Колледж искусств им. А. Эрдели Закарпатского художественного института
  • дневная
  • Статус государственный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв
Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Ніколи не вступайте, малята. Це мабуть мій гурший вибір за все життя. Викладачів, котрі дійсно навчають - одиниці. Більшість - це злі на життя люди. Сам матеріал здається не міняли з часів совка. Якщо хочете навчитися чогось - не йдіть, вас чекають уже зі знаннями прямо з художки :))

,

Коледж хороший, навчаюсь тут три роки і не шкодую, що поступила саме сюди, викладачі добре викладають і ставляться з розумінням до студентів, корупції майже не має, впринципі якщо ти талановита людина, то саме тут твій талант добре розвиватимуть, єдина проблема, що після коледжу толком нема куди поступати, гуртожиток хороший і дуже класний комендант

,

Якщо ви хочете провести чотири роки з користю, дізнатися багато цікавого та завести веселих друзів, то мерщій пишіть заяву на вступ . Викладачі тут яскраві, оригінальні, розумні, аж приємно йти на пари до них. Аудиторії та майстерні дуже зручні, тут частково навіть виділяють матеріал для роботи. Непоганий гуртожиток, після ремонту там дуже гарно а комендант дуже щира, приємна жінка. Студенти дуже дружні, доброзичливі, і за весь час навчання, (6 років) я ніразу непожалкував про свій вибір, іще хочу зауважити що це напевно єдиний заклад де катигоричо забороняють взятки)) їдьте непожалкуєте.

,

Чудовий заклад, який за своє існування випустив у світ чудових митців різного напрямку, дякуючи багатьом талановитим викладачам. Випускниця 1973 року.

,

zelau tvorceskogo prozvetania.


Оставить отзыв

Все колледжи в Ужгороде, а также вузы в Ужгороде, курсы в Ужгороде, репетиторы в Ужгороде, работа в Ужгороде