Блог навчальних закладів

Знайдено 1407 статей

Делегування задач та контроль виконання

Крайності делегування: або передати все на всіх, або тримати все на собі. Не треба так! Так вся магія цього процесу втрачається!

Для чого потрібен бізнес-план

Перш ніж приступити до реалізації свого бізнес-проекту складіть план, у якому прописані етапи запуску та розрахунки витрат і ризиків. Це допоможе уникнути більшості помилок та швидше втілити в життя вашу ідею.

Управлінський облік в компанії

Складові управлінського обліку. Що потрібно знати керівнику

Прокачуємо Soft Skills: Feedback та Follow up у команді

Спочатку — не налагоджена робота в колективі, потім (хоча майже одразу) — проблеми в бізнесі. Поговоримо про комунікацію.

Project Manager: знайомство з професією

У кожному проєкті є особлива людина, яка знає все про пріоритети. У неї все та всі під контролем. А ще й знає щось про гармонію та спокій у будь-якій ситуації. Наче щось неймовірне? Так, це неймовірний проджект менеджер.

Навчальний курс «Провідний менеджер проекту на основі ISO 21502 Управління проектами»

Навчальні курси ISO 21502 від PECB спрямовані на те, щоб допомогти вам вдосконалити свої навички управління проектами та налаштувати вас на шлях, щоб стати чудовим менеджером проекту.

Як бути в курсі того, що відбувається в компанії і впливати на результат?

Сесія зворотного зв'язку. Як говорити так, щоб досягати позитивних змін в роботі підлеглих.

Запрошуємо вас 05-08 вересня 2022 на онлайн-курс «Сертифікований провідний фахівець із впровадження на основі ISO 22301»

Продовжується набір на навчальний курс PECB з підготовки сертифікованих провідних фахівців із впровадження системи управління безперервністю бізнесу, що допомагає своєчасно створити шляхи виходу із ситуацій з метою відновлення бізнес-процесів.

Корисна притча для тих, хто працює над собою

В D-Space ми завжди користуємось одним золотим правилом: «знаю + не роблю = не знаю»

7 простих способів забезпечити ефективну взаємодію співробітників

Чи може компанія працювати як годинник? Так. Хоча, все одно без невеличких казусів не обійтись. Але вони необхідні, вони — грунт для вдосконалення та навчання.