Владимир-Волынский педагогический колледж им. А. Ю. КрымскогоСпециальности


Отзывы120

Оставить отзыв

Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Закінчила коледж у 2019 році з червоним дипломом. Окрім надзвичайно гарних знань з фаху, коледж виховав мене як особистість! За 4 роки ми спробували себе у всіх можливих ролях: вчителі, вожаті, волонтери, актори... Широкий вибір занять у позаурочний час - це гарна база у майбутньому! Навчатися прийдеться і справді багато, по 4 пари на день, як мінімум. Якщо пропустив заняття з поважної або неповажної причини - маєш "здати" тему. Оцінок за "гарні очі" або "купюри" ніхто не ставить!Курсову роботу теж пишеш самостійно. До речі, дехто писав, що беруть студентів, що мають низькі бали. Так ось: в нас теж в групі були такі студенти, котрі пройшли на контрактну форму навчання на останній хвилі. Проте, з тим рівнем освіти, що має коледж, це не принципово. Бо все, що учень не знав в школі, те його навчать на першому курсі, адже там опрацьовується програма за 10-11 класи і здобувається шкільний атестат. Зараз я працюю в приватній школі та кращих таборах, навчаюся у двох ЗВО. Все завдяки коледжу!

,

Закінчила коледж у 2017 році, після чого вступила до Університету в Умані на ту ж спеціальність. Хочу подякувати викладачам коледжу за знання, які я тут отримала, велику кількість практики, тому що в університеті я отримала лише нервовий зрив та небажання навчатися. Усі викладачі коледжу дуже чуйні, розуміючі, професіонали своєї справи. За 4 роки навчання не мала жодного талону, тому що потрібно вчитися, тим більше, якщо тобі дають знання, якими ти можеш скористатися у майбутньому. Всі, хто пишуть про корупцію, не знаю звідки ви то взяли, можливо самі пропонували, тому що я за 4 роки її не побачила. Це, можливо, чи не єдиний заклад, де її немає, за що величезний плюс. Загалом це найкращий коледж, директор і викладачі. Згадую тільки теплими словами.

,

Найкращий навчальний заклад міста Володимира-Волинського! Найкращі викладачі, креативні студенти. Тільки у цьому навчальному закладі Ви зможете проявити свої творчі вміння на 100000%. Якщо Ви любите читати книги, хочете працювати з документами і людьми, тоді запрошуємо вступати на спеціальність "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа". Тільки на цій спеціальності Ви зможете проявити себе по-новому і в майбутньому здобути хорошу професію і працювати в бібліотеках, музеях і архівах України. Запрошуємо Вас до нашого навчального закладу!

,

Гарний коледж. Навчатися важко, але для тих, хто хоче стати вчителем, всі труднощі варто здолати, тому що у цьому коледжі навчають, виховують високо кваліфікованих вчителів. Гарні вчителі, особливо філологи, які підготували студентів до ЗНО дуже якісно, а результатом цьому є високі бали. Прекрасний директор. Він робить багато для цього коледжу. Можу сказати,що коледж дійсно гарний для тих, хто хоче вчитися і бути дійсно професійналом у своїй справі.

,

Коледж дійсно непоганий і, попри всі недоліки, після закінчення навчання я з теплом згадую роки, проведені тут. Проте не варто ганьбитися, намагаюсь набити собі ціну, це виглядає недолуго. Визнайте свої недоліки та почніть працювати над їх усуненням, забезпечте нормальну якість навчання онлайн/офлайн, не дезінформуйте абітурієнтів та навчіться нарешті ставитися з повагою до студентів та їх особистої думки (так-так, навіть якщо ви з нею не згодні).

,

Отримала якісну освіту. Плюсів значно більше, ніж мінусів. Після завершення коледжу можете розраховувати на підтримку з боку викладачів (якщо, звісно, ви перебували у хороших відносинах). Дякую педагогічному закладу за чудові роки студентства.

,

Дуже крутий коледж! Закохалась у нього з перших секунд, коли сюди потрапила. Дуже крута атмосфера, якісні знання і практичне навчання, а не суха теорія, як чую від друзів із інших закладів. Зараз вже навчаюсь на 3 курсі, тому дуже раджу ВВПФК, якщо ви хочете стати профі у своїй обраній професії!

,

Чудовий навчальний заклад! За чотири роки навчання у коледжі у мене було дуже насичене студентське життя! Я була членом студентської ради, брала участь у різних заходах, їздила до табору вожатою на практику. Що я хочу сказати? Ті приємні емоції, які подарував мені коледж я ніколи не забуду. Спитаете чи буду я сумувати за коледжем? Так, безперечно буду, бо коледж назавжди залишиться у моєму серці. Особливо хотілось би подякувати викладачам педагогіки, англійської мови, інформатики, математики, української мови та всіх методик за все те, чому вони мене навчили. Якщо б мене запитали чи обрала б я щось інше замість колледжу? Я б однозначно відповіла: "Ні". Чи повторила б я знову, якби була така можливість? Так, із задоволенням! Моє серце назавжди з тобою, педагогічний коледж!

