Блог навчальних закладів

Знайдено 35 статей

Як розпізнати носія мови?

Носієм мови являється людина, яка живе в англомовному середовищі або ж прожила там більшу частину життя та інтуїтивно відчуває мову. Не всі носії мови можуть цю мову викладати, бо треба знати, як це робити правильно та мати відповідну освіту.

З чого почати робити ігри

Щороку з’являються нові технології та майданчики, нові курси програмування для підлітків що відкривають неймовірні можливості для знаючих та розумних розробників.

  • @Gomother
  • Команда IT school GoMother
  • 15 серпня 2022

Grade Teacher Talks: Teach with confidence, онлайн-вебінари для викладачів англійської

Grade Education Centre влаштовує одноденний онлайн-захід для вчителів англійської мови із трьома продуктивними сесіями. Все для того, щоб ви могли спокійно та впевнено розпочати новий навчальний рік!

Лайфхаки, як запам'ятовувати англійські слова

Не можете вивчити нові слова англійською? У нас є лайфхаки, які допоможуть запам'ятовувати нову лексику швидко, цікаво та надовго. Оточуйте себе англійською, дивіться фільми мовою оригіналу, вимовляйте слова правильно

Як нам дається дистанційка і що в ній подобається батькам

Ми скучили за офлайн навчанням, але і в онлайні є свої переваги!

JavaScript важливий сьогодні

На сьогоднішній день, серед розділів програмування популярність набирає мова програмування JavaScript. Саме за допомогою цієї мови створюється більшість сайтів.

  • @Gomother
  • Команда IT school GoMother
  • 1 серпня 2022

Що потрібно знати перед тим, як йти на співбесіду англійською мовою?

Співбесіда — це сам собою вже стресовий захід. А якщо вам доведеться проходити її ще й нерідною мовою, успіх може різко знизитися. Для того, щоб уникнути цього, слід попередньо підготуватися, у чому вам і допоможе наша стаття.

Значення та приклади використання «have got» в англійській мові

На перший погляд, конструкція «have got» досить проста, але насправді вона має цілих 3 можливих значення, а також відрізняється у британській та американській англійській.

ТОП-10 порад як покращити вашу розмовну англійську

Знати мову та розмовляти нею — дві різні речі. І велика кількість студентів розуміє це з власного досвіду, коли вивчаючи слова, граматику, читаючи та виконуючи письмові завдання, врешті-решт не може заговорити. Тоді наступні поради вам знадобляться!

Англійська для початківців без мовних барикад

Мовні барикади вже не актуальні. Читайте, що ми з ними зробили