Детские сады

Детский сад №247


  • Киев · просп. Генерала Ватутина, 26-а
  • (044) 512-15-34
    (044) 512-98-49
  • государственный

Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Садочок гарний,є чергова група. Ми ходили 4 роки. В нас були чудові вихователі Катерина Федорівна та Валентина Василівна! Це люди які живуть своєю роботою.Проводять свята та розваги,активно залучають батьків. Ми тепер одна велика родина!! Діти отримали гарну підготовку до школи: читаємо,рахуємо в межах 20. Діти з легкістю навчаються в 246 школі. Чудова завідуюча садочком,Наталія Анатоліївна,завжди вислухає,дасть пораду,допоможе вирішити питання на користь дітей. Рекомендую цей садочок усім батькам.

,

Найкращий садок в нашому районний!!! Дуже толерантна завідувача Наталія Анатоліївна, завжди коректно вирішувати всі питання. А вихователі доброзичливі та віддані своїй роботі люди. Я водила дітей з ясел до старшої групи і хочу подякувати їм: Тетяні Миколаївна та Лариса Петрівна за турботу і догляд в яслах , Ірині Володимирівні та Інні Василівні за підтримку і бажання завжди бути в курсі справ і досягнень наших дітей, а Ользі Олександрівці та Ірині Генадіївні за підготовку до школи. Хто вибирає з батьків садок 247 неподалёку.

,

Я садочком дуже задоволена: велий обсяг різнобічних знань отримала моя дитина в старшій групі. і це не тільки читати та писати, але і ставлення до дорослих, літніх людей та своїх друзів. моя дитина весь час питає мене "як я себе почуваю?" за чуйність та турботливість я вдячна вихователям

,

кожен вибирає сам. Мої діти ходили та і зараз ходять до дитячого садка №247. Нічого поганого я не можу сказати ні про вихователів, ні про харчування. Якщо дитина іде із задоволенням до дитячого садка - це для мене сама висока оцінка колективу .

,

А у меня совершенно другое мнение!!! Cад ужасный!! И отношение к детям просто не человеческое!!! А питание какое? Вы,родители,довольны тем как питаются ваши дети? Я как мама очень возмущена!!!!

,

сад очень хороший.мой ребенок там в 4й групе. очень благодарна воспитателям

,

Дуже хороший дитячий садок.Ми ходим вже третій рік.


Оставить отзыв

Все детские сады в Киеве, а также школы в Киеве, работа в Киеве