Вступ до аспірантури 2025 стає складнішим

26 листопада 2024
Вступ до аспірантури 2025 стає складнішим

Останнє оновлення 10 січня 2025


Залишити коментар
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Введіть ел. пошту.
або Відмінити
Оксана,10.07.2025, 15:58
Чому торік за результатами додаткової сесії відмінили вступ на бюджет? Чому не зараховують окремо торішню іноземну і ТЗНК ? Відповідь очевидна. Будь - якими способами відсіяти людей
Оксана,10.07.2025, 15:53
Якщо згідно з торішніми вимогами з іноземної вистачало 140 балів, то чому тих, хто торік набрав з іноземної 140 і пройшов поріг знову змушують здавати іноземну і підняли поріг до 150? Чому не є дійсними торішні результати з іноземної за торішніми вимогами?
Education.ua,10.07.2025, 17:34

Кожного року затверджують новий Порядок прийому, де можуть змінюватися правила, порогові бали тощо. Тому, на жаль, виникає така ситуація.

Ольга,27.06.2025, 06:23
Яка там чесність? У правилах прийому в аспірантуру є такий обов'язковий пункт, як дослідницька пропозиція. Ось на ній фінансово невигідних кандидатів і зарубають. Скажуть, що їхня пропозиція не відповідає темі кафедри) У вигідних, звісно, все буде чудово.
Дмитро,04.07.2025, 13:01
Не на всіх спеціальностях і не у всіх ВНЗ потрібна Дослідницька пропозиція. Для більш детальної інформації зверніться до сайту ЄДЕБО (розділ "Вступ").

Останні новини