Оценка посетителей
(по 44 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Коли ходив наш старший,дула завiдуюча iнша,надiюсь щось змiнилось

,

Зі сльозами на очах відпускаємо наш садок та йдемо в перший клас. Наша Надія Володимиріна-це наш Янгол-Охоронець. Найкращий вихователь у цілому світі. Наша няня Наталя Богданівна дуже хороша людина. Дітей люблять насправді. А які свята організовували. Наша група, саме приміщення навіть краще, ніж у дома. Наша Надія, як справжня мама-господиня, влаштувала домашній затишок у групі. Ми відходили у садок із величезним задоволенням. Сподіваюсь нам так само пощастить з першим вчителем. Садок чудовий. А то що існує спонсорська допомога батьків, то невже то погано? Ми хоч бачимо зміни і куди йдуть кошти.

,

Садочок СУПЕР! Працівники відповідальні і дуже хороші. 4 роки ми відходили сюди. Зараз вже моя дитина першокласник і знову ми тут у цьому приміщенні, але вже з першою вчителькою. А нашу першу "Маму" у садочку будемо пам'ятати завжди. Це наша Наталя Іванівна! Дякуємо їй за науку, за свята, за всі ці роки проведені з нами.

,

Отдали ребенка в этот садик (2.5 года)-с ребенком проводят по 1 часу в день мотивирую тем,что надо "адаптироваться"-непонятно кому-или воспитательнице после летней спячки или?и наплевать на то, что родители должны работать для обеспечения благосостояния семьи

,

Садік взагальному хороший можна йти тільки набратися терпіння....
Щодо поборів-де їх немає всюди просять батьків за фінансову допомогу, але що забагато нездорово,я все розуію і готова помагати але....ремонт зробили, вікна поміняли, тюлі, штори, рушники..та багато іншого....може хвате, ми того з собою не заберемо, а все залишиться в комплексі, а то в завідуючою постійно потреби ростуть за рахунок одних батьків все хоче зробити хай сама старається і шукає хороших спонсорів, що мають можливіть і не доїти постійно з батьків.

,

Взагалі садіком задоволена, дитина з задоволенням ходить в садок. Звичайно є свої нюанси, я розумію що робота педагога-вихователя не легка, дома тяжко з одною дитиною дати ради, а тут їх 20-30 зразу, але перепрошую коли вони вчилися на педагогів то знали на що йдуть не всі можуть педагогами бути, не всі юристами це все відносне тому якщо ти вже вихователь то повинен працювати, а не подобається ніхто не тримає, тому потрібно свої проблеми залишати дома, а не зганяти на дітях і батьках особливо своє незадоволення. Бо наша вихователька якщо не в дусі то годен щось запитатися кидається як пантера, це не педагогічно..
На рахунок свят і виступів то складається таке враження що в групі тільки двоє дітей (бо батьки впливові) завжди в головних ролях треба якось розумно підходити то розподілу ролей і всім діткам дати можливість себе проявити для того даємо дітей в садок, для розвитку, а не для того щоб їм занижували самооцінку.

,

Ні одного разу не пошкодувала, що віддала туди дитину. Дуже хороші вихователі, добрі няні. До діток відношення просто супер! До батьків також! Приємна психологічна атмосфера. Директор Казаніна Наталя Юріївна дуже порядна,добра людина, відчувається що любить свою роботу і переймається нею. Найтепліші враження від таких вихователів в дитини, це: Наталя Василівна - просто супер , Влада Йосипівна- дуже хороша.

,

Моя дитина ДУЖЕ задоволена садочком, ходить в групу Дзвіночок до улюбленої Надії Володимирівни. Ні разу не закатав істерику, що не хоче в садочок. Ходить з великим задоволенням! Батькі, які пишуть негативні відгуки не правіі. Садок чудовий. І цим все сказано!

