Очаровательная таблетка для учителей: бесплатная платформа с готовыми домашними заданиями

Теперь учителя общеобразовательных школ могут делегировать подготовку и проверку домашних заданий неутомимому электронному помощнику, а именно — платформе JustClass.

Відтепер вчителі загальноосвітніх шкіл можуть делегувати підготовку й перевірку домашніх завдань невтомному електронному помічнику, а саме —  платформі JustClass. Для цього вчитель має обрати завдання з бази готових домашніх вправ і надіслати учням згенероване посилання. Ці вправи розроблені за шкільною програмою, і система JustClass автоматично перевіряє та оцінює їхнє виконання за 12-бальною шкалою.

Зараз на платформі доступно понад 1500 інтерактивних вправ з таких предметів, як-от: математика, українська та англійська мови. Незабаром команда методистів і вчителів JustClass опублікує ще й вправи з інших предметів, про додавання яких від учителів надійшло найбільше запитів.

Кожне завдання на платформі JustClass містить елементи гейміфікації. Завдяки цьому учні з цікавістю засвоюють шкільну програму. Крім того, система JustClass перешкоджає списуванню, обмежуючи час на виконання завдань та приховуючи правильні відповіді. Через такі параметри учні не мають часу шукати відповіді в інтернеті, радитися з однокласниками та не можуть поширювати правильні відповіді в класі.

Усі бали зберігаються в особистому кабінеті вчителя та учнів, що дозволяє вчителям відстежувати прогрес учнів та оцінювати їхні успіхи в навчанні. Використання платформи JustClass дозволяє вчителям ефективно організовувати процес навчання, зменшити навантаження та зосередитися на найважливіших завданнях.


Оставить комментарий
Пожалуйста, введите ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов

Пожалуйста, введите email
или Отменить

Другие статьи в категории Новости Математика Онлайн курсы