Курсы

Феномен, школа иностранных языков


  • Киев · просп. Героев Сталинграда, 10-а, корп. 7
  • phenomen.net
  • Чепурко Ольга
  • (097) 415-26-29

"Феномен"

Початкова школа - Дитячий садочок - Школа іноземних мов

Школа

Початкова школа на Оболоні «Феномен». Ми – команда професіоналів, які люблять свою справу. Всі наші педагоги мають відповідну освіту, а також регулярно підвищують кваліфікацію.

Наша мета – психологічно здорова, грамотна, творча, гармонійно розвинена дитина, яка прагне отримувати нові знання! У нас комфортні умови, наші учні почуваються по сімейному затишно. Ми допомагаємо діткам всебічно й гармонійно розвиватися.

Перебування діток у школі триває від 9.00 до 14.00, 9.00 до 18.00. Невеликі класи – 6-8 осіб.

Основні уроки викладаємо відповідно до державної програми НУШ з використанням власних методичних розробок і педагогічних підходів. Дітям на наших уроках завжди цікаво! Наші зусилля також спрямовані на те, щоб спонукати діток думати, аналізувати, приймати рішення, саморозвиватися. Уроки англійської мови викладаємо за програмою «Сambridge academy school», що дозволяє отримати сертифікат міжнародного зразку.

Окрім основної програми, наші учні отримують знання з економіки, етикету, ораторського мистецтва, лего конструювання, столового етикету; поглиблені знання з образотворчого мистецтва, праці. Також у нас часто відбуваються різноманітні майстер-класи, конференції, конкурси, захисти проектів, шахи тощо. Полюбляємо відвідувати бібліотеку й прогулянки на вулиці. А ще у нас діє цікава система заохочень, чудово прийнята дітками. Ми регулярно проводимо флешмоби, святкові заходи, турніри.

Розповідати про себе можна багато. Але краще побачити! Запрошуємо до нас! Приходьте! Ми розповімо й покажемо вам нашу улюблену школу. Сподіваємося, що вам у нас сподобається і виникне бажання стати членом нашої великої і дружної родини!


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить

Пока никто не дал оценку этой компании, и вы можете поставить свою оценку первым.


Все курсы в Киеве, а также вузы в Киеве, колледжи в Киеве, репетиторы в Киеве, тренинги в Киеве, работа в Киеве