Курсы
Allright


О компании

All Right – онлайн школа английского языка для детей от 4-х лет до 12 лет.

Мы предлагаем индивидуальные занятия с преподавателем для детей от 4 до 12 лет. Программа адаптирована под разные уровни, а также учитывает особенности и интересы детей в зависимости от возраста.

Уровень знания английского определяет учитель на бесплатном пробном уроке. Впоследствии он разрабатывает индивидуальную программу обучения в зависимости от знаний, которыми владеет ученик, а также интересов, увлечений и целей.

Уроки проходят в интерактивной классной комнате, оборудованной разными инструментами, которые делают ее удобной и интересной для учащегося. В процессе урока ребенок выполняет более 16 видов интерактивных задач.

Основа методологии All Right – это Кембриджская коммуникативная методика обучения. Она сосредоточена преимущественно на устной речи. Обучение по этой методике направлено на то, чтобы научить ребенка свободно разговаривать на английском.

Курсы построены по принципу геймификации. По этому принципу процесс обучения превращается из скучной, тяжелой рутины в интересную игру.

Шагая от уровня к уровню, ученик приближается к главной цели – усвоению нового материала и достижению определенного уровня знаний. Элементы геймификации находятся на каждом уровне. К примеру, за выполненные задания ученик получает от учителя награды - "звездочки". Геймификации мотивирует ребенка пройти курс до конца.

Уроки английского языка в All Right:

 • Индивидуальные занятия онлайн по 25 и 55 минут
 • Уроки с носителями языка из США и Великобритании
 • Обучение по стандартам Cambridge и CEFR
 • Индивидуальный подход
 • Мобильное приложение для детей и родителей
 • Интерактивная мобильная игра с главным героем Чарли
 • Бесплатные Разговорные клубы
 • Инклюзивное обучение
 • Дополнительные курсы: Minecraft, Phonics, Animals и Mover teens

Курсы

1
 • 152 грн -20%
 • Онлайн - Онлайн курсы; Языковые - Английский язык; Развитие детей - Дошкольное образование
 • Дошкольники, младшая школа, средняя школа

Статьи

1

Отзывы

10
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Напевно як багато інших батьків почала шукати онлайн школу після переїзду за кордон після початку війни. Пробний урок проходили в декількох школах і лишились в олрайт. Цікаві уроки, програма підбирається під знання учня, графік ви складаєте самостійно. Результати навчання видно вже через місяць. Задоволена знахідною і рекомендую вам)

,

Мені завжди хотілося, зоб мої доньки займалися англійською із задоволенням. Але коли до нас приходила вчителька, їм було нудно і нецікаво. Потім ми пішли до школи англійської офлайн, було краще, але всеодно вони інколи не хотіли туди їхати, треба будо пів години їхати на машині. Потім ми вирішили спробувати онлайн, обрала школу All Right і вже не хочу нічого змінювати, бо усі задоволенні. Заняття онлайн, не треба нікуди їхати, цікава платформа, гра до телефону. Бачу результати цих занять. Рекомендую!

,

Порівняно з уроками з репетитором, онлайн заняття в школі Allright дуже цікаві та ефективні. Це не просто заучування слів і правил, а справді інтерактивні методи, індивідуальний підхід до дитини. Подобається те, що з викладачем можна зв'язатися навіть поза уроками, написати йому повідомлення, щось уточнити. У них зручний додаток, можна і розклад подивитися, і уроки перенести, і навіть з адміністратором зв'язатися. Заняття проходять за їхніми власними матеріалами, все можна знайти у своєму особистому кабінеті.

,

Плануємо переїзд до англомовної країни, і хотілось, щоб донька вже до переїзду почала вивчати англійську. Щоб легше було сприймати мову на слух і вивчити фрази для спілкування( хоч трошки). Дружина побачила цю школу у рекомендаціях декількох блогерів на яких підписана у соцмережах. Вирішили спробувати пройти пробне заняття у All Right. Не пошкодували ні разу. З цією школою вже декілька місяців і прогресс вже є. Ми вже почали говорити англійською! Звичайно, це дуже прості фрази і речення, але так радіємо за нашу дитину. Бо вона хоче вивчати мову, чекає уроку і постійно питає коли заняття. Тому для тих батьків, які у пошуках рекомендую саме цю онлайн школу!

,

Після початку війни в Україні змушені були перейти на онлайн навчання, бо наша школа не відкрилася. Знайшли Олрайт і зараз активно навчаємося і дуже задоволені. Дочка вивчає англійську і я бачу прогрес. Програма дуже цікава, доньці цікавіше займатися за нею, оскільки є й ігри, і руханки, і малювання, і в процесі цього дитині реально цікавіше вчити англійську і все легко запам'ятовується. Викладачі чудові. Кожне заняття проходить із задоволенням. Продовжувати будемо неодмінно.


Оставить отзыв

Все курсы в Дистанционном обучении, а также вузы в Дистанционном обучении, репетиторы в Дистанционном обучении