Як соціальне підприємство працює на практиці?

Як соціальне підприємство працює на практиці?

Соціальне підприємство — це бізнес, який працює не лише на прибуток, заробітню плату працівникам, але й на благочинність, для ближніх, для тих хто потребує допомоги, для добра.

Як саме, на практиці, це може виглядати привожу вам у приклад нашу компанію.

Тренінг Центр Вікторії Буник – одне з перших соціальних підприємств України. Ми приймаємо активну участь у різнопланових благодійних і доброчинних заходах та акціях, щиро віримо у те, що для того, щоб змінити цей світ, зробити його кращим, добрішим та світлішим, в першу чергу необхідно починати з себе. Активну участь приймаємо у соціальних та благочинних проектах, створених нами самостійно, а також співпрацюємо з громадськими організаціями, приймаємо участь у проектах та заходах, націлених на допомогу, підтримку та розвиток як окремо взятих людей, так і на розвиток громади регіону вцілому (Львівська міська рада, ГО «Самопоміч», Перша Львівська Фундація, Ukrainky.Biz і т.д.).

10% від вартості кожної нашої навчальної програми ми направляємо на благодійність, тому пам’ятайте, що навчаючись у нас, Ви автоматично робите вагомий внесок на допомогу тим, хто справді цього потребує!

Соціальні програми для молоді

Розуміючи, що молодим людям зараз дуже важко реалізувати себе в цьому житті, після навчальних закладів вони опиняються в непростій ситуації: без зв'язків та потужної фінансової підтримки майже нереально знайти гідну роботу та побудувати успішну кар'єру, ми вирішили допомогти молодим людям освоїти  перспективну та затребувану на ринку праці професію та отримати гідну, перспективну і цікаву роботу!

Ми йдемо назустріч такій молоді і запрошуємо їх до нас на навчання на пільгових умовах:

  • сироти, інваліди (віком до 21 р) – безкоштовне навчання;
  • діти з багатодітних та малозабезпечених сімей (віком до 21 р) – знижка 50%;
  • студенти – знижка 10%.

Допомога у будівництві храму

Тренінг Центр Вікторії Буник запрошує усіх небайдужих долучитись до збору коштів на будівництво храму – дерев’яної церкви Св. Рівноапостольного кн.Володимира, який буде знаходитись у м.Львові, на вул.Панча (неподалік супермаркету «Арсен»).  При храмі буде діяти Недільна школа для дітей, довкола храму обладнають також невелику територію для відпочинку. 

І Ви знаєте, як тільки ми стали соціальним підприємством, у нас не лише збільшилась кількість клієнтів, не лише подвоївся прибуток, але й збільшилась кількіть цікавих та корисних контактів. Окрім того, що найголовніше, усі працівники компанії стали щасливішими.

Запрошую і Вас до такого щасливого бізнесу) Почніть вже сьогодні...


Оставить комментарий

Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов

Пожалуйста, введите email
или Отменить

Другие статьи в категории Project management, управление проектами Менеджмент, управление, KPI