Блог учебных заведений

Найдено 43404 статьи

Бизнес-курс школа логистов. Logisticmaster 2.0 пройдет с 7 по 9 июля в Киеве, а также онлайн

З 7 по 9 липня у м.Києві в гібридному форматі - офлайн і онлайн, відбудеться вже 25-й набір бізнес-курсу для спеціалістів логістичної галузі Школа логістів. Logisticmaster 2.0

1-2 июля уже третий раз в 2022 году состоится online бизнес-курс практики управления товарными запасами

1-2 липня 2022 р. вже втретє у 2022 році відбудеться дводенний Online бізнес-курс з удосконалення кваліфікації та розвитку компетенцій в управлінні товарними запасами "практики управління товарними запасами".

Презентация университетов «IT STEP»

Хотите узнать больше о высшем IT-образовании и современном подходе к обучению⁉️

Должная производственная практика (GMP) на производстве

Именно вопрос внедрения GMP вызывает большое количество вопросов у производителей. Согласно 21 разделу ТР производство косметической продукции должно соответствовать надлежащей производственной практике (GMP) для безопасности потребителей.

Онлайн-встреча с ректором Днепровского технологического университета «ШАГ»

Вступление в вузы уже не за горами, а в голове осталось много вопросов и колебаний? Приглашаем 18 июня в 11:00 на онлайн-встречу с Ректором Днепровского Технологического Университета ШАГ – Дубровским Сергеем Станиславовичем.

Бізнес в умовах війни

Дати проведення: Офлайн 24 червня 2022. Тренінг «Бізнес в умовах війни».

Презентація програм BSK

Де? 📍 Online трансляція. Коли? 🔹 18 червня, 11:00. Презентація програм Бізнес-Школи КРОК.

Запрошуємо на вебінар Вікторії Величко по змінах у ПДВ!

Як платникам ПДВ працювати з 27 травня: практичне застосування ПДВ-змін? Закон N 2260: реєстрація ПН/РК, звітність, сплата податків, перевірки. Всі ці питання ми плануємо обговорювати на вебінарі з експертом!

Понимать нет слышать

— Я не понимаю своего сына. Он вообще не хочет меня слушать.

3 червня відбудеться круглий стіл на тему: «Загальна перебудова роботи бізнес-моделі компанії, запровадження алгоритмів, які дозволяють приймати рішення максимально швидко»

3 червня о 16:00 топ-менеджери провідних українських компаній та експерти ринку галузі харчової промисловості поділяться з учасниками круглого столу власним досвідом перебудови роботи бізнесу та команд.