Приймайте працівника на роботу тільки після того, як він надасть трудову книжку

Приймайте працівника на роботу тільки після того, як він надасть трудову книжку

Відповідно до частини другої ст.24 КЗпП та п.2 постанови КМУ «Про трудові книжки працівників» від 27.04.1993 р. № 301 під час прийняття на основне місце роботи працівники зобов’язані подавати трудову книжку, оформлену в установленому порядку.

Без трудової книжки приймають на роботу лише осіб, які працевлаштовуються вперше (вони повинні пред’явити паспорт, диплом або інший документ про освіту чи професійну підготовку), а також військовослужбовців, звільнених у запас (пред’являють військовий квиток), призовників (пред’являють приписне свідоцтво), осіб, звільнених з місць відбування кримінального покарання (пред’являють довідку про звільнення).
В разі неподання трудової книжки чи зазначених вище документів особі, яка працевлаштовується, може бути відмовлено в прийнятті на роботу.
Іноді трапляються випадки, коли особу потрібно прийняти на роботу терміново, а вона не надає трудову книжку, вказуючи, що загубила або за нею треба їхати в інше місто тощо. Якщо ви все ж оформите прийняття на роботу такої особи без трудової книжки, згодом може виявитися, що в цей же час вона працювала в іншому місці.
Ця порада не стосується працевлаштування вимушених переселенців ― такі випадки слід розглядати окремо. Наказом Міністерства соціальної політики України, Міністерства юстиції України від 06.10.2014 р. № 720/1642/5 доповнено пункт 5.6. Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту населення України від 29.07.1993 р. № 58. Згідно зі змінами у зв’язку з відсутністю доступу до трудової книжки працівника внаслідок надзвичайної ситуації, передбаченої Кодексом цивільного захисту України, або проведення антитерористичної операції на території, де працював працівник, йому може бути виданий дублікат трудової книжки за новим місцем роботи.
Дублікат видається на підставі заяви працівника та отриманої ним у письмовому вигляді інформації зі штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації про виникнення надзвичайної ситуації або Антитерористичного центру при Службі безпеки України про проведення антитерористичної операції на території, де працював працівник, що надається в довільній формі.
У разі відновлення доступу до трудової книжки записи з дубліката про періоди роботи переносяться до трудової книжки. При цьому на першій сторінці дубліката робиться напис: «Дублікат анульовано», який засвідчується печаткою роботодавця за останнім місцем роботи працівника і дублікат повертається його власнику.
                                                                                 Порада від журнал "Кадровик України"


Оставить комментарий

Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов

Пожалуйста, введите email
или Отменить

Другие статьи в категории HR, менеджер по персоналу, рекрутинг Менеджмент, управление, KPI