Блог навчальних закладів

Знайдено 374 статті

Курси для бухгалтерів ФОП

Якщо ви плануєте почати свою професійну діяльність як бухгалтер ФОП, радимо пройти курсове навчання по веденню ФОП, яке допоможе в роботі уникнути помилок та надавати якісні послуги підприємцям.

Spring is coming! Найцікавіші англійські ідіоми та фрази про весну

Для того, щоб досягти вершини мовної майстерності, потрібно знати не лише лексику та граматику, а й оперувати різноманітними ідіомами. Знаючи їх, ви зможете з легкістю розуміти носіїв мови, дізнатися про культурні особливості та збагатити мовлення.

Задача Мойсея

Опис класичного рішення «задачі Мойсея» відомий широкому загалу, емпіричний пошук сучасних варіантів ми спостерігаємо в Україні прямо зараз, а окрема версія для галузі ІТ в бізнесі має форму проєкту впровадження ERP і є в цій статті.

BAS ERP 2.5, BAS КУП 2.5: відображення ретро-бонусів

У конфігураціях BAS ERP 2.5, BAS КУП 2.5 використовується механізм невідфактурованих постачань товарів. Включення цієї опції надає змогу окремо реєструвати надходження запасів на склад та потім окремо оформлювати отримання права власності.

Основні функції бухгалтера в BAS ERP/BAS КУП

У цій статті ми розглянемо функції бухгалтера в контексті регламентованого обліку в BAS ERP/BAS КУП.

Що таке інтенсивні курси англійської мови та кому вони підходять

Дізнайтеся, що таке інтенсивні курси англійської мови та для кого вони підходять. Швидке та ефективне вивчення для активних студентів.

Як участь у розмовних клубах допоможе покращити вашу англійську

Як участь в розмовних клубах покращить вашу англійську? Дізнайтеся, як активна комунікація допомагає вдосконалити навички мовлення та розуміння англійської.

Як вчити та запам’ятовувати слова англійською мовою

Вивчення і запам'ятовування слів англійською мовою є однією з найважливіших навичок для кожного, хто прагне досягти високого рівня мовної компетенції.

Що чекати на НМТ з англійської у 2024 році

Ми підготували все найголовніше, що важливо знати про новий формат НМТ у 2024 році, особливості іспиту з англійської мови, та даємо корисні поради з підготовки.

Курси для відкриття кав'ярні

Дізнайтеся на курсах про те, що потрібно для відкриття кав'ярні.