,

Я вже закінчую коледж, а тому справді маю змогу робити висновки з приводу навчання в цьому закладі. Перше, на чому хочу наголосити - коледж відіграє велике значення у становленні особистості кожної людини. Саме тут ми зростаємо і морально, і духовно, і фізично. Тут ми самовдосконалюємось, спілкуємося з друзями, відкриваємо для себе нове, здобуваємо знання. Так, на перших курсах справді було дуже складно. Але не тому, що викладачі "тирани", а тому, що після безтурботного шкільного життя дуже складно "влитись" у цей стрімкий потік нової інформації, великої кількості завдань. Бо на перших курсах ти ще не знаєш, як правильно організувати свій час, щоб не сидіти над домашкою по 5-8 годин, не розумієш, як підготуватися до контрольної, що, і де знайти. Але чим далі, тим легше, і це правда. І не те, що ти звикаєш. Ти просто починаєш розуміти, де був неправий, де краще зробити все одразу, а де й можна відтягнути на потім.

,

З моєї точки зору, це досить престижний коледж, тут можна отримати якісну освіту, просто необхідно мати бажання вчитися. Так, є викладачі досить своєрідні, є віддані своїй справі, є - не дуже. Проте, якщо ви очікуєте, що підете в коледж - і вам в голову будуть вбивати знання чи бігати за вами просити вчитися - то ви глибоко помиляєтесь, адже вам лише дають матеріал - а потім ваш вибір, вчити чи ні. На рахунок "заплатити" - то можу сказати, що ви самі вирішуєте вчитися чи платити. Можна совісно провчитися все навчання і нікому нічого не платити за оцінки. А щодо того чи влаштуєтесь ви на роботу після навчання - це теж, як не дивно, залежить від вас. Адже є такі "кадри", що можуть отримати диплом, проте не вміють робити елементарні речі. Кому потрібні такі працівники?

,

Отличный колледж. Дал хорошую базу для построения карьеры. Но надо помнить: без труда - не выловишь и рыбку из пруда. Учиться трудно, но оно того стоит!

,

Коледж дає прекрасну теоретичну та практичну підготовку по обраній спеціальності. Дуже хороша матеріальна база, охайні аудиторії, тепле приміщення. Після навчання в коледжі в інститутах вже нема що робити: це вже просто очікування диплому. Всі інститутські заліки та екзамени я здавала по конспектах з коледжу. Тут є все для студента, який хоче отримати не лише диплом, а й знання. Дуже рекомендую!

,

Навчалася за спеціальністю "Початкова освіта". Багато було цікавих і корисних дисциплін. Викладачі постійно запроваджують в навчальний процес різні інтерактивні види занять, цікаві зустрічі і лекції з практиками, виїзні уроки та багато всього іншого - різноманітні конкурси, олімпіади, конференції тощо.

,

Я навчаюся на 4 курсі у коледжі. За роки навчання дуже багато чого зрозуміла, відкрила для себе чимало нового! Сумуватиму за ним, а також за друзями, яких знайшла там! Я ♥ ВВПФК!

,

Найкращий коледж у Волинській області. Найрозумніші абітурієнти мають подавати сюди документи для навчання.

,

Найкращий навчальний заклад! Дуже тепла атмосфера, чудові люди, прекрасні викладачі! Я на сьомому небі від щастя, що навчаюся у ВВПФК!

,

В прошлом году окончила ВВПФК. Научилась петь и плясать. Осталась очень довольной. Всем рекомендую. Сейчас я работаю заведующей клуба и являюсь "першою дівкою на селі" (по версии местного колхоза).

,

Неймовірно крутий коледж! Всі думають, що він педагогічний, але ні! Я тут навчаюся на діловода. Дуже класні викладачі, які доступно пояснюють матеріал. Багато практичних занять, а не нудної теорії. Дружня атмосфера панує всюди. Я вчусь на контракті і не відчуваю різниці у відношенні викладачів до мене і до контрактників: всі рівні. Також я живу у гуртожитку вже кілька років. Умови звісно не такі як вдома. Далеко не такі. Але для студента саме те: дешево, економно і вигідно. Але маленькі мінуси не помічаєш на фоні величезних переваг! Обирайте ВВПФК!!!

,

Доброго вечора! До навчання діти повертаються а ті діти які живуть в гуртожитку про них хтось подумав? Якщо ви не можете протопити гуртожиток для чого брати такі гроші? Або якщо хочете більше то на час опалювального сезону підніміть ціну,але щоб діти не мерзли! Після такооо тривалого перепису з навчанням наші діти приїхати в холодні кімнати,і це в час коли ходить смертельний вірус! Керівництво ви куди диветесь? Невже у вас немає совісті? Там живуть наші діти!!!! Якщо ви не можете забезпечити умови для проживання тоді не обіцяйте золоті гори дітям які поступають,особливо коли ці діти після 9 класу! Ви давали обіцянку оберігати і навчати а не кидати як собачок в холодну пору року в холодну кімнату! Розетки не працюють, батереі холодні,чай зробити ніяк! По вашому це нормально що діти гріються бутилками з водою і сплять в куртках?! Позор вам як вищому навчальному закладу про який знає Україна!

