Work.ua 16 лет! С днем рождения! Скрыть баннер

Дрогобычское государственное музыкальное училище им. В. Барвинского


  • Дрогобыч · ул. Музыкальная, 3, Львовская обл., 82100
  • (03244) 2-17-97
  • дневная, заочная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Дрогобицьке ДДМУ дає хорошу професійну школу. На високому рівні серед муз училищ по Україні. Мій любимий навчальний заклад (випускник 2000 року.)

,

Викладачі збоченці...Фу...

,

найкраще в світі училище) стільки прекрасних моментів там пережито,які прекрасні,людяні викладачі і неповторна атмосфера))))

,

Училище, дійсно, відмінне. Вчився і закінчив даний заклад при директорі Гітліні Р.А.по 2-м спеціальностям (тромбон -викл.Гетман К.А., акордеон - викл.Кондратьєв В.Н.). Бажаю всім викладачам здоров"я та удачі. Персональний привіт Пагуті Любові Володимирівні.

,

Таких прекрасних педагогів немає більше в жодному закладі. Горда тим, що навчалася саме тут. Творчого ВАМ натхнення та хороших, здібних студентів.

,

Щиро вдячна ридному училищу за мою освиту!! закинчила в 1987 роци ,викладаю 27 рокив в музичний школи по класу скрипки !! дякую всим викладачам и особливо Яворський Галини Евгенивни!!! Витаю з днем народження!!

,

Усилище супер, всім раджу поступати

,

Училище відмінне. Закінчую цього року і дуже задоволена.

,

В загальному училище непогане. Щодо вступу, можна поступити без хабарів, хоч і вимагають. Голови циклових комісій провокують на хабар! Краще уникати розмов з ними і добре підготуватися. За сесію можна не платити (звичайно якщо деколи ходити на пари). Більшість викладачів не корумпована. Є норм. інструменти. Деякі аудиторії в підвальному приміщенні.

,

я люблю рідненьке моє музичне училище.

,

Навчалася у цьому закладі по класу фортепіно у відмінного викладача Козлової Вери Степанівни. Чудовий заклад, талантливі викладачі. Що правда, то правда - краще училище на Україні.

,

музилище просто супер

,

Найкраще училище України

,

Я - дрогобичанин, і горджуся, що у моєму місті є таке училище з талановитими викладачами і 65 - літньою історією закладу. 21 травня 2011 року

,

Вiдмiнний учбовий заклад. Чудовi викладачи -вищого рiвня фахiвники.


Оставить отзыв

Все колледжи в Дрогобыче, а также вузы в Дрогобыче, курсы в Дрогобыче, работа в Дрогобыче