садку готують.і все свіже і кожного дня різне...найлегше винити когось (не так відносяться...не так подивились...не так зготували...) Люди починайте з себе країна прагне змін-а не обвинувачення один одного....всі ми люди і всім властиво помилятись!

,

так, дійсно, в нашій середній групі вихователь вибрала собі 5 діток, з якими займається, вони беруть участь у всіх святкуваннях і т.д., інші дітки чомусь залишаються на задньому плані. Ходимо в садок постійно, оплата вчасна, а відношення .....

,

Моя дитина ходить у цей садок уже другий рік (середня група). І вже просто сил немає про це мовчати! Мало того, що ми поміняли вікна, штори, тюлі, зробили ремонт у групі і т.д., як напевно і у всіх садочках таке робиться. Крім того, виникає багато зауважень до харчування, наприклад, хіт їхнього меню - рибні консерви. Хочу наголосити, що 1 день перебування у садочку коштує 19,74 грн. Не так вже і мало, щоб вистачало лише на молоко, шматочок хліба та рибну консерву на обід! І не зважаючи на всі ці недоліки, на які батьки закривають очі (бо ж державний садок), вихователі та няні дозволяють собі не особливо перейматися окремими дітьми, вибравши собі 5-6 улюблених, і ними займаючись. Зокрема, мене вразило проведення свят у цьому садочку - одні і ті ж діти постійно мають костюми та вірші, інші - постійно без костюмів (максимум вишита сорочка) та на задньому плані. Можливо у цьому садочку діють якісь неоголошені тарифи на краще відношення, про які я ще не здогадуюсь....

,

Додрого дня усім мамам!!! Які пишуть коментарії про навчальний заклад садок 75. Гарне відношення до дітей це безперечно,але харчуваня на сбогодняшній день 10.05.2016р- сніданок-жахливий. Як можна дати дитині одне яйце,чай і кусочок вафельки!!!! Некожна дитина буде їсти яйце,є діти алергетики наприклад!! Іщо дитина зранку снідає тільки вафельку випила пів горнятка чаю і це до 12-00. Шановні батьки прошу звернути увагу на харчування наших дітей,які не доїдають,зато медсестра кожного дня іде з садочка з великим кульком,або з двомо кульками що їй подорозі аш рвуться!!!!!!! Я недумаю що вона під час робочого дня ходить на Південний ринок за покупками!!!!! Шановні батьки це є наші гроші і наші діти!!!!

,

Леся Богданівна та Галина Володимирівна - це два Сонечка, дві Квіточки, які люблять, зігрівають та роблять все можливе дя того, щоб нашим діткам було максимально комфортно, цікаво, весело... у садочку. Велика Вам шана та поклін за Вашу турботу і любов до своєї праці і до наших діточок. Ми Вас дуже любимо, поважаємо і бажаємо Вам тільки найкращого! Спасибі за те, що Ви у нас є !!!

,

Величезне дякую вихователям групи "Сонечко " Анні Іванівні і Любов Романівні за турботу і догляд за діточками.

,

Вжеб пора завідуюсій трошки тих грошей на садочок витрачати ,наприклад музичний гарно оформити,бо оформлення 80-х,дуже бідне

,

Величезне спасибі вихователям логопедичної групи Людмилі Миколаївні ,Людмилі Василівні і логопеду Лесі Орестівні-це надзвичайно хороші , турботливі ,чуйні ,справжні професіонали своєї справи .У своїх вихованців вони вкладають всю свою душу.Ми з задоволенням навчалися у цій групі .Згадка про садочок і про вихователів викликає тільки позитивні емоції.

,

Ось і минув наш перший рік в садочку - ми закінчили ясельки, групу "Зайченятко". Що можу сказати - враження найпозитивніші! Вихователь Анна Петрівна стала нам всім близькою, діти її люблять і відносяться як до рідної бабусі -вони багато малюють, читають казочки, гуляють, провели 2 чудових свята практично без сліз -а це заслуга вихователя і няні. Синочок завжди був доглянутий і чистенький, без плям. Анна Петрівна кожній мамі розповідала, як її дитина провела день, що їла, як спала, як поводилась - а це дуже важливо для кожної мами. З її допомогою до грудня всі дітки вже були без памперсів і самостійно їли. Син з радістю біжить в садок. Дякую за вашу терплячість, величезну працю і турботу! Рекомендую мамам давати діток в групу Анни Петрівни і няні п.Наталі.

,

Я мама двох діток,старший випускався 6 років тому від Ганни Петрівни та Наталі Миколаївни,до нині син згадує цих вихователів із задоволенням,в нього найкращі то наймиліші спогади про дитинство ,повязані із садочком,Тому,незважаючи на те,що ми переїхали, я молодшу доньку оформила в цей садок.Ніяких вимагань і доплат жодного разу я не бачила,Завжди позитивна і привітна вихователь(Ганна Петрівна)!!!