,

Усіх колишніх і сьогоднішніх студентів ВВПК, а також адміністрацію та викладачів закладу, хочу привітати з Міжнародним днем студента! Ви - найкращі! У ВВПК минули найнеповторніші роки моєї юності!

,

ВВПФК - ужасный бурситет, который возомнил себя Гарвардом.

,

Володимир-Волинський педагогічний коледж - це заклад, що постійно розвивається та показує прогресивні результати! У цьому величезна особиста заслуга директора Миколи Григоровича Савельєва та членів адміністрації, яку він очолює!

,

менше місяця пожила тут в гуртожитку коледжа і вже всьо надоїло добре шо зробили карантін то хоч дома висплюся вчительки тут якісь всі злюки

,

зря я поступила сюда тут вашко вчітися

,

у нас веде математику директор педагогічного коледжу. він вимогливий, але на його парах завжди дуже весело. всім раджу вступати до нашого найкращого освітнього закладу.

,

Найкращі викладачки педколеджу - це Лариса Степанівна Мечнік і Тамара Анастасівна Карпук. На їх заняттях можна говорити про життя і не лише, а не слухати занудні лекції з предмету, як у деяких інших педагогів коледжу. Вони обоє не шкодують ставити студентам високі бали й не відправляють на перездачі. Часто вони допомагають потрапити в рейтинг на стипендію.

,

У Володимир-Волинському педколеджі студентську молодь не лише найкраще в світі навчають, а й виховують у них політично вмотивованих громадян! Так, у День Державного прапора України багато студентів та викладачів коледжу зробили фото на фоні синьо-жовтого стягу. Особливою вишуканістю відзначаються фото Лариси Степанівни Мечнік і Тамари Анастасівни Карпук! Ці педагогині не лише безмежно закохані в національну символіку України, а й невпинно виховують патріотичні почуття у юних кримчан! Микола Григорович Савельєв надзвичайно колоритно виглядає на фоні студентського гуртожитку з багатьма синьо-жовтими прапорами! Як справжній запорізький козак і захисник Батьківщини! Наталія Володимирівна та Ігор Анатолійович Поліщуки – це найсвідоміші патріоти та найбільш громадянсько відповідальні викладачі педколеджу! Від них віє доброзичливістю та стійкістю! Кримчани найкращі!

,

ВВПК - навіки моя Альма-Матер!!!

,

У моєму серці навіки лишаться приємні спогади про багатьох викладачів ВКНЗ "Володимир-Волинський педагогічний коледж ім.А.Ю.Кримського"!!!

,

Володимир-Волинський педагогічний коледж завжди був, є і буде інтелектуальним і культурним форпостом нашого давнього міста. Викладачі і випускники цього закладу - це волинська інтелігенція.

,

Від імені батьків хочу подякувати всім членам приймальної комісії за чуйне ставлення до наших дітей під час проведення вступних екзаменів. Ви дуже хороші люди! Мій син боявся, що погано складе екзамени з математики та української мови, бо погано знав обидва предмети в школі. Але викладачка на консультації сказала їм, щоб не переживали, бо всі вони поступлять, так як цього року недобір студентів. Він почав менше переживати і дуже добре склав українську мову і математику. Я не чекала таких високих результатів! Ще раз переконалася, що коледж у Володимирі-Волинському - найкращий!

,

Як колишній студент коледжу, звертаюся до своїх молодших колег. Якщо протягом 1-го і 2-го курсів (чи, навіть, на 3-му курсі) ви зрозуміли, що ВВПК - це повний "відстій", і при цьому ви склали ЗНО на високі бали, негайно забирайте звідти документи. Знаю, що таке бажання виникає у багатьох. Пишіть заяву на ім'я директора про те, щоб вам видали атестат/свідоцтво про повну загальну середню освіту. У випадку негативної резолюції, вимагайте письмового роз'яснення з підписом керівника і печаткою, яке відскануйте і відправте на офіційну електронну скриньку Міністерства освіти і науки України. Відповідь не забариться, і ті, хто відмовив, добряче отримають "по шапці". Не бійтеся прокльонів з боку дирекції, бо вони вже вам будуть ніхто. І сміливо вступайте до престижного університету. Бо педагогічний коледж - це повне дно. Успіхів усім вам! Пака, ВеВеПеКа!!!)))

,

... а ще дуже класною викладачкою є Сулімова Лілія Олександрівна ...

,

На мою думку, найкращими викладачами педагогічного коледжу є Богдан Степанович Шахраюк, Олена Валеріївна Цибульська й Микола Андрійович Чуцький.

,

Серед викладачів коледжу є яскраві особистості. Їх небагато. І не всі їх уміють правильно розуміти. Шкода, що багато хто негативно ставиться до Інни Іванівни. Вона прекрасна педагогиня і чуйна людина.

,

Усім абітурієнтам і першокурсникам одразу "промивають мізки", що ВВПК - найкращий коледж у світі, й що "нас гордо кримчанами звуть". Сіра маса з глибин Полісся до кінця життя свято вірить у подібні байки, і лиш окремі тверезомислячі студенти з часом починають розуміти, що їм тут не місце.

