Коледж мистецтв ім. А. Ерделі Закарпатського художнього інституту
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Ніколи не вступайте, малята. Це мабуть мій гурший вибір за все життя. Викладачів, котрі дійсно навчають - одиниці. Більшість - це злі на життя люди. Сам матеріал здається не міняли з часів совка. Якщо хочете навчитися чогось - не йдіть, вас чекають уже зі знаннями прямо з художки :))

,

Коледж хороший, навчаюсь тут три роки і не шкодую, що поступила саме сюди, викладачі добре викладають і ставляться з розумінням до студентів, корупції майже не має, впринципі якщо ти талановита людина, то саме тут твій талант добре розвиватимуть, єдина проблема, що після коледжу толком нема куди поступати, гуртожиток хороший і дуже класний комендант

,

Якщо ви хочете провести чотири роки з користю, дізнатися багато цікавого та завести веселих друзів, то мерщій пишіть заяву на вступ . Викладачі тут яскраві, оригінальні, розумні, аж приємно йти на пари до них. Аудиторії та майстерні дуже зручні, тут частково навіть виділяють матеріал для роботи. Непоганий гуртожиток, після ремонту там дуже гарно а комендант дуже щира, приємна жінка. Студенти дуже дружні, доброзичливі, і за весь час навчання, (6 років) я ніразу непожалкував про свій вибір, іще хочу зауважити що це напевно єдиний заклад де катигоричо забороняють взятки)) їдьте непожалкуєте.

,

Чудовий заклад, який за своє існування випустив у світ чудових митців різного напрямку, дякуючи багатьом талановитим викладачам. Випускниця 1973 року.

,

zelau tvorceskogo prozvetania.


Залишити відгук

Усі коледжі в Ужгороді, а також ЗВО/ВНЗ в Ужгороді, курси в Ужгороді, репетитори в Ужгороді, робота в Ужгороді