,

Доброго дня. Хочу висловити подяку Ганні Петрівні і також Юлі Петрівні і, звісно, няні. Нам повезло, що за допомогою тих людей адаптація мого сина пройшла легко і без істерик. Він завжди є доглянутий і має багато позитивних ямоцій. Я важаю що від перших виховательок залежить як дальше діти будуть ходити в садок. А нам з ними повезло :)

,

Коли дитина згадує про садок на вихідних,то потрібно дякувати вихователю, конкретно Анні Петрівні.

,

Анна Петрівна - досвідчений педагог, відповідальна людина з якою приємно працювати і поради якої є влучними і доречними. Вона повністю підготувала наших дітей до молодшої групи, за що ми їй дуже вдячні. Ірина і Марія.

,

Хочу висловити велику подяку Ганні Петрівні (група "зайченятко"). Моя дитина із великим задоволенням іде зранку у садочок, а вдома завжди розказує казки, які вони читали, показує що їх навчили малювати, в які ігри вони грали з дітками. Ганні Петрівні бажаю гарних діток, здоров"я та величезного терпіння. Надіюсь що менша дитина попаде теж на виховання до Ганни Петрівни.Також хочу подякувати няні Наталі та Юлі Петрівні. Дякую Вам за все!!!

,

Доброго дня всім батькам)))Моя дитина закінчує зараз ясельну групу "зайченятко",всім задоволені,дитина завжди доглянута,одіта,коли приходжу в садок її забирати просить ще трішки побавитись , з Ганною Петрівною,окрема їй подяка,педагог з великим стажем,багато чого навчила наших діток,зробила навіть те від чого нам самим тяжко було відівчити наших діток.Низький їй уклін ,многих літ і вдячних батьків))))

,

Садочок гарний,є такі гарні вихователі як Галина Петрівна, Юлія Петрівна.Також гарна у цій групі няня (т.Галя), Туди відходили мої діточки на черзі ще одна . Тому раджу цей садок, а нюанси бувають різні і їх завжди можна вирішити.

,

Дуже задоволені цим садочком, а особливо вихователями: Галиною Петрівно , Юлією Петрівною та нянею Галиною Федорівною. Дитині і нам Вони дуже подобаються. Спасибі Вам за все!!!

,

На перший погляд вихователь дуже мила і турботлива,та все це на початку... Коли Ви продовжуєте водити дитинку і оплачуєте лиш квитанцію за садочок + 20грн. на засоби, то вона не така й привітна і турботлива..То графік ніби до 18:30, а дитину потрібно брати до17:00ї, бо коли,Ви прийдете пізніше, то до Вас буде крик, чому так пізно. Жалоби бо Ваша дитина одна, а вихователь вже додому одіта спішить, плюс жалоби:" Ваша дитина втікає,я не маю сили бігати..." Тоді йдіть на пенсію,чи в домохазяйки, а діткам іншу виховательку, яка дійсно буде любити діток і не "пліткувати" з вихователями та працівниками.

,

Дорогі батьки! Я мама яка має порівняння ДНЗ 75 з іншими садками.мої двоє діток туди ходять, враження в мене найкращі. оцінка найвища, а душа моя спокійна за моїх дітей. Наші групи "Курчатко" і "Зайченятко" Щодо "Курчатка", вихователька займаєть з дітьми, виховує, терпляча.моя дитина їз задоволенням ходить у садок, а це багато про що говорить, особисто для мене. Щодо знань, вони їх утримують повірте, бо це не тільки видно, а і відчуваєш на собі . Одним словом, нам з вихователем Галиною Петрівною і нянею Даною Омельянівною дуже пощастило. Безмежно Вам дякуємо за терпіння до наших діток !
Окремо хочу подякувати муз керівнику Ірині Йосипівні за такі чудові виступи і гарні враження !
Щодо гр " Зайченятко", історія повторяється моя дитина за садок згадує навіть у вихідні дні. Нагодована, перевдягнута, навчина на горщих, і кожен раз мені якусь нову казочку переказує. Дуже вдячні Анні Петрівні і п. Наталі за терпіння до найменших

,

Ставлю найвищу оцінку Вихователю Галині Петрівні і Няні Дані Омелянівні (група "Курчатко"). Скажу лише одне: вихователь займається з дітьми (дитина повністю готова до школи без "модних" на сьогодні підготовок), використовує купу методичного матеріалу для всестороннього розвитку дітей, одним словом, любить свою справу. Діти доглянуті, нагодовані. Завжди привітна, комунікабельна. Низький уклін та велике дякую!!! Також слід подякувати і музичному керівнику Ірині Йосипівні за її неперевершені ранки та креативність.
"Я раджу цю групу для Вашої дитини".
Р.s. А деякі нюанси за межами групи.... то лише нюанси.