,

школа крута особливо клас 3-Б там вчитилька Вікторія Олегівна дуже добра вона нам дозволяє приносити телефони планшети тільки шоб ми сиділи тихо

,

Світлані Іванівні безмежна подяка!!! Малий в садік ходив із задоволенням. Психолог слава Богу пішла у декретну відпустку, вже великий плюс для цілого закладу, здихалися на деякий час!!! Світлана Іванівна вимагала знань але і давала їх дітям, до дітей ставилася з любов'ю. Є плюси і мінуси, але де їх немає? Взагалом задоволений, і ще раз дякую Світлані Іванівні!

,

школа супер, але є один вийняток.

,

приклоняюсь перед чуйністю та відданістю Світлани Іванівни!щиро вдячні вам за чудову підготовку наших діток,за змістовне та цікаве свято!!!!! жаль,що моя дочка вже цього року закінчує садочок,ви дійсно педагог від Бога.Велике Вам спасибі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Все чудово. Садок дуже хороший і вихователі хороші. Рекомендую. Дитина ходить із задоволенням.

,

Прекрасна школа,дуже хороші вчителі. Батьки,які пишуть негативні відгуки про НВК"Арніка" мабуть не розуміють,яка то важка праця педагога.Я віддавала свою дитину в перший клас взагалі без жодних проблем і не заплатила жодної копійки.А те що деякі називать здирництвом, це повна несенітниця.Ваша дитина проводить майже весь день в приміщенні де є всі умови для нормального перебування,держава останнім часом не виділяє коштів на благоустрій навчальних закладів,а деякі батьки хочуть ідеальних умов при цьому нічого не вкладаючи в це.Любі мої,так не буває.Ми живем в Україні.

,

Дуже хороший садок і хороші вихователі. Хто пише дурниці, навіть не замислюється над тим, яка це тяжка праця. Я спостерігала за роботою вихователів, тут працюють професіонали. ВСІ, адже груп є мало і відповідно вихователів мало. Ви подивіться, які свята. на вулиці відбуваються, який садок таким може похвалитися. Все чудово. Шановні вихователі не слухайте і не читайте дурниць, а працюйте з нашими діточками. Вони будуть найбільше вдячні вам за вашу доброту, тепло і ласку і навіть коли ви посварите, дитина, яка знає за що ніколи не образиться. Всім вам дякую!!!

,

Мені і моїй дитині дуже подобається садок і усі вихователі.

,

Місцерозташування,сама будівля,майданчики-все ок,але от колектив-ужасть,з виховательок тільки Наталія Казимирівна і Наталія Василівна-хороші,все решту істеричне,з нянь також повний неадекват...Директриса глупство зробила,що ще школу приплела до садка,толком ні школ там нормальна,а садок взагалі мовчу,другу дитину туда би точно не давала.

,

Люди, інколи такі дурниці пишуть, що жах. Моя дитина садочком дуже задоволена і я теж. А що гроші збирають? Так назвіть, хоч один садок, куди можна піти і де не збирають грошей. Якщо садок не подобається, змініть його а дурниць нема чого писати. Вихователі в нашій групі були на заміні і всі чудові, ну а звичайно наша найкраща - Наталя Іванівна.

,

"в мене таких , як ви -багато, з крутішими візитками. я сама можу вибирати, хто ходитиме сюди. допобачення . " завідувач -не треба кричати на людей, і робити вигляд, що ви цар і Бог. і не такі падають ...ой як низько.

,

Готуйте 200 доларів, а якщо не дасте то будуть вимагати! Садік ужасний!

,

супер!

,

Таке враження,що останні коментарі пише сама адміністрація садочку)). Насправді- люди!!! обходьте цей заклад стороною, Вам же буде краще, і Вашим дітям також. Поряд є чудові інші садочки, не потрібно Вашій дитині страждати в цьому "пафосному" болоті! Дорого, неякісно, ще й несуться так,ніби ти їм винен. Шукайте краще!!!

,

кращого садка в Україні-НЕМА!

,

а мені просто подобається!Без претензій!

