Детские сады

Детский сад «Лесная сказка», №184Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Дві дитини ходили в цей садок. Чув страшні історії про "монстрів", а не вихователів. Чув страшні історії про мегапобори та інші жахіття. Нас це все оминуло. З поганого - качелі радянські, в деяких павільйонах підлоги нема. Дизайн приміщень трохи відстав у часі. Можливо, район такий відсталий....

,

Хамство, постійні маніпуляції, зверхнє ставлення, скорочений графік роботи, постійний збір коштів на ремонт та привітання.

,

Мали двотижневий досвід в ДНЗ Лісова казка. Почалось все із зверхньої розмови з адміністрацією, яка дозволяла використовувати такі фрази: «ваша дитина, що якась особлива?!», «може він нехай одразу в університет йде, а не в середню групу, якщо такий розумний». Далі – пригоди з вихователькою, яка на період адаптації створила свій графік і чомусь йшла з роботи в 15:30. При тому, що садок і без того працює за дивним графіком - до 17:30. Де мали б працювати батьки, щоб забрати з іншого району дитину до 17:30? Та коли закінчилась адаптація, вихователька наголошувала, що дитину потрібно забирати навіть не в 17:30, а до 17, зі словами «Ви ж не хочете, щоб ваша дитина залишалась сама і потім плакала, та не хотіла відвідувати садок». Я домовилась з вихователькою, взяти квитанцію про оплату і припинити відвідування садку. Здогадайтесь чи поцікавилась вона причиною і чи була на роботі в 17:00? Дуже прошу, щоб батьки не мовчали про таку недбалість і повідомляли в міністерство дошкільної освіти!

,

Садок супер.І всі працівники хороші,привітні.А нянечки турботливі і уважні до всіх дітей.А якщо комусь не підходить,або дитина не може адаптуватися в садочку ,то не потрібно обливати всіх брудом,а знаходити компроміс.Дякую,що ви є!

,

Зараз згадаємо садок, як страшний сон.Вихователі просто знущаються з дітей: ходити не можна, говорити не можна, дітей ставлять на коліна, принижують.Дітей залякують, щоб вдома нічого не розказували, особливо старші групи. Все це взнали дуже пізно.

,

Сам садок знаходиться в лісопарковій зоні ,чисте повітря,багато соснових дерев .Територія садочка доглянута ,охайна . В приміщенні тепло , комфортно ,гарний ремонт,нові меблі . Видно одразу що завідуюча гарний господарник .Але вихователі дуже нервові .... Жодного натяку на хабар , Навіть коли вирішила сама віддячитися завідуючий , вона категорично відмовилася ..Я була вражена .Марія Іванівна Дуже толерантна ,розумна ,ввічлива людина.

,

Відгук про садок буде,на жаль ,лише негативний.Дитина зовсім не хоче ходити туди,так як вихователька завжди кричить і взагалі поводиться не адекватно!Завідуюча це взагалі

,

Коли мій син ішов в садок, ми з чоловіком сперечались, як довго він там пробуде. Чоловік у дитинстві в садок ходив і дуже любив, а я пробула три місяці у різних, постійно хворіла і про той період згадую з жахом. Мала переконання, що це дитячий будинок з тих страшних, де діти залишені сам на сам з байдужими педагогами, вишколеними за стандартами ХІХ століття. Але о диво! Син садок полюбив, обіцяних мамами на майданчиках 500 доларів хабаря за вступ ніхто навіть близько не вимагав, а вихователька Наталя Петрівна - просто чудова. Уважна, до дітей і дорослих ставиться з сердечним теплом, оптимістична і з гумором. Сумую, що молодший син не потрапляє до неї.

,

Приміщення і умови у садочку чудові. Справедливий відбір, без жодних натяків на необхідність "віддяки". Завідуюча розуміюча, привітлива і розумна людина. Але на цьому усі плюси закінчились. Мені прийшлось забрати дитину з цього садочка через вихователя, за порадою психолога. Жахливий, не педагогічний та не рідний підхід. Дитина постійно переживала стрес. Якось навіть записувала, за цілий місяць, коли дитина приходила в групу і віталась, вихователь жодного разу не відповіла!!! Найпоширеніший спосіб проведення часу з дітьми - то посадити всіх на стільчики і заставити там сидіти, інколи розказувати які звуки видає який звір. Для активної дитини, а вони в більшості такі - це не дисципліна, а терор.

,

ми не задоволені ставленням вихователя до дитини. Вихователь увесь час говорить по телефону, зовсім не дивиться за дітьми. Група повинна працювати до 6 годити, а вихователь жодного разу не досиділа до такого часу, пів 5 вона вже веде діток в групу продовженого дня з притензіями чому ми швидше дитину не забрали. Чоловік забирав сина з садочку з розбитим чоловом, вихователька прикрила лоб волоссям малого і не призналась, що це сталось під час перебування дитини в садочку. Вже ідучи додому, син розповів, що його вдарили і показав рану. Дуже халатне ставлення до роботи, тому не рекомендую цей садок. Буду думати над тим, щоб перевести свого сина в інший дошкільний заклад.

,

Чудовий садок харчування ОК. Виховательки супер з великою підготовкою до дітей. Моя дитина дуже задоволена. Є і ігрова кімната і спальня в спальні дуже комфортна. Вихователь старанно доглядає

,

Жахливий садок. Вихователь одна щодня, не міняється з іншою. Вихователька - ніякий педагог, підходу до дітей нуль, коли забираємо дитину - постійно їсть насіння і говорить по телефону. Не слідкує за дітьми зовсім, якщо діти побились, завжди одна відповідь "я нічого не бачила!". Надворі виховательки собі групуються і розмовляють, в той час як діти безпризорні. На дворі одягнені аби як, ніхто не дивиться чи дитина в шапці, чи без... Недавно одна дитина вийшла на двір боса!!! Вихователь помітила, аж коли за дитиною прийшла мама. Забрала дитину з цього садка, в 99% це через вихователя, хоча й завідувач не шукала нам як альтернативу іншу групу.

,

Як можна писати і брехати що садок далеко від дороги, якщо вона проходить в 5-ти сантиметрах від нього! Вихователі очікуючи батьків виводять дітей на двір, де зовсім не дивляться за ними, діти "висять як мавпочки" на паркані, інші частенько самостійно вибігають на проїжджу частину! Недогляд!

,

Приміщення і територія доглянуті і в хорошому стані. Виховательки і няні - супер. Харчування - ОК. На відміну від багатьох інших садочків, не вимагають гроші. Наскільки я знаю, значна заслуга завідуючої.

,

Все в садочку добре. Однак є певні і проблеми. Нажальробочий день розпочинається з 8,30 , а не на 8,00 тобто ,якщо батька на 9,00 на роботу то це проблема. І групи закриваються також швидко, для найменших 15,30 для трішки старших 16,30 . Скажіть будь ласка, на якій роботі мають працювати батьки, щоб о 15,00 вже бути вдома. А ще плюс дорога, яка займає як мінімум півгодини...

,

Садочок "Лісова казка" просто чудовий. Завідувач Марія Іванівна чудова людина. Умови у садочку дуже добрі, забезпечений садочок усім новим і гарним, чистий, доглянутий. Він далеко від дороги, територія зелена, чистенько, на кожному майданчику є і гойдалки і пісочниці, павільйони, ввечері і на вихідні територія закривається. Персонал - людяні,чуйні,уважні, дружні, розуміючі, підтримують один одного. Вихователі всі освідченні, добрі, на дітей не кричать, пояснюють і роз'яснюють, допомагають у вирішенні їх дитячих проблем. Помічники вихователів теж всі дуже хороші, привітні, догодовують дітей, допомагають одягатися і т.д., у групах чисто і прибрано за що щиро вдячні. І взагалі всі працівники дуже хороші, нічого поганого про цей садочок сказати не можу.


Оставить отзыв

Все детские сады во Львове, а также школы во Львове, работа во Львове