,

Моя дитина ходить у цей садочок, вихователь - Ганна Іванівна та няня Любов Романівна. Можу сказати, що це вихователь з Великої букви - любить дітей, ніколи на них не кричить (може просто строго сказати і вони відразу її слухають). Коли б я не прийшла, вона з дітками займається - то малює, то пазли складає, то казочку читає ... Дуже коректна та вихована у розмові з батьками. Няня Люба Романівна - привітна та добра жіночка, яка завжди обніме та заспокоїть будь-яку дитинку. Я дуже рада, що ми попали саме до цієї групи!

,

Подобається старша група Лариси Миронівни. Дитина постійно розповідає про те ,що робили на заняттях, проводяться чудові ранки. Взагалі гарний садок.

,

Моя дитина відвідує групу "Соняшник". Група сучасно обладнана, в ній багато іграшок. Вихователями та нянею ми дуже задоволені. Завжди проводяться гарні свята. Дитина з радістю іде в садок.

,

Особисто проходжу практику в даному садоку.Садок чудовий, найбільше сподобалось бути в групі Лесі Богданівни (група "Квіточка"), чудовий вихователь, до дітей відноситься прекрасно...Правда є там одна (кадр), кричить на дітей так, що оглухнути можна

,

***Дуже задоволені цим садочком, а особливо вихователем Лесею Богданівною та нянею Галиною Володимирівною. Дитині і нам Вони дуже подобаються. Спасибі Вам за все!!!***

,

Ми тільки почали ходити у садік ,на перший погляд -не поганий....
На подвірї практично крім пісочниць більше нічого немає (ні качель ні гойдалок ,ніяких драбинок ) одним словом- бідно .А в середині і акваріум і екебани і ремонти . йдуть великі гроші на ремонт груп оскільки це все на батьківські кошти ,садік нічого не спонсорує .В групах холодно. Вихователі хороші -це 1 плюс а все інше у -.

,

Ми тільки будемо ходити - молодша група - вихователь - Леся Богданівна - дуже чуйна та привітна!! по відгуках - дуже хороший спеціаліст!! заклад знаходиться в парковій зоні що є дуже важливим фактором!

,

Садочок гарний,є такі гарні вихователі як Леся Богданівна,Галина Петрівна, як з ясельної групи і Галина Петрівна з групи курчаткою.Також гарні у цих групах і няні, Туди відходили двоє моїх діточок на черзі третя. Тому раджу цей садок, а нюанси бувають різні і їх завжди можна вирішити.

,

Садок звичайно самий звичайний! Єдине що дуже погано це постійні побори, кожного року завідувачка садочку придумує що потрібно зробити ще. Замість того що ходити, вибивати кошти, шукати спонсорів для садочку, все це лягає на батьківські плечі! Хочеш чи ні, повинен здати кошти!!!! Практично з завідуючою дуже важко спілкуватися бо це людина настрою! Просиш одне робить навпаки!

,

Садок жахливий і відношення до дітей таке ж.

,

Шановні батьки Наш садочок найкращий!!!!! Вихователі уважні, терплячі, чуйні, виховані та турботливі. Діти щодня з великим задоволенням біжать в садік. Вихователька-це друга мама, яка з дітьми проводить більше часу ніж "Ви"-батьки". Тепер задумайтесь "батьки"- скільки казок прочитали Ви своїй дитині, скільки пісень, віршів вивчили з нею, і скільки часу в день Ви присвячуєте своїй дитині? Особливо подякувати хочу Ганні Петрівні !!!!!!! Низький уклін Вам і міцного здоровя!!!!!!!!!

,

Садочок супер,особливо хочу відмітити Ганну Петрівну,Наталю Миколаївну і Ірину Орестівну ця нянічка суперова.Вони всі чуйні до діток,а якщо вам здалось,що ці люди якось не так ставляться до ваших діточок,кричать сварять їх,чи,бють(чого немаэ) то поставте себе на їхнє місце,кожна мама чи тато хоче для своєї дитини найкращого і тому неповірю,що ви БАТЬКИ ніколи не сварили чи "не били" свє чадо,за те чи інше.Тому Гана Петрівна,Наталя Миколаївна,чи якась друга вихователька на час нашої роботи лишаєтся нашим дітям за маму.Намагаючись виховати наших дітей в той ча коли ми працюєм.

,

Моя дитина задоволена, хороші відгуки про Ганну Петрівну і про няню.

