Education.ua запускає акцію «Літній світанок» та дарує всім клієнтам додаткові знижки!

5 червня 2023
Education.ua запускає акцію «Літній світанок» та дарує всім клієнтам додаткові знижки!

Щоб підтримати своїх партнерів та клієнтів, Education.ua надає додаткову знижку у 15% до всіх актуальних знижок на пакети розміщення від 3 місяців. Нехай це літо буде легшим за попереднє, а кожен літній світанок дарує нові можливості та звершення!

Літній світанок — це дивовижний час тиші та спокою. Ще по-нічному свіже повітря, співають пташки і здається, що новий день безмежний, які і сподівання на нього. Це час для планування звершень та надії на світле майбутнє.

І хоч зараз всім освітянам важко і доводиться працювати втричі більше, щоб розвивати свою справу, ми сподіваємось, що літо з його дивовижними світанками подарує всім нам хвилинку спокою та сповнить вірою у новий день. 

А щоб підтримати наших незламних клієнтів, Education.ua запускає акцію «Літній світанок» та надає додаткову літню знижку у 15% до всіх пакетів послуг Місцевий, Бізнес, Регіональний, Національний, VIP-тренер та VIP-компанія.

З 5 червня по 31 липня всі клієнти, які придбають пакети послуг на 3, 6 та 12 місяців, отримують загальні знижки від 15% до 45%. Чим довший термін послуги розміщення, тим більша економія!

Оплатити послуги можна до 10 серпня, активувати — до 15 вересня включно. І це гарна нагода зайнятись пошуком нових учнів та випередити конкурентів перед початком нового навчального сезону.

Скористайтесь можливостями, які дарує літній світанок — відкрийте шлях до нових досягнень та допоможіть новим учням обрати саме вас!


Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Останні новини