Блог навчальних закладів

Знайдено 5 статей

Математика, економіка, фізика, хімія англійською мовою

Готуєтесь до вступу в іноземні навчальні заклади на англомовні програми? Навчаєтесь в ВНЗ світу та потрібна підготовка англійською мовою? Наші консультації допоможуть досягти потрібних цілей.

Від математики до історії України: нова платформа з готовими домашніми завданнями JustClass об'єднує вчителів з різних предметів

«Ми живемо в епоху інтернету, і цим потрібно користуватися» — писав Стів Дарн у своїй статті The Role of Homework. А оскільки вчителі не мають забороняти або обмежувати використання гаджетів учнями, то куди ефективніше не боротися з цим трендом.

Чарівна пігулка для вчителів: безкоштовна платформа з готовими домашніми завданнями

Відтепер вчителі загальноосвітніх шкіл можуть делегувати підготовку й перевірку домашніх завдань невтомному електронному помічнику, а саме — платформі JustClass.

Все про ЗНО-2023

Зовнішнє оцінювання проводиться з метою забезпечення прав осіб на рівний доступ до вищої освіти та оцінювання відповідності результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, державним вимогам.

Переваги та недоліки онлайн-навчання

В цій статті роздивимося основні плюси та мінуси такого навчання задля того, щоб ви мали змогу вирішити, що буде краще саме для вашої дитини.

  • @Gomother
  • Команда IT school GoMother
  • 8 серпня 2022