,

ВВПК - самий кращій коледж в Україні!!! Хабарів тут і близько нема! Я поступала сама! Перед поступанням все добре вивчила і поступила без проблем і грошей! Зараз тоже нічого не плачу і маю стипендію! Вчителі тут класні! Деякі з них відмінили зараз нам екзамени! Шкодують бідних студентів, а не напрягають як всюди!

,

замість того, щоб серйозно готуватися до ЗНО, викладачі і студенти в час карантину проводять онлайн флешмоби. не дивно, що у 2019 році коледж посів 5287 місце (да, Карл!) в Україні серед 10 тисяч закладів. "я думал уж, что это дно, но снизу снова постучали"©

,

Уся гнилість цієї контори яскраво продемонструвалася неспроможністю більшості викладачів провадити дистанційне навчання у час карантину.

,

ВВПК — це любо. Я навчаюсь на 1 курсі, викладачі просто бісічки, я з маленького села, вступила на державну форму ще й степендію отримую. Знання дають хороші , ніяких хабарів тут нема. Рекомендую цей коледж.???????

,

Адміністрація просто жесть! Ще кілька років його правління і з педколеджу ніц не залишиться!

,

Жаліються на життя студенти,там пару викладачів є нормальними остальні якісь ненормальні,краще в ЛПК поступайте не будете паритися.Вступають нормальні студенти,а випускаються нервові, моя подруга там вчила і що з того не роботи нічого тільки нерви собі спортила і кураторша кончана була, краще б двірником була б неблагодарна,а вчителька з української мови взагалі казала нащо ви сюда прийшли як ви тупі всі,а вона крашана розумна.Люди будь ласка не поступайте в ВВПК не потріть собі життя!

,

Багато хабарників серед адміністрації та викладачів.

,

поки не відвалиш штуку баксів, навіть не рипайся поступати в пєдуху. винятки - якщо ти вундеркінд або твої папаша чи мамаша мєсні рішалови.

,

Перехвалюють коледж, там такого нема. Викладачі не хочуть відповідати на запитання і жаліються на життя

,

Низький рівень навчання.

,

ВВПК - моя мрія!

,

Був студентом даного навчального закладу. Після закінчення, тоді ще училища, без жодних проблем вступив в ЛНТУ на спеціальність «ПО. Комп’ютерні технології в управлінні та освіті» на державну форму. В університеті був кращим студентом. Вже сім років працюю в коледжі викладачем комп’ютерних дисциплін. Коледж дає ґрунтовні знання. Для багатьох сільських та й міських дітей – це хороший шанс здобути гарну освіту і без проблем вступити у ВНЗ IV р.а. Більше 80% наших студентів вступають в університети відразу на 3-ій курс та проходять на державну форму. Стосовно зовнішнього оцінювання, знаю, що з 240 студентів успішно склали ЗНО з Української мови та літератури більш 90%. На даний момент в коледжі працює 5 молодих кандидатів наук. Наші студенти є переможцями всеукраїнських олімпіад з української мови, технологічної освіти, переможцями обласних спортивних змагань та конкурсів з іноземної мови, образотворчого мистецтва тощо.

,

Ужасный бурситет. Нигде потом не берут. ВНО не сдать нормально, чтобы поступить хотя бы в топ-20 университетов, паралельно учась тут (учась,а не строя глазки). Полно старух, которым бы просто докопаться, ибо дома им скучно. Полно преподов, которым абсолютно паралельно, часть из них забухивают конкретно. ПОКА, ВЭВЭПЭКА. Не понимаю слов "найкращі роки юності". Ни разу за ним не скучал.

,

Хороший старт в життя для кожної молодої молодої людини. Плюс найкращі роки юності.

,

Я горджуся, що навчалась у цьому закладі. Таку базу знань і таку практику можна почерпнути лише в педколеджі. Я навчалась в університеті, але фундаментом моєї досвідченості все таки є Володимир-Волинське педучилище. Закінчила у далекому 1996 році по спеціальності "Дошкільне виховання". З величезною вдячністю і теплотою згадую нашого класного керівника Сурмик (Власюк) Світлану Сергіївну. Вона для нас залишилася нашою "мамою". Працюю у Червоноградському дошкільному закладі вихователем-методистом та музичним керівником. І дуже тішуся, коли приходять до нас на роботу наші випускники, "кримчанкии". Це зазвичай хороші спеціалісти, творчі, відповідальні педагоги. Спасибі всім викладачам за вашу відданість. Одне побажання - бракує музичних керівників в дошкільних закладах. Може б ви повернули спеціальність "Дошкільне виховання, організатор музичної діяльності в дитячому садку" Привіт випускникам 1996 року "дошкільнятам, музикантам".

,

Хто справді розумний і бажає вчитись у виші , то йдіть відразу туди. Для трішки тупіших цей заклад є чудовою альтернативою. Вкотре переконалась ,що ці роки були відверто даремними, хоча дійсно люблю ,як викладають окремі викладачі♥

,

Закінчила в 1979р, класне пед.ущилище, супер педагоги на тот час були. Дякуючи тодішнім педагогам - професіоналам працюю по сьогоднішній день вчителем на Закарпатті. Привіт всім однокурсникам шкільного відділу персонально всім з 4-з. З повагою до всіх вас хто памятає мене Оля Смуток (Борші) з сонячного Закарпаття м.Ужгород

,

Закінчила коледж у 2005 році, зараз директор однієї зі шкіл на Волині. Все що я вмію у своїй роботі, я навчилась тільки там, після училища закінчила ще й університет, але він мені й половини того не дав, що я отримала в училищі. З кожним роком все більше усвідомлюю скільки всього мені дав цей заклад у житті і не лише для роботи в школі. Вітання Галині Степанівні Шостак, яка перша мене запримітила, завдяки їй я сформувалась як особистість. Спасибі Вам і всім викладачам!

