ОСП «Барский профессиональный колледж транспорта и строительства Национального транспортного университета»

ОСП «Барский профессиональный колледж транспорта и строительства Национального транспортного университета»


  • Бар · ул. Героев Майдана, 7/32, Винницкая обл., 23000
  • (04341) 2-23-51
    (04341) 2-16-14
  • barbktbntu@gmail.com
  • дневная, заочная, дистанционная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Отзывы145

Оставить отзыв

Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Випуск 2000 р. Професійність викладачів заслуговує на повагу. Все досконало роз'яснюють. За наступні роки, впевнений, що якість освіти у коледжі лиш покращилась. Так як знання здобуті на данному рівні навчання - є базовими. Надалі всі заклади, курси підвищення кваліфікації можуть їх лиш розширити. Щиро раджу вступати. Жодного дня не жалкуватимете, шо обрали саме цей навчальний заклад. Викладачам бажаю постійного розвитку, професійного зростання.

,

Дуже крутий коледж. Приємні та добрі викладачі, які гарно пояснюють матеріал. Гарне матеріальне забезпечення. Є все необхідне для навчання студентів Рекомендую!!!.

,

Рівень знань-вищий! Викладачі-професіонали своєї справи! Перспективи-нескінченні! Культура закладу-європейський! Здобуття професійних навичок-без оговорення так! Вищий рівень!!! Працевлаштування за фахом по закінченню навчання-так! Крилата фраза директора Кібітлевського Й.Е.-"я би хотів щоб ми були однодумцями...партнерами"-не залишить нікого байдужими! Мій БАДТ (тепер БКТБ)-дякую тобі за здобуті мною знання і настрій на вірний шлях в житті! Тут минули самі цікавіші в навчанні роки мого життя! P.S: Пропоную перейменувати абрівіатуру на НКТБ!!! "Н"-національний! Думаю з таким космічно швидким розвитком ця подія неминуча!!! Пишаюсь ТОБОЮ! Випускник гр. Р-59 2004р., Грига С.С.

,

Один з найкращих коледжів в Україні. Це місце, де реально дають знання і хочуть чогось навчити. Всі викладачі привітні, доброзичливі, і якщо ти щось не зрозумів, то завжди можеш прийти на безкоштовну консультацію, де тобі будуть пояснювати, поки ти не зрозумієш. Гуртожиток, без перебільшень є найкращим, серед усіх, які я бачила. Дякую усім, хто давав мені знання та зробив 4 роки життя незабутніми та цікавими. Пройшов лише рік після випуску, а я неймовірно сумую за всіма і хочу повернутися назад(

,

чудовий коледж

,

Мінуси звичайно є, як і в кожному навчальному закладі! Але порівнянні з іншими то ми навчаємося в прекрасному коледжі!!!!! Викладачі дуже ввічливі та гуманні люди,готують нас до майбутнього життя! Безпроблемно виглядає продовження навчання у будь-якому університеті України та багатьох європейських. Щодо працевлаштування - жодних проблем,пропозицій десятки. Сама являюся студенткою цього коледжу і дуже задоволена! Раджу,тим хто ще визначається,розгянути варіант навчання саме ТУТ. Впевнена - не пошкодуєте!

,

Мені тут подобається все: чуйність і мудрість викладачів, надійна підтримка друзів! Весело, спокійно, класно!

,

Я перевівся з іншого навчального закладу і маю з чим порівнювати. Тут, як у іншій казковій державі. Відчувається постійна підтримка адміністрації, цікавляться моїми справами!!!

,

Якщо зверху гарний заклад, то і в середині має душу. Не знаю як кому, а я щасливий, що тут навчався, хоча не 2004, а 2010. Якщо ти стадо, то де б не був, ти будеш олень.Тримають образу невдахи. Головне аби мир був в Україні. Підтримувати один одного, єднатися, допомагати волонтерам, боротися з ворогом, а не ображати своїх же.

,

Читаючи ваші коментарі складається враження,що ХТОСЬ навмисно паклюжить добре ім'я закладу і його керівництва.Невже вас студенти, віпускники, мешканці нашого міста не переповнює гордість,радість бачити наш БКТБ відремонтований,охайний,сяючий.Хіба мав коледж (технікум) такий сучасний вигляд раніше?Хіба було чути про наш БКТБ за межами нашої області?Тепер про нього знають,як про сучасний заклад не тільки в Україні,але й за межами нашої Держави.Сучасні лабораторії,кабінети,наглядні посібники останніх моделей авто, уся лінійка найсучасніших цифрових геодезичних приладів!!! Все робиться для ВАС сьогоднішні студенти,поважайте працю викладачів,бережіть свій учбовий заклад,любіть його.Пройде час ви покинете його стіни.Підете на свої хліба,хтось працювати,а хтось продовжить навчання в інших закладах,і ВАМ,вже випускникам БКТБ НТУ буде з чим порівняти.Порівняєте гукртожитки,порівняєте ставлення до вас.

,

Я студент технікуму, навчаюся в цьому закладі вже 3 роки. За ці 3 роки моє життя настільки змінилося,що навіть важко уявити!!! Прийшовши на перший курс я був нічим не примітним студентом, який хотів просто "відбути" ці 4 роки і піти далі в життя. Але, дякуючи викладачам, студентам-друзям я досягнув багато успіхів у різних справах , а головне , я став патріотом своєї країни!!! Безумовно, всім цим я завдячую технікуму, а особливо директору, який допомагає нам в усіх наших починаннях та ідеях. Ось наприклад, одна з останніх яскравих родій, це відвідання нашою патріотичною організацією " Майбутнє України" селища Базар, що на Житомирщині, де героїчно загинули патріоти України, воїни УПА. Ця поїздка підсилила мій патріотичний дух, і дійсно допомогла мені більше зрозуміти трагедію Українського народу під час більшовицької окупації. Всім хто хоче вступати в БАДТ, хочу наголосити - не вірте всьому поганому що пишуть, довіряйте собі і приєднуйтесь до нашої студентської сімї!!!

,

В навчальному закладі слідкують за дисципліною (не дозволяють курити на території, штрафують за пропуски заннять, зобовязують відвідувати виховні заходи тощо), а це не всім студентам подобається. Звідси і мабуть негативні відгуки . Про викладачів хочеться сказати тільки хороші слова. Знання дають відмінні, якщо звичайно є бажання їх одержати, а якщо ти лінивий то звичайно нарікай тільки на себе. Вчителям бажаю терпіння до нас. Закінчив заклад на відмінно. Проплати грошей у Благодійний фонд "Довіра" звичайно неприємна річ, але видно куди йдуть гроші. Всім рекомендую навчатись у БКТБ НТУ !!!

,

"Все пізнається у порівнянні"...знайдете кращий заклад у місті або області із якого ви вийдете кращими молодшими спеціалістами...флаг вам в руки...повідомте мене про нього...

,

Не все то золото що блистить.

,

Заклад дійсно класний, по перше дисципліна на високому рівні, педагоги пояснюють матеріал на зрозумілому для студента рівні. Окреме місце займає матеріальна база коледжу за це Йосипу Едуардовичу великий "респект". З гарним ремонтом чисті аудиторії, заслуга викладачів і студентів! Я раджу вступати до цього коледжу тим хто дійсно бажає мати реальні знання а не оцінки.

,

мені цей навчальний заклад дуже сподобався))))

,

дуже класний навчальний заклад

,

Хочу подякувати усім,без винятку,. працівникам технікума-коледжа.за охайні.чисті коридори,чисті туалети,гарні штори на вікнах.василю миколайовичу за те,що позбавив поганої. звички паління цигарок... Бажаю усім мирного неба.

,

Любий коледж (звичніше- технікум)! Хочу подякувати тобі за все,що тобою зроблено для якісної сучасної освіти, за гарні коридори,за картини,що висять на стінах,за світлі та чисті вікна, за гарний музей старовини,де все підібрано з великою любовю до нашої рідної України.За період навчання я завжди відчував батьківську турботу від викладачів, які на деякий час замінювали мені матір та батька. Продовживши навчання в іншому закладі я це ще більше зрозумів!!!Щиро бажаю усім викладачам,студентам,працівникам технікума міцного здоров'я , мирного неба та процвітання!!!

,

Технікум класний, все влаштовує, питань до нього немає. Але є кілька питань по гуртожитку. 1. Опалення в гуртожитку того року було неякісне, було холодно, а обігрівачі забирали, я захворіла і мої друзі теж похворіли, хотілося щоб в цей рік краще було. 2. Питання по персоналу. Всі все якісно і добре роблять за що дякую Вам, і перевіряють так як Валентина Михайлівна, але є одне "але", Ліля Сергіївна не зовсім чітко обгрунтовує свою оцінку за кімнату і не говорить її, ми їх бачили коли хтось з студентів ходив з перевіркою, хоча в нас завжди чисто і як раніше Валентина Михайлівна перевіряла то оцінка була на рівні, не знаю чому так, ніхто нічого вам поганого не сказав і не зробив, ми добре до вас відносимося і будь ласка ви до нас теж проявляйте повагу.

,

Приємно вражений рівнем матеріально- технічної бази закладу! І це в умовах практично повної відсутності державного фінансування!!! Особливі слова вдячності за патріотичне виховання. Традиційні поїздки в Крути, Базар- це приклад для наслідування . Ви є зразком державного закладу! Ваші випускники справжні патріоти з активною громадянською позицією. Слава Україні !!!

,

Я - випускник цього навчального закладу 1982 р. Автомеханік. Багато літ трудився за фахом. Певних вершин досяг. Але доля розпорядилася так, що сьогодні служу Богові. Проте рідний технікум ніколи не забуваю. Заїжджаю. Бачу великі зміни, по-батьківські щиро заздрю тим хлопцям, яких вчать на найсучаснішому. А воно ж з неба не впало. Про таку базу "рибі", як Ви висловлюєтесь, потрібно було подбати.

,

Гарний навчальний заклад )

,

Технікум чудовий викладачі також,а от вихователь жахлива у неї жахливе відношення до студентів вона не уміє з студентами спікуватися. Поміняйте виховатиля з повагую студенти гуртожитка.

,

Найкращий БАДТ в Бару!!! Я пишаюсь ним)

,

Хочу привітати всіх викладачів , студентів з початком навчального року! Удачі, благополуччя , здоров я, успіхів в новому році! Кажуть, що будем вчитись по суботах ... Головне, щоб був мир!!!

,

технікум хороший, навчальна база теж...все гарно, чисто, стильно... але, є нюанси, які не додають репутації технікуму. наприклад те, що викладачі зустрічаються з своїми студентами, і займаються далеко не навчанням..говорячи , студентською мовою, "сплять" з своїми студентами. чомусь керівництво закриває на це очі.... прикро........

,

Чудовий технікум, приємні викладачі, найкращі умови проживання та добре ставлення до студентів! Не знаю кому цей технікум не сподобався напевне тому хто не хотів навчатися та навчався за примусом батьків, проте я не раз повертаюсь до цих рідних стін та згадую приємні моменти студентського життя у технікумі. Завжди коли приїжаю на заочне навчання чи проїздом їду через Бар завжди захожу до рідних стін. Завдяки цьому технікумі я одержав чудову освіту та роботу за фахом на сьогодні я працюю в. о. інженера механіка і не шкодую за те що тут навчався. Усім хто має любов до техніки та земле устрою рекомендую вступати до даного коледжу. Мені дуже прикро стає на душі коли читаю негативи про технікум, адже той хто дійсно навчався та слухав викладачів досягає певних успіхів. І зараз коли директор старається покращити умови для студентів це не приємно читати…(((

,

Учился ещё при СССР.Техникум был невзрачным, как и наша жизнь в те времена.Из ярких преподов были- Ясенок В,Владимир Юрьевич(не помню фамилию)и препод по эстетике Галина Васильевна.В прошлом году был на встрече выпускников,я не узнал родной техникум!Красивый фасад,яркий вестибюль,под ногами красивая плитка,всё блестит!На стенах картины,фотографии выпускных курсов,мотоциклы на этажах, классы светлые,парты новые,телевизоры в каждом классе.Студенты ходят весёлые,вежливые.В спец.кабинетах стоят европейские автомобили для изучения.Создалось очень приятное впечатление о техникуме.Спасибо,что сохранили и развиваетесь!

,

Я ще не зустрічав такого навчального закладу ніде!Це-фантастика!Наглядні посібники-двигуни( АUDI .VOLVO. FORD.OPEL у розрізі 2012-2013 років.Учні їх самі розбирають(уявіть двигуни 2013 року випуску)потім роблять потрібні розрізи для вивчення самого сучасного,що є на сьогоднішній день!У розрізах самі новітніші коробки зміни передач. Респект колективу! Поважаю, дякую,що ви є!Батько учня.

,

Гарний,перспективний коледж із творчою,ініціативною командою.А благодійні внески всі навчальні заклади беруть,таке життя,на жаль....

,

Чудове підвердження викладачам їхньої безневиності і пухнастості прекрасним анкетуванням)))

,

Технікум найкращий в Україні! я впевнений у цьому! Викладачі кваліфіковані! Найкраща матеріально-технічна база і умови навчання! Завдяки студентам, Фонду і зусиллям керівного складу технікум став сучасним. Існують і деякі проблеми, наприклад опалення! Але всі чудово розуміють, що це тимчасово і вони знаходяться на стадії вирішення! Технікум переживав не найкращі часи, але ситуація більш-менш стабілізувалась! Тому, я впевнений, що це питання буде вирішено в найкоротший термін і всі залишаться задоволені!!! У БАДТ найкращий студентський колектив, який це вже не одноразово доводив! Також є багато цікавих традицій і свят, які відіграють важливу роль у зближенні студентів, викладачів, дітей і батьків! Щодо тих хто писав критику про БАДТ, я Вам співчуваю. Мені шкода, Ви себе не реалізували за чотири роки навчання - це Ваша провина...Потрібно було обрати інший навчальний заклад свого рівня! Я заходжу в технікум зі словами подяки, щирості і задоволення від часу проведеного у його стінах!

,

PЗато в нас тут бардак повний. От свиснули наш журнал, ы всым пофыг. Вс нашы нб ы оцынки гавкнули. Клас! Бардак повний. ПЛюс холодрига.

,

Підтримуємо!Ми просто в шоці....холод страшенний,відношення як до тварин...А вихователі-просто такі ж жертви як і ми...

,

На вулиці -5, гуртожиток не опалюється і у студентів забирають обігрівачі!!! Як можна прийшовши із холодних аудиторій роздягнутися і загрітися у холодному гуртожитку?! Кому служать вихователі, і для кого вони заробляють бали, лишаючи на самоті з холодом дітей? Чи хоч один вихователь переспав у цій "дубарні" - що за садизм, що за обшуки у кімнатах, це що 37-й рік? Діти забули як спати вночі у піжамах, бо сплять у світерах, в'язаних носках із бутилками теплої води!!! Плата за гуртожиток плюс благодійний внесок, все сплачено своєчасно і повністю - куди ж ідуть гроші, за які послуги оплочено? - за холодні стіни, холодні вбиральні? Ось так ми йдем в Європу!!!

,

Технікум супер!

,

технікум-класний....мені подобається тут навчатися,але є проблеми з гуртожитком: 1)помитися не реально(аж бісить).. 2)після відбою відключають світло,через це псуються продукти та холодильники! 3)навіть якщо ти не встиг написати пари,тобі їх дописати після 12-ти не дозволять!! 4)новий вихователь Лілія Сергіївна не цілком відповідає своєї посаді....наприклад:не тактовне спілкування з дітьми...вона взагалі не має підходу до дітей!!! Йосип Едуардович ви чудовий керівник.думаю ви звернете увагу на ці проблеми!!!

,

знову ці навчальні суботи....

,

Чудовий технікум, особливо дисципліна,виховання, тренажерний зал,який знаходиться коло спортивного залу,але чомусь нема фото,дуже жаль, бо зал просто супер. Хотілось би бачити фото випускників 2013,адже робили загальні фото. В технікумі є дуже чудові викладачі,велика шана і подяка вам!

,

Шановні- не обливайте брудом заклад ,де постійно дбають про наших дітей. Ви нагадуєте праправнуків дідуся далекого 37-го року, який доносами знищував порядних людей. Нащастя сьогодні часи інші. Цікаво, а що ВИ в своєму житті зробили доброго?! Стосовно збирання коштів- раджу почитати один із останніх номерів тижневика"Тиждень ". Почитавши, ви , можливо, зрозумієте- наш технікум можна поставити в приклад багатьом іншим. Сума , наголошую , необовязкова до сплати, фіксована та узгоджена з батьками. Сучасність та забезпеченість кабінетів, умови для заняття спортом, навчання, харчування - це те що сьогодні вирізняє наш заклад серед інших. Розумію, мета у вас інша. Радію, що ви в абсолютній меншості. Спробуйте , подивитись на світ іншими очима.

,

Навчавшись в технікумі 4 роки назбиралась купа негативних вражень і насамперід ці враження псували намагання контролювати студентів деб вони небули та навіть вказувати де потрібно їм харчуватисята та найбільше засмутив мене випадок коли за підпис обхідного листа потрібно було заплатити 300 грн Фонд довіри керівнику дипломного проекту.Я неравдив поступати сюди краще зберегти кошти на більш перспективні навчальні заклади.

,

Я навчаюсь у технікумі не перший рік. Ось нарешті дочекалась осені, щоб знову побачити одногрупників, дрізів та викладачів. Тут панує дуже класна атмосфера, технікум з кожним роком змінюється в кращу сторону, навчальний процес проходить швидко та легко. Проблеми виникають у тих, хто їх сам собі створює!

,

Ура!!! Нарешті почався новий навчальний рік! Коридори переповнені студентами))) Я тут лише декілька днів, але у мене лише хороші враження!!! Мені дуже тут подобається і зовсім не жалкую, що тут навчаюсь!!!!

,

Ура, классный техникум! Скоро вновь на учёбу!!! Интересно только, будем ли в этом году учиться по субботам и воскресеньям?! А так всё супер !!!

,

Я студент технікуму, навчаюся в цьому закладі вже 3 роки. За ці 3 роки моє життя настільки змінилося,що навіть важко уявити!!! Прийшовши на перший курс я був нічим не примітним студентом, який хотів просто "відбути" ці 4 роки і піти далі в життя. Але, дякуючи викладачам, студентам-друзям я досягнув багато успіхів у різних справах , а головне , я став патріотом своєї країни!!! Безумовно, всім цим я завдячую технікуму, а особливо директору, який допомагає нам в усіх наших починаннях та ідеях. Ось наприклад, одна з останніх яскравих родій, це відвідання нашою патріотичною організацією " Майбутнє України" селища Базар, що на Житомирщині, де героїчно загинули патріоти України, воїни УПА. Ця поїздка підсилила мій патріотичний дух, і дійсно допомогла мені більше зрозуміти трагедію Українського народу під час більшовицької окупації. Всім хто хоче вступати в БАДТ, хочу наголосити - не вірте всьому поганому що пишуть, довіряйте собі і приєднуйтесь до нашої студентської сімї!!!

,

Їздили ми в Карпати.Відпочили за три дні!!!Набралися сил,відновилися!Скажіть мені, де ще так піклуються про студентів, як не в нашій альма-матер!!!З часом лише дякуватимемо!

,

Мені тут подобається все: чуйність і мудрість викладачів, надійна підтримка друзів! Весело, спокійно, класно!

,

Я перевівся з іншого навчального закладу і маю з чим порівнювати. Тут, як у іншій казковій державі.Старші друзі зрозуміють, допоможуть, порадять і навіть на білет додому грошей дадуть,адже росту без батька та матері.Відчувається постійна підтримка адміністрації, цікавляться моїми справами!!!

,

В свою чергу, хочу зауважити, що всі нищенаведені коментарі не правдиві.Наш технікум один із найкращих навчальних закладів міста і у Вінницькій області. В ньому навчаються найкращі студенти (здібні, кмітливі, винахідливі, спортивні, одним словом найкращі), які неодноразово захищають честь технікуму і перемегають на обласних змаганнях та олімпіадах, завдяки чіткому керівництву саме НАШИХ викладачів та адміністрації. Тому якщо, хтось надумав поширювати не правдиву інформацію та різного роду наклепи....прошу вас не робити цього, так як ви дійсно тільки збиваєте з думки можливо наших майбутніх абітурієнтів!!! "Все пізнається у порівнянні"...знайдете кращий заклад у місті або області із якого ви вийдете молодшими спеціалістами...флаг вам в руки...повідомте мене про нього...

,

Шановні студенти,прикро читати злі відгуки про заклад,де здобуваєте.Якщо дійсно вам так важко і все не влаштовує,оберіть інший навчальний заклад.Говорять: "добре там,де нас нема".Мої діти навчались у технікумі і ми, батьки, можемо лише висловити слова щирої вдячності за піклування,турботу,небайдужість директора,заступників,керівників груп,викладачів до наших дітей!Соромно критикувати інших,почніть із себе.А про свої недоліки можете так відверто написати? Чому ж так безжально заплямовуєте честь і гідність свого закладу?! Йосип Едуардович!ВИ найкращий,молодець!Не здавайтесь!Так тримати!!!

,

Мені наш технікум подобається,не жалію, що поступила сюди. Я не розумію якщо вам так не подобається, то чому ви тут навчаєтесь і чому ви взагалі сюди поступали, переводьтесь, здобувайте освіту таку, яку ви хочете, у нас поки що свобода вибору в країні. З приводу оцінок можу сказати, що той хто вчить він отримує свої бали, а той хто прийшов один раз на останню пару і хоче хорошу оцінку, має те що він має.

,

Я випускниця даного навчального закладу, а тому періодично заходжу на сайт почитати коментарi. І як же мені боляче бачити весь той бруд в підлих людських словах. Я, провчившись там 4 роки, дивувалася мудрості і працьовитості викладачів та керівництва. Вони до нас як до своїх дітей відносились, розуміли та допомагали. Шкода лише одного, що толкові діти, які дійсно хочуть навчатися тут, начитавшись таких коментарів, просто оберуть інший вуз, так і не дізнавшись правди.

,

Директор - супер; Вчителі - тоже!!!

,

Шановний ДАРС! Про витрату коштів благодійного фонду (до копійки) можна дізнатись звернувшись у бухгалтерії безпосередньо. Щорічно на загальнобатьківських зборах президент фонду Й.Е.Кібітлевський (не власник а лише президент) звітує про використання коштів, а якщо дуже цікаво приходьте на збори і послухайте. І як не соромно таке писати, адже тільки зайшовши в технікум можна побачити на що витрачаються кошти.

,

викладач географії також купив новенкий кроссовер.

,

Хлопче,тобі варто піти до лікаря провіритись,або поновити знання ГЛОБУСА і гео.......ії

,

вітаємо директора з придбанням нового авто volvo xc70

,

Не соромно, навіщо соромитись правди? Вчителі дійсно майже усі хороші( за деяким винятком, бувають не дуже хороші, але таких мало) Інша справа це адміністрація, особливо директор та завуч. Методи їх роботи, а саме залякування студентів та викладачів, а також постійний тиск на них за різних причин, миттєво позбавляють адміністрацію поваги. А про те, що "навіщо ви туди поступали раз пишете всякі дурниці" можу сказати, що це просто невдала спроба донести свою думку до адміністрації, можливо дещо змінити, показати що незадоволених студентів досить багато, але усі як і раніше будуть сприймати усе що відбувається в БАДТ як належне, тому що змінити нічого неможливо. Директор і надалі буде робити на нас бізнес під надійним прикриттям.

,

БАДТ досить хороший заклад! а ви аноніми там навчаєтеся і пишити всякі дурниці невже вам не соромно???і вчителі досить хороші.То навіщо ви туди поступали раз пишете всякі дурниці!!!!11

,

а по-моєму все занадто тут і справа не в оцінках і не в вчителях...

,

Склалася ще одна досить неприємна ситуація. Під кінець канікул на сайті технікуму було опубліковано список завдань для самоопрацювання. В цьому є два негативних моменти. Перший це те, що завдання для АМів вражають своїм об'ємом, в той час як завдання для інших факультетів не складають навіть і 25% цього об'єму. Інший момент, це те, що для виконання цього завдання потрібно використовувати книги які можна скачати тільки в інтернеті. Не говорю зараз за себе, так як доступ до нього іноді маю, мені цікаво як студенти які живуть в селах і не мають доступу до інтернету, (окрім телефону, який в даному випадку не допоможе) мають зробити це завдання? Студенти не мають права відпочити навіть на канікулах, все як завжди. Я вже нічому не дивуюсь в даному навчальному закладі.

,

Сам технікум зовні досить непоганий, але тільки з однієї сторони, що не дивно Це усе повна показуха. Гуртожиток це взагалі окрема розмова. Жити там майже неможливо, дещо нагадує в'язницю. Чого тільки варті "вихователі". Я думаю ті хто живе в цьому гуртожитку розуміє про кого йде мова. Дуже радий що більше там не живу, і нікому не раджу. Краще заплатити на 50 гривень більше і жити на квартирі. За багато років існування добровідьно-примусового фонду "Довіра" тільки того року були встановлені нормальні вікна, і то досить не якісно, багато протягів. Відповідаючи на запитання Darc'а можна сказати те, що ярлики авторам правдивих коментарів вішають по причині відсутності аргументів у авторів даних коментарів.

,

Я не розумію, чому ви думаєте, що якщо ти не досконало знаєш граматику тебе можуть не взяти в поїздку з приводу бою під Крутами! Було сказано, що головне твоя ОСОБИСТА ДУМКА і ПАТРІОТИЗМ!! А за те як саме ти напишеш той твій мови не йшлося! Тому якби ти хотів насправді поїхати туди, то не знання правил написання тебе б не зупиняли!

,

Технікум просто супер. Викладачі знання дають на всі 100%, але потрібно працювати, а не просиджувати штани. Найкраща спеціальність - ДМ, але й найважча серед усіх. Технічні знання дають нормальні, але треба вчитися!!!!

,

Досить хороший навчальний заклад, порівнянно з іншими. Я ним задоволений і буду рекомендувати всім вступати туди та навчатись там) А все негативне пишуть злі язики та підлі заздрісники!!!

,

Хвора людина,на світ дивиться хворо.Йди до лікаря,можливо допоможе!

,

Любий технікум!Хочу подякувати тобі за все,що тобою зроблено,для навчання.За гарні коридори,за картини,що висять на стінах,За світлі та чисті вікна,За гарний музей старовини,де все підібрано з великою любовю до своєї рідної України.За період навчання я завжди відчувала материнську турботу від технікума та викладачів,вони.на деякий час замінювали мені мати та батька.Щиро бажаю усім викладачам,студентам,працівникам технікума ВеселогоРіздва,з новим Роком!

,

Шановні читачі!Зверніть увагу на цього дописувача "darca",обо дурка,йому видніше.так ось продовжу без ком і розділових знаків,як це робить автор писанини нижче.Це як треба ненавидіти свою роботу і свій колектив в якому працюєш,щоб так гадити звідки їсиш.І це не вина бадт,що ти , неуч,не хочеш підійти і розібратися з чого складається квадроцикл,мотоцикл-це все зроблено для студентів.Невже вони стоять без руху?Чи біля них не займаються діти?Відкрий свої оч ДАРК,подивись навколо,життя вирує,а ти в той час,незнаходячи собі ні місця,ні друзів ляєш отруту на все,що зроблено для інших, з душею.з батьківською турботоюі зроблено НЕ ТОБОЮ!Зроби щось потім висловлюйся!

,

Я навчаюся на ОП вже третій рік, і мені наприклад все подобається!!!!! На мою думку вчитися на ОП класно,а саме головне НЕДОРОГО!!!! І не потрібно оце "ля-ля" про те що треба "платити за оцінки"...ніхто нікого нідочого не змушує-ЦЕ ПЕРШЕ А ПО ДРУГЕ, закликаю всіх вступати до БАДТ на спец."організація перевезень" . Якщо не протирав штани в школі ,то можна цілком пристойно закінчити і технікум!!! А стосовно "студентів" які флудять, висновок можна зробити тільки один: НЕ ХОЧЕШ НАВЧАТИСЬ-тЕБЕ НІХТО НЕ ЗМУШУЄ а якщо всеж навчаєшся, то не потрібно цих непотрібних висловлювань!!! А,забув напевно найголовніше - стосовно гуртожитка - ремонт в гуртожитку реально класний(доводилось відвідувати набагато гірші),вихователі теж впринципі нормальні,звісно є свої нюанси,але винні у них зазвичай самі студенти.Вступайте без вагань!!!

,

Девушки в студраде красивые - лицо техникума ))

,

Дуже багато студентів пише, що викладачі тільки те роблять, щоб виманити чим по більше грошей. Це не правда. Якщо студент дійсно навчається а не прогулює чи просто тупо просиджує пари, то, повірте, йому не прийдеться нікому платити.

,

Скоро наш рідненький Запорожець-зозулька повернеться на постамент після реставрації і тюнінга кузова.Доречі,це перший пам'ятник ЗАЗ-965 в Україні!Наш технікум-рулить,бо він найкращий!!!!!!!!!!!

,

нормальний технікум, хто вчить той має нормальні оцінки.... Поважаю таких вчителів як: Прохоров,Заватський,Козирський,БУРЛАЧЕНКО,Гуменнюк,Казмірук,Олійник.І.В,Кривоніс!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

туалеты очень чистые,хорошо пахнут,уборка на каждой переменке,есть где помыть и чем помыть руки,новые евро кабинки,писуары,зеркала,,туалеты светлые,на каждом этаже есть свой туалет,.дляучителей отдельный на втором этаже, Европа!

,

мені цей технікум дуже подобається...тут все дуже гарно...є і мінуси...але плюсів більше...тут все зроблено для студентів...)))

,

Дуже гарний заклад!Мої діти навчаються,все добре.Правда є деякі вчителі які заважають розвитку технікума-пишуть неправду,намагаються облити брудом своїх колег.

,

Дуже вдячний директорові за те,що дав мені роботу.Ато в місті незнайти роботи зовсім.

,

Самий класний технікум!!!!!!!!!!!!!Форева!!!!!!!!!!!!!!Директор супер!!!!!!!!!!!!!

,

БАДТ найкращий технікум і не нада тут писати, що він такий поганий. Якщо не подобається то будь мужиком збери документи. За мої роки навчаня я не памятаю щоб викладачі брали гроші в студента, як пишети ви. Да я не спору , якщо ти невчися то ти просиш викладача щоб він тобі поставив і ти йому даєш гроши, то я більш в певнений що ці гроші йдуть не вкарман викладачу, а на аудиторію! Що до директора, то він вимагає високий рівень знань, тут нема нічого поганого це все для вас. Директора мінус в тому що він не дає конспект на парі, а задає студену додому писати, як би він робив так як це робить Філіпов В. П. то студент знав би цей придмет більше. БАДТ це гордісьть наша і я ніграм не жалкую що я маю диплом цего технікуму!

,

не знаю як кому але мені цей технікум дуже подобається...вчителі хороші...і я навчаюся добре...а всі хто нарікає на нього,просто не хочуть тут навчатися,погулюють пари,а вчителі змушені ставити нб а потім два якщо не перездасиш нб...і тому і кажуть що вчителі погані,або коли нічого не знають і возмущаються чого їм два...ПОТРІБНО ВЧИТИСЯ І ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ...)))

,

БАДТ НТУ RULIT!!!!!!!!!!!!!!!! а ти анонім думай що пишеш!!!!! тобі ще там навчатись!!!!!

,

це нормальний технікум...якщо і комусь поставили погану оцінку,то потрібно нарікати лише на себе,і потрібно вчити...класниий технікум.

,

Mоя думка про цей технікум складається хороша,звичайно в ньому є негативні сторони,але й дуже багато позитиву,тому не потрібно говорити,що тут все так погано,"Анонім і Влад" я не знаю чим вам не сподобався технікум,тому що тут багато позитиву,ви ще потім будети дякувати що ви в ньому навчалися,і знайшли собі гарну роботу після технікума.якщо вам щось не подобається підійдіть до зауча та скажіть що можна щось змінити,вас неодміно послухають і вцьому немає нічого поганого.і всі хто тут навчається і викладачі роблять цей технікум кращим..Ви говорити що директор міняє машини як рукавички.ви що думаєте що директором бути дуже легко,то ви помиляєтеся і це дуже відповідальна робота не кожен з нею справиться.він був простою людиною,але він чогось добився в житті.і він може цим пишатися.він ж не став директором при народжені він цього статусу добився важкою працею.а ви просто цього не розумієте,чому вам не вистачає сміливості сказати це в очі.якщо не можеш сказати в очі то краще взагалі мовчи.

,

Технікум,це дорога показуха,де директор і його заступники роблять вигляд що турбуються про студентів,а насправді,створюють бізнес на них. Процес навчання переріс в процес заробітку грошей. Коли батьки приїздять на батьківські збори,вони чують гарну промову директора,і в них складається враження що це дійсно чудовий керівник,але насправді це диктатор. Серед викладачів трапляються різні люди,більшість з них хороші,це люди які вислухають і допоможуть,але є й такі,які думають тільки як би це збагатитися на студентах. Часто буває таке,що тупі студенти мають кращі оцінки ніж ті хто вчиться.

,

Усі негативні відгуки дійсно правда. Їх просто перекривають позитивними по проханню завуча Галини Василівни. Після останніх негативних коментарів завуч почала збирати групи для того щоб виявити авторів. Таке враження що свободи слова у технікумі немає, судячи по реакції адміністрації на правду яку пишуть тут, незважаючи на що це дійсно правда. Багато незадоволених студентів, але звісно у відкриту завучу та іншим виказати незадоволення ніхто не наважиться, що й не дивно. Повністю згоден з авторами правдивих коментарів, які намагаються висвітити негативні сторони закладу, міг би багато чого доповнити. Але тоді цей коментар навряд чи пройшов би модерацію цего сайту.

,

Класний технікум кому щось не подобається то хай забирає документи...

,

Технікум найкращий.

,

.............навичаюсь уже 2 рик.и мени нрав. И головне :це вам не бурса,и не коледж.,и само собою не школа. Тут нада вчитись.

,

Щодо "Добровільного фонду": всім відомо, що на сьогоднішній день держава мало виділяє коштів для навчальних закладів. Здаючи кошти в фонд, ми створюємо умови для нас самих! Щодо опалення: велося багато розмов, із нами, студентами, що побудова котельні в процесі. Якщо постараємося всі разом, то будемо мати автономне опалення. Ні від кого не залежатимемо і матимемо тепло. А те, що ми навчаємось по суботах, то це також заради студентів, а не тому, що так комусь захотілося! Адже відпрацювавши суботи ми виходимо на канікули раніше графіка і будемо відпочивати півтора місяця! Тому, будьте ласкаві, думайте про те, що Ви пишете! БАДТ НТУ є навчальним закладом високого рівня! Ви маєте пишатись тим, що навчаєтесь саме тут!!! З повагою - студентська рада.

,

Дуже гарний навчальний заклад! Атмосфера сприятлива! Викладачі-бажаю, щоб усі таки були! Тоді була би якість навчання, а не так як в інших закладах тільки гроши беруть, а знань як не було, так і немає.

,

БАДТ просто супер і викладачі найкращі!!!! а це пишуть просто неудачніки!!!! які самі нічого не варті!!!! Якщо такі сміливі то прийдіть до директора чи Галини Василівні і скажіть їм це в обличчя!!!!!!!!!!!

,

Доброго дня, шановні студенти! Звертаємось до Вас, ми Ваші ровесники! Читаючи те, що Ви пишете, складається враження, що Вас примушують навчатись в технікумі. Напевно, Ви не усвідомлюєте, як пощастило тут навчатись і чого коштують ті умови. у яких ми навчаємось. Якщо щось і не влаштовує або, на вашу думку, щось не так, то всі свої скраги можна написати в скриньку довіри! Навіщо виносити все на загал!? Тим паче, що більша половина з написаного - повна маячня! Ви пишете, що директор вимагає знань зі свого предмета. Звичайно, він вимагає високого рівня, як і всі інші викладачі, адже для кожного вчителя його предмет є важливим. І має бути відповідальним за якість знань студентів. Той, хто має бажання навчатись, той навчається і не скаржиться на викладачів. А хто шукає "халяви", то, звичайно, для нього всі будуть поганими. У нашому навчальному закладі двері однаково відчитені для всіх - будь ласка, лише Ваше бажання!

,

Щодо "Добровільного фонду": всім відомо, що на сьогоднішній день держава мало виділяє коштів для навчальних закладів. Здаючи кошти в фонд, ми створюємо умови для нас самих! Щодо опалення: велося багато розмов, із нами, студентами, що побудова котельні в процесі. Якщо постараємося всі разом, то будемо мати автономне опалення. Нівідкого не залежатимемо і матимемо тепло. А те, що ми навчаємось по суботах, то це також заради студентів, а не тому, що так комусь захотілося! Адже відпрацювавши суботи ми виходимо на канікули раніше графіка і будемо відпочивати півтора місяця! Тому, будьте ласкаві, думайте про те, що Ви пишете! БАДТ НТУ є навчальним закладом високого рівня! Ви маєте пишатись тим, що навчаєтесь саме тут!!! З повагою - студентська рада.

,

Мінуси звичайно є, як і в кожному навчальному закладі! В порівнянні з іншими то ми навчаємося в прекрасному технікумі, викладачі дуже розумні і гуманні люди, Галина Василівна вимагає високих знань як і директор, вас готують до майбутнього життя, до інституту чи університетету!!! Сама являюся студенткою цього технікуму і дуже задоволена!

,

БАДТ класний технікум. Поважаю вчителів як Прохоров, Бурлаченко, Гоменюк, Кривонос, Павич. День дорожніка завжди одноманітний. Хочеться різноманітності, захоплення, нових вражень. Мало спортивних змагань. Технікум має два тренажерні зали. В БАДТ майже всі хлопці і позмагатися між групами в силовій темі було б досить цікаво. Технікум класний навчальний заклад, просто Бар - маленьке місто і тут скучно.

,

Навчався в цьому технікумі. Дуже сподобалося! Зараз продовжую навчання в ВНЗ проте йому до БАДТ далеко! то що говорять "Благодійний фонд" 600 грн. багато і навіщо він потрібен? А нові вікна в гуртожитку!! Оновлення технікуму, прикрашення території навколо технікуму, тренажерні зали за все це потрібно платити!!!! Держава гроші на це все не дає!!! :( Вчяться по суботам. :( зараз заплачу :( ми також вчилися!!! А зараз в мене пари з ранку до вечора і перерва лише час для переїзду в інший корпус! і так кожен день! ОЦЕ НАВЧАННЯ! А в вас 3 пари і ви незадоволені!? Зімною навчаються з різних технікумів і повірте хто хоть трішки вчився в БАДТ зараз показує більший рівень впорівняні з іншими!! Тільки зараз розумієш що Григорчук В.М. не для себе бігає за курцями! та в технікумі до нас ставилися як до майбутніх спеціалістів, керівники груп бігали за кожним, домовлялися! А в ВНЗ такого нема ставляться до нас як незрозуміло до кого! :( Куратора взагалі жодного разу не бачили! Такщо БАДТ FOREVER!

,

Я вдячний директорові за господарський підхід у керівництві технікумом.Бачиться крепка рука господаря,порядок затишок краса і культура.Також я вдячний колективу викладачів за свого сина, який до навчання у стінах технікума нічим не виділявся і ніде себе не проявляв.Я тепер перестав впізнавати свою дитину,покинув курити,займається спортом,ходить на тренування по боротьбі,здобув розряд.Живе у гуртожитку,нові вікна двері,кращі ніж у мене вдома.Дуже гарна,а головне дешева столова,сам там їв сподобалось.Дуже чисте подвір'я,не валяються окурки.Кабінети світлі та чисті.Вчителі ввічливі,справедливі.До кожного студента індивідуальний підхід.Знання предмета для студента обов'язкове-це вимоги викладача.І я їм вдячний за це.Не уявляю як може майбутній механік(АМ) ремонтувати авто не знаючи його будови.Дякую викладачам за вимогу знань від студентів,а то по дорозі стає небезпечно їздити,дякую за свого сина.Многої Літа...

,

Читаючи ваші коментарі,як добрі,й так не дуже,складається враження,що ХТОСЬ навмисно паклюжить добре ім'я закладу і його керівництва.Невже вас,мешканці,колишні віпускники,нашого міста не переповнює гордість,радість бачити наш БАДТ відремонтований,охайний,сяючий.Скільки силі терпіння вкладено в його відбудову,після довготривалої руйнації,минулим керівництвом.Хіба мав технікум такий сучасний вигляд раніше?Хіба було чути про наш Бадт за межами нашої області?Тепер про БАДТ знають,як про зразковий заклад не тільки в Україні,але й за межами нашої Держави.Сучасні лабораторії,кабінети,наглядні посібники останніх моделей авто.Все робиться для ВАС сьогоднішні студенти,поважайте працю викладачів,бережіть свій учбовий заклад,любіть його.Пройде час ви покинете стіни технікума,підете на свої хліба,хтось працювати,а хтось продовжить навчання в інших закладах,і ВАМ,вже випускникамБАДТ буде з чим порівняти.Порівняєте гукртожитки,порівняєте ставлення до вас.

,

Технікум найкраший БАДТ FOREVA .... Найкращий заклад на УКРАЇНІ .... Ми будемо раді чікати вас в нашому технікумі :)))))))))))))))))

,

Найкращі вчитилі у ДМ! І не треба тут гонити на всіх!

,

Не обманюй сам себе. Директор дійсно занадто вимогливий, не розумію для чого це заперечувати. Я говорю тільки про предмет директора. Усі інші оцінюють нормально. Давай не будемо переходити на особистості. Ти навіть не знаєш хто я такий, нерозумно робити такі висновки незнаючи мене, тимпаче вказувати мені куди йти. Доречі не бухаю.

,

Технікум найкращий, незважаючи на те що пишуть

,

Не треба тут розповідати як там оцінюють, це нахабний наклеп. А директор у чомусь має рацію, і оцінює так як воно має бути. Ви думаете що нічого не робити, бухати безпробудно і вам нахаляву оцінки будуть? Поступив на автомеханiка значить вчи і НЕ ної, а не хочеш і вершина твоєї майстерності колесо накачати йди десь в бурсу, чи армію

,

Не треба тут розповідати як там оцінюють, це нахабний наклеп. А директор у чомусь має рацію, і оцінює так як воно має бути. Ви думаете що нічого не робіть, бухати безпробудно і вам нахаляву оцінки будуть? Поступив на автомеханiка значить вчи і НЕ ної, а не хочеш і вершина твоєї майстерності колесо накачати йди десь в бурсу, чи армію, до таких самим ді**дам

,

Дуже шкодую що поступив в данний навчальний заклад. Директор вважає що його предмет найважливіший в світі, дуже високі вимоги і невиправдано низькі оцінки. Що він цим хоче показати незрозуміло. Дуже дратує "добровільний фонд", через тиск на класних керівників змушені платити усі, просто шкода цих самих класних керівників. Дуже добре якщо хочаб 50% цих коштів йде на технікум. Відсутність опалення це просто жах. Повинні вчитись по суботам, нікого не хвилює що там холодно. Студенти для керівнитства це просто безкоштовна робоча сила, експлуатують дуже часто, особливо під час практики, як ніби ми їм забов'язані чимось. Дуже важливо!!! Якщо хтось із керівнитства це читає, зверніть увагу!!! Один із викладачів фізичного виховання дозволяє собі час ві часу піднімати руку на студентів. Це взагалі переходить усі рамки. Будь-ласка зробіть з чим щось, ми вас дуже просимо. Нікому не раджу поступати в данний навчальний заклад, а тим паче на АМ,

,

Найкращий заклад з точки зору відношення вчителів до роботи. Знання дають відмінні для тих хто хоче навчатись. Матеріальна база на висоті. Усе інше - дрібниці. БАДТ - найкращий!!!!

,

Чому ми повинні мерзнути в аудиторіях та вчитися по суботах? Міська котельня працює. Ніхто в місті не навчається по суботах та не мерзне в аудиторіях, хоча педколедж та бурса своїх котелен не мають. ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

ну що сказати технікум нічого але дратує благодійно примусовий внесок у розмірі поки що 600 грн. Директор міняє авто кожен рік і набагато кращу за попередню, цікаво звідки гроші. зробили туалет на першому поверсі, моїм здивуванням було те що він безкоштовний, вчителі немогли ним нахвалитися, а крамарка взагалі при вході роззувалася!!!!!! в технікумі попа примерзає до стільця, зате майже кожного дня вчителі баньку в технікумі палять, студентам то всеодно якби їх не змушували рубати дрова!!!! студентів використовують як дешеву робочу силу, потрібно людей на яблука будласка в технікуму повно студентів!!! "мамені обіди за шість гривень" студентам харчуватись там пропонують,а вчетелі туда не ходять їдять в іншому місці, перекусити можна всьго за 20 грн. плюс біо добавка в борщ волося з під пашок головного повара!!! 50 грн. страховка але грошей при травмуванні не отримаєш, ви шо йоханулись!!!!!

,

Технiкум просто клас!!! Навчання належне але зараз погано що вчимося у суботу :( Часто вiдбуваються культурнi заходи . Велике враження справляэ св*ткування до дня автомобiлiста!Та ще багато чого!) Рекомендую для навчання якщо хочеш здобути хорошi зняння.Але навчатись трохи важко та якщо справдi хочеш навчатись то це неважливо на 5 можна вчитись в крайньому разi.Також iснують негативнi сторони як висока вартiсть контрактного навчання.Та з кожним викладачем тре мати своi стосунки:P. Засмучуэ оплата у фонд та видно куди iдуть цi кошти за станом технiкуму . Всiм рекомендую навчатись тут!!! Приэднуйся до БАДТ!)

,

Вчився за СССР - нормально. Зараз там не навчання, а спосіб втрачання грошей і віри у справедливе. Всіх там знаю особисто!! Вся та красота - показуха і замилювання очей, щоб приховати свої особисті здобутки (директора Кібітлеського - славного депутата та президента фонду). Вся красота зроблена за кошти студентів!!! та викладачів!! , а рівень знань = товщині гаманьця!! Поступайте, допоможіть диретору заробити на нове авто і стати нардепом!! Амінь.

,

Та норм всьо (не дозволяють курити на території, штрафують за пропуски заннять, зобовязують відвідувати виховні заходи тощо) -хахаха дурниці) с пацанами курили на парі можу відюху кинути но там лиця наші, я весь 1 курс профітькав)) Заплатив лаве всьо норм, Є пару ботанів в нас в групі любимо почмирити їх на парах щоб вони не слухали). На парах любимо спати с пацанами навіть не знаю що ми вчимо зараз і маю смачних 5! кароче прїжайте сюда /вчитися / ахахаха.

,

Бо нікого не виганяють.

,

В навчальному закладі слідкують за дисципліною (не дозволяють курити на території, штрафують за пропуски заннять, зобовязують відвідувати виховні заходи тощо), а це не всім студентам подобається. Звідси і мабуть негативні відгуки "Belusa". Про викладачів хочеться сказати тільки хороші слова. Знання дають відмінні, якщо звичайно є бажання їх одержати, а якщо ти лінивий то звичайно нарікай тільки на себе. Вчителям бажаю терпіння до нас. Закінчив заклад на відмінно. Проплати грошей у Благодійний фонд "Довіра" звичайно неприємна річ, але видно куди йдуть гроші. Всім рекомендую навчатись у БАДТ НТУ.

,

Класний навчальний заклад)))

,

Ззовні все гарно. Зепер на вулиці, клумбі, все світиться та блистить. А в середині …… За все плати, всім плати. Хоча є й такі, що вимагають від нас, студентів знання, але їх мало. Не маєш грошей - відпрацьовуй вдома у професора. Все перевіряється і карається, як побажає керівництво. Перевіряють на тільки нас, а й викладачів. Кожен раз нові вимоги, висосані з пальця. До мінусів Belusа необхідно добавити ще з 30 пунктів.

,

погано!

,

Хлопці і дівчата! Як завідуючий КЦ запевняю, що Інет є на всіх компах, але для непродуктивного використання (контакт, однокласники, ігри, скачка музики, фоток дівчат... і т.п.) достатньо трьох :) П.С. Образливо, коли мене і колег називають посміховиськами. Одразу уявляється комікс про мавпу та Інтернет

,

Доброго дня. Belus твої так звані мінуси нічим не підтвердженні. Те що ти написав ми спостерігаємо у будь-якому ВНЗ. Як що до внесків так вони хоча б видні (це аудиторії, стенди, коридори, плакати і ще багато того чого не мають ВНЗ інших міст.). Педагогічний склад і взагалі навчання не є таким корумпованим як ти написав, навчання у технікумі не таке важке щоб за нього платити. Я навчаюся непогано як на мене, і не докладаю багато зусиль. А ті хто не можуть освоїти таку просту програму це не проблема технікуму. Казьмірова Галина Миколаївна є одним із найкращих, найдосвідченіших, викладачів БАДТ НТУ і викладає свій предмет дуже цікаво. Ще вона володіє особливим підходом до студентів, після якого всі виявляють 100% активність на парі. Викладаючи, у неї завжди позитивна атмосфера і прекрасна дисципліна. Як на мене вона найкращий викладач. А якщо ти пишеш це тому що тобі вона не сподобалась то моя тобі порада вчись, дальше буде ще тобі важче. Дякую за увагу...

,

я покищо незнаю що це за технікум, але я думаю мені сподобається!

,

технікум дуже класний

,

Не знаю чем можно объяснить обильное количество положительных комментариев на этом сайте по поводу этого учебного заведения, ибо любой здравомыслящий адекватный человек, коих там не хватает судя по комментариям типа "супер!!!!!!!!""Це захоплююче в мене нема слiв" "Найкращий і найсучасніший!!!", поймет сразу что из себя представляет это учебное заведение. А именно, наш глубокоуважаемый товарищ директор создал там условия, которые нормальным людям слегка напоминают тюрьму, а также превратил техникум в средство для зарабатывания денег, что, можно сказать, у него неплохо получается, судя по новой машине ежегодно. Не хочу заострять внимание на всех проблемах этого учебного заведения по причине того, что могу это делать несколько часов, а доступных символов в комментарии на этом сайте всего 1000. Я обращаюсь ко всем людям, которые еще умеют думать... не поступайте в это болото. P.S Если твердо решили поступать-готовьте много много денег. Они вам там ой как пригодятся))

,

Технікум чисто показуха всі ці студенські СТО реабілітаційні центри тринажерні зали безплатний інтернет і багато іншого це все звісно є проте студенти доступу до цього не мають. Тому всім майбутнім студентам раджу поспілкуватися з тим хто там реально вчиться а не вибирати заклад начитавшись всякого роду не правдивої інформації зокрема на сайті БАДТ.

,

Дуже класний технікум є дуже багато зразків двигунів різних автомобілів THE BEST

,

Зовні все дуже гарно. супер! Директор говорить толково, хочеться його слухати, але на парах не все так як на словах, вчителі необ"єктивно оцінюють студентів, місцевим "крутікам" завищують оцінки.

,

Технікум не вартий уваги краще вже поступати у інститут. Обумовлю чому. Директор вважає себе центром землі вимагає від студентів рівня знань що відповідають університету це звісно добре проте через це студенти вчать лише його предмет. Гуртожиток це жах неможливо жити умови життя прийнятні але є такі аспекти як наприклад контроль контролюють усе перевірки кімнат кожен день і не дай бог щось вішайтесь. Кухня плитки такі,,,,!!! щоб загріти воду треба чикати пів дня доки вона розігріється ще момент щоб попасти в кухню треба піти на вахту записатись в зошит піти зготовити і нести ключ назад а якщо залишив грязно чи не доклав про грязну кухню вішайся. Ще одне митись нема де є один лише душ по 5 гривень і черга на місяць вперед. Виховатилі обзивають студентів чайник щоб загріти чай не можна обігрівач теж навіть попри холод у кімнатах невимовно холодно (взимку). Тут можна ще навести безліч неприємностей але оцінку на сайті обмежено в 1000 симв. Хто хоче деталей good16_93@rambler.ru пишіть..

,

погано

,

хто хоче щось навчитись то це найкращий вибір, я навчався в ткхнікумі і в мене тільки позитивні спогади,!!!!!

,

техникум супер а общага ужас один душ ито надо платить чтобы помытся и кухня никудышняя нужно чтото менять это же ваше лицо.

,

Техникум супер

,

супер!!!!!!!!

,

фігня нейдіть туда

,

дуже хочу поступити туди цього року.там вчаться мои друзи Паша и Саша андрикевич з вовковинець.Там справди дуже класно

,

Не учеба, а сплошное издевательство над бедными студентами, да и преподы одно посмешище и безобразие. Никому не рекомендую, господа абитуриенты, не тратьте драгоценного времени молодой жизни, после школы идите лучше сразу в универ:)))

,

Современый техникум, где созданы все условия не только для учёбы, а и отдыха студентов)

,

Це захоплююче в мене нема слiв

,

А я там учусь! и мне очень нравиться!!!!!!!!!!!!!

,

Кльовий заклад

,

Найкрачий Український технікум в наші часи. Найкрачі учитилі які дають якісну освіту.

,

Даже когда я еще учился здесь, он был лучшим!!!!!

,

Найкращий і найсучасніший!!!

,

Я тоже хочу в этот техникум!!! Он лучший!!!!!!

,

Найкращий учбовий заклад України !!!

,

The best=)))

,

класний технікум


Оставить отзыв

Все колледжи в Баре, а также работа в Баре