Волынское государственное училище культуры и искусств им. И. В. Стравинского


  • Луцк · ул. Шевченко, 50, Волынская обл.
  • (0332) 72-44-92
  • дневная, заочная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Скажіть будь ласка чи працює зараз училище потрібно взяти довідку

,

Всім привіт.Хочу теж долучитись до спогадів.Я навчалась на народному відділі по класу бандури.Чудові фахівці своєї справи: Ольшевська І.В; Боковий Ю.І; Ткач Т.П; Вислоцька М.С.Згадую дуже з позитивної сторони.Всім вдячна за науку.Час навчання 1984-1988рр.Всіх памятаю та люблю.

,

Чудовий заклад, приємні спогади і найкращі 4 роки навчання. Рекомендую!

,

це найкращий коледж я навчалася на народному відділі по класу бандури в Ткач Т.П.та Дмитрук І.І я дякую капелі це були чудові уроки наші конкурси це було щось нереальне

,

Це прекрасний заклад! Закінчила в 1973 р. Хоровий відділ.

,

Дуже класний заклад! Прекрасні вчителі, які знють свою справу, дружня атмосфера між студентами. Найкраща капела бандуристів, яка стала для мене сім'єю протягом 2013-2016рр =)** Привіт народному відділу! дякую за незабутні вечори з піснями під гітару...

,

Училище як училище; після об"єднання музичного з культпросвітнім музична освіта втратила; а взагалі, дітки, якщо маєте здібності - їдьте у Київ поступайте, або у Львів на крайній випадок.

,

Дуже класне музичне училище, збираюся туди поступати. Хороші викладачі, особливо Чорний М.Б.

,

1991-1995 навчальні роки, духовий відділ!!! Найкращі спогади мого життя повязані з навчанням у цьому закладі! Нехай не все у житті склалось так,як хотілось,але я ні разу не шкодував про час ,проведений в цих стінах.Велике спасибі та уклін моїм викладачам - Левчуку Петру Васильовичу( особливо-за привиту любов до джазу );Трофимовичу Андрію Анатолієвичу,Клімасу Миколі Миколаєвичу(на жаль цих людей уже не має поряд з нами);Клімасу Володимиру Миколаєвичу,Вороб'ю Миколі Миколаєвичу,Хмілевській Ірині Михайлівній та всім викладачам ,хто працював в 1991-1995р.- велике спасибі за все!!

,

Я навчалась на "дир. - хорі" з 2004 по2008р. Так, це був особливий час: час радостей, дружби, самостановлення і просто - час безтурботної і незабутньої юності! Дякую всім викладачам, а особливо Щурук Н. А., Бабачик Л. В., Латишевій Т. Д., Жевніровій О. М., Кожемякіній О. І., Антонюку А. П., викладачам режисерського відділу.

,

згідна з Інною, чудове училище , прекрасні викладачі, Софія Олегівна завжди молода красуня, соромно було називати її мамою хоча і класною)))) І вічна пам'ять Володимиру Миколаевичу....дякуемо вам за ті роки))) випуск 1998 року ДУМ)))

,

вчусь перший рік, задоволення куча)) Дуже класне училище)

,

Учился с 1996-2001 на струнном отделе класс контрабаса у проф.Шолохова. Заведение супер много хороших воспоминаний.

,

дуже прикрасне училище збираюся туди поступати дуже привітні та розуміючі викладачі та дирекція мені дуже подобається училище найкраще

,

наше училище найкраще.

,

Студенти хореографічного відділу ніколи не відчували приниження,а тим більше - прикладення фізичної сили з боку жодного з викладачів!!! Ми любимо своїх викладачів (в тому числі О.Д.Козачука)! Вони в нас найкращі)))!!

,

В училищі працює викладач Козачук О.Д. який понівичів не одне дитяче життя,він принижує,ображає ,і є випадки коли протягує руки до наших дітей.Я прошу звернути увагу директора на цю особу і прийняти відповідні міри.Козачук довів мою дитину,щоб вона забрала документи не давши їй довчитись три місяці.Мені соромно написать що йому захотілось від молодої дівчини .До інших викладачів я притензій не маю.

,

Прекрасний навчальний заклад закінчив хореоргафічний відділ з відзнакою у 1972 році. відгукніться однокурсники sdfywww2@ukr.net sdfywww1@bigmir.net

,

Это самое обманчивое училище в Киеве.Особенно с эстрадного отдела, где вас обманут,таланты проверять не будут.а только деньги сшибать станут.Как это делает постоянно и сейчас Красницкий Николай Михайлович. А педагоги вокалисты в этом училище никакие,среди них это Кравченко и Бэрест. А у тебя дорогой Красницкий я хочу спросить:тебе уже 70 с чем то лет,а ты до сиг пор требуешь со студентов деньги деньги деньги.Тебе не стыдно Николай,а ???

,

Я училась на народном отделении в 1973-76гг.Это были самые прекрасные студенческие годы в жизни.