,

залінчила училище у 1981 році. це школа життя. Зараз я директор шлоли у рідному селі на Львівщині. спасибі викладачам.Класний керівник супер.Хочеш стати вчителем поступай у ВВПУ

,

Закінчила педагогічне училище ім А.Ю.Кримського у 1976 році. На сьогодні мій педагогічний стаж складає 39 років. Вже пенсіонерка, продовжую працювати. Для мене цей навчальний заклад - святиня. Повертаючись сюди в думках, з трепетом згадую найкращі роки своєї юності. Я вдячна долі, що пощастило вступити до такого закладу. Саме тут я отримала високі знання, добру фахову підготовку, перейняла уроки людяності та високої культури від викладачів. У професійній кар’єрі у мене не було проблем. Радію за успіхи своєї альма-матері. Зичу добра викладачам і студентам коледжу.

,

Це найкращий навчальний заклад.Знання,які я отримала тут,мені і досі допомагають у житті.Деякі викладачі є дуже вимогливими,але те, що вони намагаються донести студентам,повірте,не буде зайвим.Особлива подяка викладачам,які займаються з "очками".Саме вони навчили того,що я вмію на даний момент.

,

З теплотою згадую навчання у коледжі. Було тяжко, але це того коштувало.

,

Супер заклад

,

Навчався у 1986-1990 роках.Найкращі спогади,друзі,викладачі,різноманітні заходи,спорт.Заклад дав надійні знання,навички,згадку на все життя...

,

Я згадую про навчання в цьому закладі, як про найдивовижніші часи!Дійсно вчитися нелегко, але так і повинно бути у справжньому навчальному закладі. Я прийшла туди за знаннями, а не байдикувати. Більше скажу, ці знання, які я здобула там, допомогли мені зробити достойну кар'єру в житті. Я завжди з гордістю про нього розповідаю по всьому світу, а подорожую я дуже часто. Педколектив чудовий, найкращі в своїй сфері професіонали. Хочу відмітити Єфремову Л.А. - це педагог від самого Бога і людина з великої літери "Л". Побільше б таких викладачів в нашій країні і наша нація буде найрозумнішою в світі!!! Дякую усім, хто взяв участь у формуванні мого світогляду в коледжі.

,

Володимир-Волинський коледж - найкращий, тут я здобула найкращі знання, найкращу практику, як працювати із дітьми в дитячому садку. Викладачі коледжу дають найкращі знання. Бажаю всім здобувати освіту саме в цьому закладі, повірте, ви не пожалієте, адже я працюю вихователем і вже зараз можу когось навчати методиці. Нехай коледж процвітає - випускників найкращих випускає!!!

,

Я навчаюсь на 4 курсі ВВПК в групі О*(Технологічна освіта/обслуговуюча праця). Запевняю вас, моя група очків - найкраща, найдружніша, найоптимістичніша і найкреативніша на даний момент в нашому ВКНЗ! Це неймовірно чудовий коледж, величезна скарбниця знань, спогадів, здійснених мрій... Викладачі тут - просто бубочки)))) Вони залишаться в моєму серці і, думаю, в серці кожного нашого студента дійсно, на все життя. Вони просто незамінні і досить цікаві й мудрі! Саме завдяки їм, а ще чудовій групі (з якою ми вже 5 разів їздили на екскурсії не тільки по Україні, а й у Білорусію) і рідним стінам коледжу роки навчання пронеслись, як одна мить. Ех, повернути б час назад, поступила б ще раз залюбки)) Радію від думки, що в мене ще є декілька місяців, протягом яких ще зможу новити горде звання "Кримчанка"... Коледж, ти - найкращий!!! P. s. З любов'ю в серці.

,

Коледж закінчила у 2013 році* я дуже щаслива,що там навчалась)) зараз працюю у себе вдома в школі по своїй спеціальності..викладаю англійську і заочно навчаюсь. Коледж дає дуже хороші знання, я дуже полюбила ВВПК і горджусь ним..але там і дуже важко, потрібно дійсно плідно працювати і завойовувати авторитет. Але хто старанний той і вчиться. Щиро дякую усім викладачам. Дуже люблю і сумую за своїм рідним 4-Г в нас була дійсно чудова і дружня група не дивлячись ні на які перешкоди.

,

любі колеги .-закінчила цей заклад в 1979році.Не можна звинувачувати рідний дім-а він має бути Вашим домом Все залежить від Вас від Вашоі настирності А викладачі дають знання тим хто іх хоче отримати.Давно не працюю по спеціальності але з трепетом згадую ці прекрасні юні роки і часто переглядаю фото тих часів з бажанням повернутись в ті часи хоч трішки Привіт випускникам 1979

,

Закінчила коледж в 2009, вч. початкових класів. Обожнюю ВВПК, а гуртожиток -- особливе місце. Згадую з трепетом роки прожиті на 6, а потім на 7 поверсі. Якість викладання висока. Найбільше запам'ятались Сидорова Т. М., Мєчнік Л. С. На рахунок роботи після коледжу: якщо не хочете то і не знайдете.