,

Ганна Петрівна уважно ставиться до кожної дитини і до кожної мами. Щодня виходить до батьків і кожному персонально розказує, що робила Ваша дитина, чи добре поїла, чи бавилась, робила зарядку, співала, слухала казки, скільки разів пісяла, і т.д... То як можна казати, що вихователь-жахливий ??? Головне дітки її ЛЮБЛЯТЬ і СЛУХАЮТЬСЯ !!!!! Ганна Петрівна, не звертайте увагу на неправдиві коментарі!!!!

,

Я НІКОЛИ не чула крику особисто до якоїсь дитини, це брехня !!!!! У вас вдома є 1-максимум 3 дитини, а в групі їх 27!!! і скажіть, будь ласка, ви ніколи не піднімаєте голосу на них??? ніколи в це не повірю!!!!! А як всі щебечуть в очі !!! Ганна Петрівна -чудовий вихователь, діток любить, а головне вони її дуууже люблять, бігають за нею як за мамою!!! Моя дитина не може розпрощатись, коли забираю додому!!! так, буває впісяється, але це не є вина лише вихователя, в цьому і ваша вина, шановні батьки! Якщо дитинка в чужому одязі- це означає, що вихователь вділа, щоб воно мокре не ходило. А скільки в діток позитивних емоцій, радості, розповідей про казки, мультики , театр, пісеньки і т.д. Тому, кому не підходить вихователь, садок -можна вибрати інші(їх є достатньо), а не псувати настрій собі, дитині, вихователю та іншим батькам!!!Ганні Петрівні -велике ДЯКУЮ за її важку працю!!!

,

Вихователька чудова, я повністю нею задоволена. Проте, варто зазначити, що коли в групі 20 хлопців, то й ставлення має бути строгішим. А щодо переодягання, то мою дитину переодягають навіть коли впріває після сну, і забираю я по п'ятій, і жодного разу не чула жодних претензій.

,

вихователька хороша, дитина моя ще жодного разу не була мокра, йде в садок з охотою, забираю - завжди задоволена усміхнена малеча!Якщо ваша дитина постійно плаче, то це не означає, що проблема у вихователях.

,

Вихователь в ясельній групі "Зайченятко" просто жахлива: постійний крик на дітей (на зауваження батьків відповідь "В мене виробився такий командний голос". Цікаво, з начальством так само командним голосом спілкується?), дітей виводить до батьків в мокрих (запісяних) речах з претензіями і криком "Чому ваша дитина не проситься на горщик?" (як дитина має проситись, якщо вона панічно боїться цю злу тьотку?), постійні скарги типу "Я вже не можу, 20 хлопців то так важко і т.д.". Куди дивиться керівництво садка? Таких людей потрібно відправляти на пенсію і вже, а на роботу брати людей, які люблять дітей і яким з ними цікаво.

,

На перший погляд вихователь (ясельна група) дуже мила і турботлива,та все це на початку... Коли Ви продовжуєте водити дитинку і оплачуєте лиш квитанцію за садочок + 30грн. на засоби, то вона не така й привітна і турботлива....вже за місяць Ваша дитина обпісяна і не переодіта,або Ваші речі на ін. дитинці, то графік ніби до 18:30, а дитину потрібно брати до17:00ї, бо коли,Ви прийдете 10ть по 17тій, то до Вас буде крик, чому так пізно. Жалоби бо Ваша дитина одна, а вихователь вже додому одіта спішить,не зважаючи,що дитинка мокра і її переодіти потрібно...плюс жалоби:" Ваша дівчинка втікає,я не маю сили бігати..."--- тоді марш на пенсію,чи в домохазяйки, а діткам іншу виховательку, яка дійсно буде любити діток і не "пліткувати" з вихователями .....

,

вихователі уважні і хороші, і садок хороший. а директор-хабарниця. як би ж на садок. і всі це зають

,

я дуже сумую за цим садіком і також за своїми вихователями

,

Надзвичайно сумуємо за садком, окрім графіку роботи до 17.00 - жодних претензій і зауважень. Можливо нам просто дуууже пощастило з вихователями, як у ясельках (Галина Петрівна), так і старших групах (Лариса Миронівна і Оксана Мирославівна), щиро вдячні їм за наших діток!

,

дуже хороша вихователька Наталя Миколаивна

,

Садком ми задоволені. Прекрасні вихователі. Тільки забагато дітей у групах. Але це проблема не тільки цього дошкільного закладу.

,

суперовий садок

,

цілком нормальний садок

,

Мабуть це субєктивно, але наша дитина 2 тижні в садку - 2 місяці хвора. Крім того дивний там графік роботи вихователів. Відношення до дітей - нормально ставляться тільки ті, хто має покликання, а таких мало (але це вже проблема не тільки цього садка).

Партнеры сайта
Английский сад
Английский сад
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь