ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва Національного транспортного університету»

ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва Національного транспортного університету»
  • денна, заочна, дистанційна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

145
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Випуск 2000 р. Професійність викладачів заслуговує на повагу. Все досконало роз'яснюють. За наступні роки, впевнений, що якість освіти у коледжі лиш покращилась. Так як знання здобуті на данному рівні навчання - є базовими. Надалі всі заклади, курси підвищення кваліфікації можуть їх лиш розширити. Щиро раджу вступати. Жодного дня не жалкуватимете, шо обрали саме цей навчальний заклад. Викладачам бажаю постійного розвитку, професійного зростання.

,

Дуже крутий коледж. Приємні та добрі викладачі, які гарно пояснюють матеріал. Гарне матеріальне забезпечення. Є все необхідне для навчання студентів Рекомендую!!!.

,

Рівень знань-вищий! Викладачі-професіонали своєї справи! Перспективи-нескінченні! Культура закладу-європейський! Здобуття професійних навичок-без оговорення так! Вищий рівень!!! Працевлаштування за фахом по закінченню навчання-так! Крилата фраза директора Кібітлевського Й.Е.-"я би хотів щоб ми були однодумцями...партнерами"-не залишить нікого байдужими! Мій БАДТ (тепер БКТБ)-дякую тобі за здобуті мною знання і настрій на вірний шлях в житті! Тут минули самі цікавіші в навчанні роки мого життя! P.S: Пропоную перейменувати абрівіатуру на НКТБ!!! "Н"-національний! Думаю з таким космічно швидким розвитком ця подія неминуча!!! Пишаюсь ТОБОЮ! Випускник гр. Р-59 2004р., Грига С.С.

,

Один з найкращих коледжів в Україні. Це місце, де реально дають знання і хочуть чогось навчити. Всі викладачі привітні, доброзичливі, і якщо ти щось не зрозумів, то завжди можеш прийти на безкоштовну консультацію, де тобі будуть пояснювати, поки ти не зрозумієш. Гуртожиток, без перебільшень є найкращим, серед усіх, які я бачила. Дякую усім, хто давав мені знання та зробив 4 роки життя незабутніми та цікавими. Пройшов лише рік після випуску, а я неймовірно сумую за всіма і хочу повернутися назад(

,

чудовий коледж


Залишити відгук

Усі коледжі в Барі, а також робота в Барі