,

найкращий коледж і викладачі просто супер,і вихователі і гуртожитку теж

,

я закінчила цей коледж цього року,по напрямі дошкільна освіта,в універ взяли зразу на державне,коледж дійсно гідний найкращої оцінки всі умови проживання,хороший гуртожиток,і сам коледж теж красивий ,викладачі просто супер,і в правду спершу буде важко ,але знання дають хороші. Хороший коледж і якби я можла то поступила туди ще раз,я не шкодую що закінчила цей коледж оскільки він справді -Найкращий

,

Я навчалась в цьому коледжі з 2004 по 2008 роки! Що стосується організації навчання тут - в цілому непогано! Слабо подається матеріал з іноземних мов, не вистачає аудіювання, комунікативних навичок. Педагогіку дійсно викладають професіонали своєї справи, Катинська Л.Л. запам'ятається напевно на все життя! Було багато практики у школах, і це добре для тих, хто піде працювати після колледжу. Хоча ця практика була стресовою для багатьох студентів( Що стосується гуртожитку, то є над чим працювати - багато негативних моментів! А взагалі, я не шкодую про проведені роки в стінах цього навчального закладу, адже це свого роду школа життя!

,

ФУ! Люди йдіть вчитись у вищі навчальні заклади!!! Не тратьте даремно свої роки!

,

Навчаюсь на 4 курсі в коледжі..... За роки навчання дуже багато чого зрозуміла, відкрила для себе багато чого нового! Буду дуже сумувати за ним, а також за друзями, яких знайшла там! Я ♥ ВВПК

,

Закінчила педучилище у 1981році .Це найкращі роки життя . Гордилась і горжусь, що я випускниця цього навчального закладу. Повірте,таких знань не дають більше ніде. А літні табори на Світязі - просто диво!Народилась, живу і працюю на Закарпатті, але роки навчання на Волині забути не можна. Можливо ще зустрінемось- 4-А?! Викладачам спасибі і низький уклін !

,

Власно кажучі, навчаюсь у коледже вже 4 рік і надто розчарувалась у ньому...читаючи коментарі, то мені вже здалося ,що люди занадто вихваляють його..не так у ньому вже и легко вчитись усі довкола гризуться на тебе, з навчання завжди приходиш роздратована..від цього коледжа аж нудить. Вчителя не можуть нормально розмовляти завжди кудись відсилають від питань..недочекаешься від них поблажності и таке враження,що вони тебе зовсім не розуміють.Це не тільки я так думаю.

,

Тут просто супер. Класні викладачі!!!

,

Зараз навчаюся на 4 курсі, але ні дня не жалкую, що поступила у цей заклад!!!Як на мене - то навчачатися не є важко, хіба що під час заліків. Тим, хто поступив або збирається у нас навчатися, скажу: головне - старатися та заробляти цим у викладачів авторитет ще з перших днів навчання, адже серед студентів є така думка: перший рік ти працюєш на авторитет, а інших три роки авторитет - на тебе. На собі переконалась, що це чиста правда! Викладачі у нас дуже класні, особливо Мєчнік Л. С., Катинська Л. Л. Поступайте - не пожалкуєте!!!!!!

,

35-ть років тому закінчив навчання.Ніколи не шкодував і завжди гордився, що навчався в цьому педагогічному закладі.З любов`ю згадую своїх педагогів.Живу далеко.Добра слава про наше училище лине і на Дніпропетровщині.

,

Дійсно коледж дуже пристойний ,чистий і гарний)Важко але навчання тут має дуже гарний результат*ВСІМ АБІТУРІЄНТАМ "ПОСТУПАЙТЕ НЕ ПОШКОДУЄТЕ"перший рік буде важко але з часом звикнете.............ВВПК.ім.А.Ю.Кримського ти найкращий!!!!!!

,

Володимир-Волинське педучилище ім.А.Ю.Кримського - найкращі роки у моєму житті!Це один з найкращих закладів в Україні, який закінчив у далекому 1990 році.Це найкращі викладачі,друзі-побратими!З великою вдячністю і привітом звертаюся до викладачів, друзів і знайомих, та до всіх хто пам"ятає 4-В.Сучасний коледж-це стартовий майданчик у майбутнє.Вступайте,щиро впевнений,що отримаєтє міцні знання і хороші спогади на все життя!

,

я зараз готуюся поступити в цей коледж....і надіюся що не розчаруюся та знайду роботу по спеціальності....)

,

КОЛЕДЖ - the best!!=))*

,

Супер!!!

,

Наш коледж дійсно найкращий!

