Вступ 2024: умови вступу на бакалавра та вступні випробування

29 серпня 2023
Вступ 2024: умови вступу на бакалавра та вступні випробування

Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити
Валерія,07.04.2024, 16:56
Доброго дня, чи можу я подавати заяву на заочну форму навчання маючи сертифікат ЗНО за 2022 рік?
Education.ua,08.04.2024, 14:29
Так, ви можете вступати з результатами НМТ 2022 року.
Ірина,07.03.2024, 12:59
Як здавати особі НМТ яка закінчила школу 20 років
Education.ua,13.03.2024, 14:42
Алгоритм проходження однаковий для всіх учасників, безвідносно віку чи попередньої освіти. Дуже радимо добре підготуватися до НМТ, в пригоді учасникам тестування стане добірка матеріалів та ресурсів для підготовки до НМТ www.education.ua/vstup/resources-for-nmt/
Ірина,01.03.2024, 16:57
А що буде з бюджетниками які вже навчаються. У них відберуть це право і потрібно буде платити за навчання?
Education.ua,13.03.2024, 14:40
Нові правила діють лише для вступників цього року та наступних. Студентів, які вже навчаються, нововведення не стосуються.
Уляна,07.02.2024, 15:26
Чи можно піти після 10 класу зі школи за атестатом 9?
Education.ua,09.02.2024, 16:22
Можна піти зі школи після 10 класу, маючи свідоцтво про базову середню освіту. Та для цього потрібна поважна причина, така як вступ до профтеху чи коледжу.
Катерина,29.12.2023, 22:23
Скільки предметів треба для вступу у ВНЗ у 2024 році три (як було завжди) чи чотири? Мова йде не про НМТ, а саме про вступ. Тобто з 3+1 предметів НМТ я можу обрати 3 для вступу чи всі чотири предмети НМТ вже і є вступними?
Education.ua,09.02.2024, 16:05
Якщо ви складаєте НМТ у 2024 році, то всі 4 предмети є вступними. Якщо ви складали НМТ у 2023 році, коли було лише 3 предмети, то вступаєте з 3 предметами. Для кожного випадку є своя формула розрахунку конкурсного бала.
Софія,28.12.2023, 19:02
Чи є вікові обмеження для вступників?
Education.ua,09.02.2024, 16:06
Ні, вікових обмежень немає.
Віта,27.12.2023, 13:54
А якщо йти після 9 класу і поступати на вихователя, то приймуть так? Чи все одно буде якийсь тест?
Education.ua,09.02.2024, 16:04
Якщо ви вступатимете до коледжу, то НМТ можна не складати. У коледж вступають за співбесідою та мотиваційним листом.
Дмитро,19.12.2023, 17:22
Чи буде враховуватися середній бал атестату для вступу, чи тільки по результатам НМТ?
Education.ua,27.12.2023, 13:34
Дмитро, бал атестату не буде враховуватися. Тільки результати ЗНО чи НМТ.
Валентина,02.11.2023, 10:10
чи мжуть бути актуальні результати НМТ за 2023 рік у 2024 році?
Education.ua,02.11.2023, 10:34
Так, результати НМТ 2023, як і 2022, дійсні цього року.
Наталя,11.10.2023, 10:37
А діти переселенців ніде не навчаються ? Чому вони не мають здавати тести ? Вони так само ходять до школи як і всі інші . Чим діти не переселенців відрізняються від дітей переселенців ? Чи звичні діти не сидять під обстрілами .....