Криворожский медицинский колледж
  • дневная, заочная, вечерняя
  • Статус государственный. II уровень аккредитации.

Специальности


Отзывы

150
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Всё зависит от вас самих. Все пишут про коррупционеров-преподов, но в карман то вам никто не лезет. Хотите стать специалистом и иметь хорошие оценки - думайте об этом сами, учите, старайтесь и все у вас будет. Не забывайте, что мир жесток и колледж вас научит и с этим бороться)

,

Хочу залишити свій відгук для абітурієнтів і батьків. Перед тим, як віддавати дитину сюди гарно подумайте. Я навчалась в різних навчальних закладах, здобула декілька спеціальностей, працювала в освіті, але з таким відношенням до людей я ще не зустрічалася. Коли тут пишуть, що невдоволені ті, які двієчники та не хочуть самі навчатися, це неправда, так як моя дитина навчається в інших закладах на високі бали, в тому числі вищому, де завантажують навчанням не менше. Зараз в такий складний час адміністрації коледжу абсолютно байдуже на безпеку студентів, сесію проводять тільки очно, а до сесії треба приїхати з різних куточків країни, щоб захистити контрольну директорці, ось така примха для фармацевтів заочників (всі інші тут навчаються дистанційно), і байдуже, навіть якщо ви в іншій країні виїхали із-за війни. Якщо ці умови вас не задовольняють забирайте документи. Ми відрахувалися ще в жовтні, кошти нам не відають, хоча в договорі прописано інше

,

Не коледж, а жах. І дипломи не котуються за кордоном також)))), також, щоб отримати диплом, треба ще рік пропрацювати в лікарні, за що тобі не заплатять ані копійки. Хочете промучитися 4+ років і щоб вам знищили вщент вашу нервову систему і моральний дух - медичний коледж у Кривому Розі саме те, що вам потрібно!

,

Самое ужасное заведение!!!!!! Прежде чем пускать своего ребёнка в этот колледж читайте ПожалуйстА отзывы!!!! Ужасное отношения к студентам, постоянно запугивают студентов, вообщем по берегите свои нервы и психику вашего ребёнка.

,

Ужасное заведение, отношение к студентам ужасное, очень редко встречаются хорошие преподаватели, если вы хотите поступать на фармацевта то поступайте точно не в этот колледж!!!


Оставить отзыв

Все колледжи в Кривом Роге, а также вузы в Кривом Роге, курсы в Кривом Роге, репетиторы в Кривом Роге, работа в Кривом Роге