Навчально-реабілітаційний центр «Левеня»



  • Державна форма власності

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


Останнє оновлення 17 жовтня 2013


Відгуки

21
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Садок розрахований на дітей з незначними проблемами з зором, для здорових дітей садок хороший , а хворі діти не отримують відповідного навчання, ще й колектив змінюється дуже часто, що говорить про некомпетентність вихователів по вихованню незрячих дітей

,

В НРЦ " Левеня" навчолось двійко моїх діток. Чудовий заклад. Прекрасні спеціалісти. Маю наміри оприділити туди ще двох діток для навчання та лікування. Дякую строгому директору за підбір професійного кадрового складу.

,

Мій онук навчається в данному садочку - це чудове місце для дітей, які мають вади зору, та й не тільки, харчування чудове, ставлення також і лікування на місці, Одним словом, це дуже хороший заклад, плануємо підти в їхню школу.

,

Ми привели свою дитину в садок і страшенно переживали,як це буде. До омєї дитини поставились як до своєї власної. Тут так затишно, чисто, красиво. Не віриться, що в наш час, ще існують люди ,які не шкодують сил і часу, що зробити добре людям. Вихователі - прекрасні, група - просто фантастика. А директор, направду свята людина. У нас були побоювання як наша дитинка з такимим серьозними проблемами зору буде себе почувати в колективі, так Віра Миколаївна, все пояснила і заспокоїла. З нею говориш - і всі труднощі відходять. Чується, що при тому що вона справжній директор, строгий (у нас порядок всюди, такий би в нашій Україні!!!!), а насправді добра людина, справжня мама. Низький уклін вам!

,

У меня только одни хорошие отзывы и впечатления. У меня слабовидящий сын с задержкой псих-речевого развития да еще целый букет диагнозов. Где мы только не были в нашей милой столице все руками разводят вроде наш единственный такой. Даже предлагали отдать в детский дом. Только в Львёнке мне рассказали что и как, помогли сдвинуться с места и добиться результатов. После диагностики малыш начал говорить(так как невролог выписал препараты которые действительно помогли, а не 350 видов таблеток что до лампочки), психолог дал рекомендации как я должна себя вести именно в нашем случаи, окулист наконец то поставил остроту зрения(в Киеве этого не могли сделать). Я очень довольна и мы с нетерпение ждем апреля чтоб поехать опять. Спасибо Вере Николаевне за ее работу, что есть такой центр для наших особых деток. А здоровым там точно не место. Центр же создавался не для них. А условия действительно хорошие.


Дивіться також усі дитячі садки в Львові, ЗВО/ВНЗ у Львові, коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, школи в Львові.