,

Закінчила педучилище у 1992 році.Залишилися гарні враження від навчання. Привіт всім студентам 4-Г групи і класному керівнику Ірині Олександрівні

,

Клас

,

У 1989 році закінчила педучилище ,вступила без проблем у ВДУ,на той час це був інститут.Закінчила ,працювала в Україні за спеціальністю.Зараз працюю за кордоном і..........знову ж таки за своєю спеціальністю.З усіх прочитаних коментарів можна зробити лише один висновок....коледж-це школа загартування,знаходження себе,як особистості і реалізування.Ядуже вдячна тим,хто вселив в мене віру, надію, наполегливість працювати над собою і досягати поставленої мети.Безмежно вдячна педагогічному колективу 1987-1989н.р. і низький ВАМ уклін

,

Хто щоб не казав, а ВВПК - найкращий коледж!!! Я минулого року його закінчила. Найкращі викладачі - Катинська Л.Л., Єфремова Л.А., Кирпа С.С. вчіться - і потім зрозумієте, що все чого тут навчилися - основа вашої всієї освіти. Якщо старався вчитися, то вступити до унівкрситету дуже легко! ЛЮБЛЮ ЦЕЙ КОЛЕДЖ!!!

,

Закончил педучилище в 1989 году.Помню своих первых преподавателей-Шостак Г.С., Каляпух Г.А.,Блиндер К. К., Фурман Н.М.-спасибо им за всё.Благодаря им ,я нашёл себя в жизни.Знания преподаватели дают достойные.

,

Вчився у цьому коледжі,був активістом - КОЛЕДЖ супер!!!!!. Базу знань,вмінь і навичок дає суперову. Легко поступив у Київ, навчання набагато легше,прстіше йде після коледжу!!!

,

закінчила свого часу цей заклад. Тамара Анастасівна Карпук найкращий класний керівник.

,

Тут навчаюсь і мені дуже подобається. Раджу сюди поступати усім.

,

Це були одні з найкращих років мого життя!Педучилище тільки дає старт,фундамент до вищої освіти,але кріпкий і надійний!Одним словом хто вчився в педусі той знає,що педуха супер,що педуха клас!

,

Відповім на коментар Катрусі-в університет важко поступити тим, хто в педучилищі сам нічого не навчився, а викладачі там дають максимум знань.Я закінчила педколедж у 2006 році, не була ні відмінницею, ані хорошисткою, проте в голові залишилось багато того, чому мене навчили.Зараз навчаюсь у магістратурі, а те, що не можна знайти роботи - то не через навчальний заклад, а тому, що в нас життя таке.Викладачі - супер, матеріальна база - на вищому рівні. Сумую за своїм 4-Г.

,

З приємністю згадую роки навчання в училищі , прекрасні роки. Викладачі -просто майстри своєї справи .Ніколи не помічала від них щоб вони ділили дітей на багатих і бідних, Так , навчатись не дуже легко, але це тільки для лінивих.........Ні хвилини не жаліла ,що там навчалась, постійно згадую всю свою групу і класного керівника

,

Випускниця коледжу. На мою думку,дуже хороший навчальний заклад. Лише тут дотримуються найкращих освітніх традицій і виховують дійсно Людей,з великої букви. І де б ми потім не працювали,в освіті чи в іншій галузі, знання,отримані в коледжі є хорошою основою для подальшої діяльності, соморозвитку і самоосвіти.

,

Очень прикольньій колледж))**

,

Випускник Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А.Ю.Кримського. Зараз працюю викладачем цього навчального закладу. Це один з кращих коледжів України. Студентам тут створені усі умови для навчання: навчально-матеріальна база, кадровий склад, доступ до інформаційних ресурсів, проживання, дозвілля та ін. Головна мета діяльності закладу - якісна підготовка фахівців. І це не просто слова. А відгук Марти - це сон, бо випускники університетами розбираються ще у час державних екзаменів. І не знаю жодного випускника, що ПТУ закінчував після коледжу. І де б вони не працювали (в освіті чи іншій сфері) вони завжди виділяються зпоміж інших компетентністю, комунікабельністю та ерудицією.

,

Зараз навчаюсь у коледжі...... Звичайно спочатку трішки шкодувала що поступила туди, але на даний момент я зрозіміла.....що навчатись там це класно.........Звичайно що багато навантажень, але навчання там, багато що дає зрозуміти у житті..

,

З ностальгією згадую роки навчання в рідному училищі... Переконана, що для того, аби стати особистістю, потрібно зустріти на своєму шляху справжніх Особистостей. Взірцями шляхетності, високого професіоналізму, одержимості для мене назавжди залишилися Фурман Микола Михайлович, Фурман Валентина Антонівна та Ситник Ананій Мефодійович. Ці шановані люди - справжні майстри, їхня подвижницька праця завжди озиватиметься глибокою вдячністю в серцях учнів, які мали честь навчатися в цих Учителів.

,

Педучилище закінчила у 1992 році. Більш як впевнена, що жоден з педзакладів Волині не готує таких висококваліфікованих фахівців, як це педучилище. Цей заклад вважаю перепусткою в життя. Нині працюю завучем в школі. Не жалкую. Завжди прошу у Бога здоровячка своїм улюбленим викладачам, а зокрема Ганні Володимирівні Матвійчук, Хлєбніковій В.Ф.,Лєвкову В.В. низько, вклоняюсь усім, Ви дали мені путівку в життя. Я себе знайшла завдяки ВАМ.