,

навчалася на декоративно -прикладному (ДПМ).1997р.випуску.приємно згадувати ті часи..(чудові викладачі:Лобанов,(шрифт),Ірина Станіславівна(культурологія),чудова педагог з КДД.На привеликий жаль помер наш класний керівник Возняк Володимир Миколайович,чудава була людина і педагог.це був професіонал своєї справи.зувжди про ньго памятаємо. . .

,

Я закінчила училище у 1976 р. Навчалась на народному відділлі. Найкращі спогади про ці студенські роки, тому що поряд з навчанням займалась спортом, їздила на різні змагання.З найкращими спогадами згадую директора В.М. Чебліна, кл.керівника І.М. Рожка. Все своє трудове життя працюю в культурі. Найкращі слова вдячності хочу сказати і про теперішніх викладачів училища, директора В.Г. Панасюка, за те що готують хороші кадри для культури. Я створила групу " Луцьке училище культури" в Однокласниках і прошу всіх випускників цього чудового закладу спілкуватись, знаходити своїх одногрупників.Також шукаю своїх одногрупників-відгукніться. Всім найкращі вітання

,

Я навчався в училищі 1999-2003рр. на духовому відділі, по класу- Саксофон у Шевчука В.. Приємно згадати ті роки навчання в рідному училищі. Особливу подяку хотів би висловити: Шевчук В., Котко, Чорному, Демінській, Вороб'ю, Володимировичу. Поступайте в ВДУКіМ не пошкодуєте!

,

Я навчалась у 2006р. на диригентсько-хоровому відділі. Мене звати Емма. Ніколи не забуду це життя, яке було не просто студентське, воно було особливим.....Ці виступи , конкурси, вчителі.....

,

супер

,

Привіт всім викладачам і випускникам 1995-1997 н.р. відділ бібліотечна справа. Ви найкращі. Дякую за хороші знання, бажаю всім творчих успіхів! Працюю в НТБ Львівського Політехнічного Університету.

,

Привіт всім студентам і викладачам!Навчалася у період з 1996-2000рік відділ"хорове диригування". Тут були о дні з найкращих років мого життя. Викладачі найкращі в світі. Аж досі зустрічаемося з одногрупниками. Дякую велике Бабачик Л.В, Гаврилюк В.Є, Шурдак Л.Й,Жевніровой О.В та іншим викладачам.

,

Також вчився! На змаганнях по спорту завжди займали призові місця! 2003-2006 рр.

,

Навчався на духовому відділі 1979-1982рр. Завжди згадую НАШОГО директора Чебліна.В.М. викладачів Новосад М.О. Кот Т.Ф. Цикун В.М. Трофимович А.А Дацюк М.Г. а також нашого керівника групи Корчені В.М. Вони майстри свого діла. Велике дякуєм. Шукаю однокурсників panasovichH2O@yandex.ru

,

все супер найкращий навчальний заклад україни Ні світу !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Всім, хто навчав і навчався привіт. 1972-75р.-хореографічне відділення, Дякую за студенське життя, Танець приніс радість,здоров"я, друзів

,

Навчалася на Бібліотечній справі 1999-2001р.р. Пропрацювала в двох університетських бібліотеках. Найкраще училище в Луцьку. Дуже любила вчитися там, а особливо коли закінчила, то дуже сумувала. Дякую всім педагогам за те, що гарно вчили нас.

,

Училась на библиотечном 1971-1973,проработала по специальности до пенсии,имею звание "Ветеран труда", С благодарностью и любовью вспоминаю студенческие годы, Спасибо Космач М.И., Бекеше Т.И., Лукину О.Я, Голиброде А.М. Ищу однокурсников! Отзовитесь!

,

Полностью согласен с Анной, даже больше !!! Чеблин Виктор Михайлович(БАТЯ) так мы его называли, был настоящим отцом для нас, кто выступал по спорту за училище, меня поймут и вспомнят, когда в 1975-76 годах мы совершили невероятные успехи, по тем временам, дошли до чемпионов СССР(по мин.культуры) - это заслуги, в первую очередь Виктора Михайловича и всей спортивной кафедры -Хвесик, Воробей !!! Продолжатели культурного наследия ДЕРЗАЙТЕ !!! И не забывайте, ЛКПУ - это ПЕСНЯ !!!

,

Я окончила училище в 1984 году -хореографическое отделение! Такие прекрасные педагоги,как Шендельман Н.А.,Михайловская З.Н.,Лущаков Я.П.,Бондарук Ф.С..Прокопович В.Л.-давали нам путевку в жизнь и я посвятила свою жизнь танцу! Я работала в Иркутском музыкальном театре артисткой балета,В Владивостокском детском балетном театре(Артисткой балета), артисткой балета в ансамбле песни и пляски! В те годы директором училища был Чеблин В.М. При том,что он был строгим,но в то же время был прекрасным человеком! Я с любовью и благодарностью вспоминаю годы учебы в училище! И Желаю нынещним и будущим учащимся любить и уважать своих педагогов и выбранную ими профессию!!!


Оставить отзыв

Все колледжи в Луцке, а также вузы в Луцке, курсы в Луцке, репетиторы в Луцке, работа в Луцке