Криворізький медичний коледж
  • денна, заочна, вечірня
  • Статус державний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

150
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Всё зависит от вас самих. Все пишут про коррупционеров-преподов, но в карман то вам никто не лезет. Хотите стать специалистом и иметь хорошие оценки - думайте об этом сами, учите, старайтесь и все у вас будет. Не забывайте, что мир жесток и колледж вас научит и с этим бороться)

,

Хочу залишити свій відгук для абітурієнтів і батьків. Перед тим, як віддавати дитину сюди гарно подумайте. Я навчалась в різних навчальних закладах, здобула декілька спеціальностей, працювала в освіті, але з таким відношенням до людей я ще не зустрічалася. Коли тут пишуть, що невдоволені ті, які двієчники та не хочуть самі навчатися, це неправда, так як моя дитина навчається в інших закладах на високі бали, в тому числі вищому, де завантажують навчанням не менше. Зараз в такий складний час адміністрації коледжу абсолютно байдуже на безпеку студентів, сесію проводять тільки очно, а до сесії треба приїхати з різних куточків країни, щоб захистити контрольну директорці, ось така примха для фармацевтів заочників (всі інші тут навчаються дистанційно), і байдуже, навіть якщо ви в іншій країні виїхали із-за війни. Якщо ці умови вас не задовольняють забирайте документи. Ми відрахувалися ще в жовтні, кошти нам не відають, хоча в договорі прописано інше

,

Не коледж, а жах. І дипломи не котуються за кордоном також)))), також, щоб отримати диплом, треба ще рік пропрацювати в лікарні, за що тобі не заплатять ані копійки. Хочете промучитися 4+ років і щоб вам знищили вщент вашу нервову систему і моральний дух - медичний коледж у Кривому Розі саме те, що вам потрібно!

,

Самое ужасное заведение!!!!!! Прежде чем пускать своего ребёнка в этот колледж читайте ПожалуйстА отзывы!!!! Ужасное отношения к студентам, постоянно запугивают студентов, вообщем по берегите свои нервы и психику вашего ребёнка.

,

Ужасное заведение, отношение к студентам ужасное, очень редко встречаются хорошие преподаватели, если вы хотите поступать на фармацевта то поступайте точно не в этот колледж!!!


Залишити відгук

Усі коледжі в Кривому Розі, а також ЗВО/ВНЗ в Кривому Розі, курси в Кривому Розі, репетитори в Кривому Розі, робота в Кривому Розі