,

ВВПК - це хороший старт у життя!!! ні хвилини не жалію, що вступила у цей коледж!!!

,

Класний коледж! І розумні викладачі! Порівняно з Луцьким коледжом Вол.-Волинський коледж надає набагаток кращу освіту! А ті хто не влаштувався просто треба шукати і мати бажання працювати в освіті! А більшість поступали для того щоб просто получити оосвіту!!!

,

Володимир-Волинський педагогічний коледж - це незабутні роки мого життя. Привіт Кирпi C.С.

,

Закончила училище в 1985 году. Сейчас живу и работаю в Крыму. Закончила институт. Благодарна преподавателям. Хотелось бы встретиться с друзьями.

,

Закінчила педучилище 14 років тому. Це дійсно гарний навчальний заклад. Університет далеко не дає такі знання, як в Володимир -Волинському педучилищі. Дуже Дякую куратору групи 4-Г Сидоровій Тетені Миколаївні, а також всім викладачам училища.

,

Педучилище просто супер. Як я сумую за тим часом, а ще педагогічна практика в Ровеснику 4 роки назад.... Які це були гарні часи. Я всім побажала б ось так відучитись як я вчилась в свій час. Там найкращі люди, найкращі викладач, підготовка - супер. І між іншим.. Підготовку у коледжі оцінюють на найвищому рівні. Говорять що у Володимир легко поступити проте тяжко навчатись. І це правильно. Одразу може не сподобатись таке навантаження, але повіртн, ці знання так пригодяться у житті, не сумнівайтесь. Я дуже рада що навчалась у Володимирі.

,

це найкращий коледж у Волині!!!!

,

сама там навчалась - недуже, в університет було поступити дуже важко.

,

Я закончила педагогическое училище в 1982 года.Тогда были другие времена и требования.Комсомол нас так воспитывал,кому расскажи, не поверят. Но все выстояли.Профессия мне пригодилась. 13 лет отработала в школе в России,не жалею.Привет Хильчуку Д.М. он был моим классным руководителем!

,

Свого часу також там навчалась підготовка супер привіт Атлас Л.А найкращий викладач

,

Закінчила в 2007 році.Найкращий коледж в Україні, найкращі викладачі і просто супер студенти.Гарна підготовка не тільки в професійному сенсі, але велика школа життя та перший серйозний самостійний крок .Великий привіт куратору групи 4-В Сидоровій Тетяні Миколаївні та студентам нашої групи.

,

Закінчила 7 років тому тоді ще педагогічне училище і анітрохи не жалкую, бо він став для мене не тільки закладом освіти, але й школою життя!!!!!

,

Педучилище закінчила 21 рік тому. Це сама найкраща школа для життя. Найбільше вдячна кл. керівнику ҐКопері Лідії Леонідівні. Всім привіт і вдячних вихованців.

,

коледж очень хороший. нечего поливать его грязью. там очень справедливый и отличный директор. настоящий руководитель, каких нада поискать в наше время. педагоги стараются изо всех сил. чтобы дать образование студентам. а то что тяжело найти работу, так это проблема нашего времени. наверное пенсионерам надобы уже посидеть дома. дать дорогу молодым. все.

,

Коледж - це кузня педагогічних кадрів!

,

Педкодедж - найкращий!!!

,

Закінчила педагогічне училище 17 років тому! Але завжди з вдячністю згадую свою альма-матер, завдяки якій я стала вчителем. Анітрохи не шкодую. Я щаслива!

,

Я там навчався, недавно закінчив. І мені дали дуже хорошу підготовку. Я злегкістю вступив в університет. По закінченню мене відразу взяли на роботу. А те що говорять там то повна БРЕХНЯ!!!!!!!!!!!!

,

Я также училася в этом колледже.Я вам могу сказать одно,что учителя обещают много.Но большенство после колледжа учатся в ПТУ,потому что могут найти достойную работу по професии,чем сидеть дома после колледжа,ждать пока им найдётся место учителя. Молодые люди,которые хотят там учится лудьше не идите,пожелеете много раз пропустите пол жизни в пустую.Я видела как учителя отличают детей богатые и бедные,как относятся к ним. И не хочу стать таким учителем.А ещё говорят в народе,что учитель-это грех!

,

Я, власне, свого часу навчався у цьому закладі. Це дуже хороший старт, щоб продовжувати навчання у інших вишах в майбутньому.

,

я только поступаю в этот колледж очень хотелось бы там учится но мне многои люди говорят кто учился там что это много обещающий колледж.Половину кто там учился даже меньше половину выпускников сидят дома не могут устроится по своей спецыальности и жалееют о том что там учились.Собераясь поступить после колледжа в ПТУ.Я очень хочу выучится там и найти себе после учебы работу.И лудьше не обещать что если выучемся мы сразу найдем роботу а лудьше помогите найти ее.Даже говорят что если им сказали ити учится в ваш колледж то некогда в жизни не пошлиб.Хотя очень хорошое заведение чисто.красиво.приятно видеть егои хорошие учителя


Оставить отзыв

Все колледжи в Владимир-Волынском, а также репетиторы в Владимир-Волынском, работа в Владимир-Волынском