НМТ 2023: готові демонстраційні тести

16 березня 2023
НМТ 2023: готові демонстраційні тести

Український центр оцінювання якості освіти розпочав публікацію демонстраційних варіантів НМТ 2023.

Пробні тести дають можливість майбутнім учасникам тестування розібратися в структурі та складності завдань, завчасно виявити прогалини в знаннях, навчитися розподіляти час між предметними блоками.

Для всіх охочих перевірити себе вже доступні тести із 2 обов'язкових предметів НМТ 2023 — математики та української мови.

Також УЦОЯО опублікував демонстраційні тести з історії України та англійської мови — найпопулярніших додаткових предметів.

Незабаром ми опублікуємо добірки пробних тестів з природничих наук та іноземних мов.

✅ Нагадаємо, що усі додаткові предмети дають можливість вступити на будь-яку спеціальність. Але майте на увазі, що різні спеціальності застосовуватимуть різні вагові коефіцієнти до результатів тестування. Наприклад, для спеціальності «Міжнародне право» коефіцієнти наступні: 0,4 бали має історія України; 0,5 балів — іноземна мова; 0,2 бали — фізика, хімія або біологія. Тому вступникові краще обрати додатковим предметом іноземну мову. Всі вагові коефіцієнти можна подивитись у Наказі про порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2023 році. Також найважливіші новини про НМТ та матеріали для підготовки до тестування ми публікуємо у нашому телеграм-каналі про вступну кампанію 2023.

Бажаємо всім вступникам гарно підготуватись до НМТ та очікуємо на нові демонстраційні тести.


Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Останні новини