,

Я вже казала, що вчуся у цій школі?Напевно так!Вчуся у Ірини Миколаївни!
Дуде хороший вчитель!Вчителі взагалі хороші!Але заучка Наталя Юрівна-росіянка!А вчить дітей ще!Директор теж трохи!Але школа чудова!Рекомендую!

,

ненавиджу цю школу! вчителі тут кричать постійно,б"ють дітей!!! а садочок я любив. поміняйте нам вчителів,будь ласка!!!!!!

,

Директор комплексу - неврівноважена істеричка! багато обіцяє, мало що робить.Можливо, є добрі вихователі, але "зарозумілість" директриси все псує. скоріш би її замінили на більш порядну особу!!!!

,

Гроші дійсно збирають,але так як і всюди.Перед тим були в іншому садочку-то саме.Багато залежить дійсно від вихователя.В нас хороша-Наталя Іванівна.

,

супер школа

,

я у цій школі зараз вчуся!Все досконало! В 4-Б класі!

,

Непогане харчування,територія,а от гуртків наразі немає ніяких, ляльковий театр взагалі не запрошують чомусь, як в інших садочках. Чесно,враження не найкраще. Директор має декілька заступників, які нічим не займаються, окрім сварок та криків на батьків, причому в присутності дітей. Які ж то педагоги???

,

Проходили ми туди майже 8 місяців,враження не найкраще. Харчування непогане, але то єдиний плюс. По перше, щоб туди попасти, потрібно приготувати певну кругленьку суму завідувачці,по друге постійно треба то вікна міняти то стільці купувати, і так без кінця. Обіцяний басейн так і не відкрили. Сама директор зла та непривітна. Виховательці наплювати на твою дитину, бо в неї таких ще 30. Як можна пхати 34 дитини в одну групу??? певно, комусь дуже хочеться заробити.

,

Риба гниє з голови! Директор комплексу дуууже непорядна людина, саме й тому в неї постійні проблеми з виховательками садочку, як зараз в молодшій групі. Хабарі від 200 доларів. Мала всю зиму хворіла, і так половина дітей в групі. ніякої профілактики інфекцій взагалі! І постійне збирання грошей, на будь що. Малу перевожу в інший садочок, напевно в приватний, бо такі самі гроші. АРНІКА - жах.

,

Садочок справді хороший, а Наталя Василівна-друга мама, за що велике спасибі. А на рахунок "спонсорської допомоги" , то це болото нашого сьогодення, а не проблема якогось конкретного дошкільного закладу.

,

Садок клас моя сестричка ще мала але йде до садочку іде з задоволенням!
Коли захворіла плакала довший час так хотіла туди йти!!!

,

Дуже хороший садок. Хороші вихователі, особливо Наталя Василівна - найкраща! Спонсорська допомога не більша, ніж у інших садках. Чудове харчування. Моя дитина поспішає кожного ранку в садок з великим задоволенням, а це головне!

,

садочок хороший.нам далеко,але возимо дитину на машині,тому що дійсно хороший садок.скоро запрацює новий басейн.завідувачка садочку (не директор Комплексу Арніка) чудова людина.

,

Мені садочок подобається, дитина йде в садочок з задоволенням, є танцювальний гурток, головне, щоб вихователь був хороший, активний. А на рахунок грошей, в кожному садочку батьки роблять спонсорську допомогу на заклад.

,

А я дуже задоволена садочком. Свою дитину забираю в 19.00год. і жодних претензій!

,

Просто жах,
а не садок

,

Суцільні взятки та здирництво

,

взятки

,

А нам сказала директор 1300 гр. Але передумали, бо там діти не висипаються, так як школярі ганяють і кричать, шум на подвір'ї. Та й до 17 год треба дитину забирати, а якщо робота до 18, то це нереально.

,

Готуйте 300 доларів завідувачці

Партнеры сайта
Детский сад «Центр детства»
Детский сад «Центр детства»
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь