Блог навчальних закладів

Знайдено 3963 статті

Запрошуємо вас 31 жовтня 2023 року на навчальний курс «Сертифікований провідний спеціаліст із впровадження ISO 37001»

Продовжується набір учасників на навчальний курс PECB з підготовки сертифікованих провідних спеціалістів з провадження системи управління протидії хабарництву, що допомагає отримати необхідні знання та досвід для аудиту СУПХ.

Витрати та втрати на підприємстві — що це?

Основна мета ощадливого виробництва полягає в тому, щоб знизити витрати виробництва, випускаючи широку номенклатуру товарів невеликими партіями та підвищити ефективність виробництва шляхом ретельного та послідовного виключення втрат.

Як ефективний процес управління може підвищити конкурентоспроможність компанії

«Удосконалюватись необов'язково. Виживання — справа добровільна» / Едвардс Вільям Демінг, «батько японського економічного дива»/.

Чому КАМ-у фармацевтичної компанії треба бути майстерним

Інформація для тих, хто працює КАМ-ом фармацевтичної компанії по роботі з мережами аптек і тих, хто тільки хоче стати КАМ-ом.

Про онлайн-курс «Manager's way»

Запрошуємо на онлайн-курс «Manager's way» для співробітників фармацевтичних компаній.

Реєстрація на онлайн-курс «Product Manager Initiation»

Проводиться реєстрація на онлайн-курс «Product Manager Initiation».

Професійна комунікація керівника посилює результативність працівників

Слова — це лише символи, це набір звуків. Слова можуть щось позначати, але тільки в тому випадку, якщо людина, яка їх почула, розуміє їхній зміст.

Чотири фактори, що впливають на ефективність роботи компанії

Ефективність неспроможна виникнути сама по собі і, тим більше, неспроможна посилюватися у самостійному режимі. Ефективність — це наслідок, результат впливу чотирьох взаємозалежних чинників.

Криза — це потужний імпульс для систематизації, розвитку та розширення компанії

Наш мозок часто ідентифікує явище «криза» як щось дуже погане, важке, що призводить до краху підприємства. І справді, деякі підприємства у період кризи стають банкрутами.

Бухгалтер завжди є у топі найсучасніших професій

До особливої уваги всіх, хто обирає нове та сучасне і бажає стати сертифікованим професійним міжнародним бухгалтером для роботи в Україні та за її межами!