Львовский торгово-экономический университет (ЛТЭУ)

Львовский торгово-экономический университет (ЛТЭУ)

 • Наличие бесплатного обучения
 • Наличие платного обучения
 • Наличие военной кафедры
 • Наличие общежитий
 • Аспирантура, докторантура
 • Последипломное образование
 • Подготовительное отделение

3325
студентов
148
преподавателей
84
кандидата
наук
38
профессоров
и докторов наук

Специальности

Факультеты

 • Юридичний;
 • Міжнародних економічних відносин та Інформаційних технологій;
 • Товарознавства, управління та сфери обслуговування.

Інститути:

Абитуриентам

О вузе

Львівський торговельно-економічний університет гордиться своєю двохсотрічною історією та званням найстарішого торговельно-економічного ВНЗ України.

Львівський торговельно-економічний університет провідний вищий навчальний заклад і визнаний науковий центр IV рівня акредитації.

Львівський торговельно-економічний університет динамічно розвивається та диверсифікує свою діяльність, ліцензуючи та акредитуючи нові напрями та спеціальності.

Кваліфікаційний рівень: бакалавр/магістр.

 • Кількість студентів — 3325.
 • Кількість викладачів — 148.
 • Кількість професорів і докторів наук — 38.
 • Кількість кандидатів наук — 84.

Забезпечення навчального процесу у Львівському торговельно-економічному університеті

В університеті створено волоконно-оптичну інфраструктуру, підключено до міжміських швидкісних каналів мережі УРАН для взаємного обміну інформацією в Україні, відкрито доступ до наукових мереж світу, зокрема до пан-Європейської науково-освітньої мережі GЕANT (об’єднує понад 3500 начальних закладів Європи, 30 країн).

Високий імідж Львівського торговельно-економічного університету це не лише якісна підготовка фахівців торговельно-економічного спрямування, а й ефективна міжнародна співпраця, що є одним із найважливіших напрямів посилення конкурентних позицій вишу на ринку освітніх послуг.

Міжнародні зв'язки Львівського торговельно-економічного університету 

ЛТЕУ постійно працює над розширенням міжнародної співпраці, як в навчальному, так і в науковому напрямах. На теперішній час університет активно співпрацює з навчальними закладами Польщі, Франції, Румунії, Молдови, Грузії, Болгарії, Великої Британії, Італії, Німеччини та ін. 

Партнери університету Академія економічна ім. Оскара Ланжего у Вроцлаві (Польща), Асоціація університетів Центральної та Східної Європи, Уряд землі Тюрингія (Німеччина), Університет Овернь-Клермон 1, м. Клермон-Ферран (Франція), Вища школа економіки (м. Тарнов, Республіка Польща), Вроцлавський університет (Республіка Польща). Результатом такої співпраці є можливість навчання студенів за програмою Еразмус у провідних навчальних закладах економічного профілю.

Університет активний учасник партнерської програми Tempus під назвою «Вдосконалення та розвиток професійної освіти», що передбачає провадження спільних навчальних курсів професійного спрямування та можливості отримати диплом європейського зразка.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [открыть контакты](032) 275-68-66, [открыть контакты](032) 295-81-17.

До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

 • копію документа, що посвідчує особу; 
 • копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього; 
 • копію національного мультипредметного тесту, копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти) або екзаменаційного листка єдиного фахового вступного випробування (у визначених цими Правилами випадках); 
 • чотири кольорові фотокартки розміром 3х4 см; 
 • інші копії документів подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами вступу на відповідні конкурсні пропозиції, установлені законодавством, у строки, визначені для прийому документів. 

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [открыть контакты](032) 275-68-66, [открыть контакты](032) 295-81-17.

Веб-сайт: http://www.lute.lviv.ua

Електронна пошта: [открыть контакты][email protected].

Рік заснування: 1816 р.

Фейсбук сторінка Львівський трорговельно-економічний університет, Інстаграм ЛТЕУ офіційна сторінка linktr.ee/lute_lute; lute_lviv

Фотогалерея http://www.lute.lviv.ua/universitet/fotogalereja


Отзывы

174
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

За 22.09.2022 тут аж 23 коментарі, ректорат штучно накручує собі рейтинг. Насправді рівень підготовки низький, знання, які в міру своїх слабких можливостей намагаються дати викладачі, далекі від того, що потрібно знати для успішної роботи

,

Колись був хороший вуз. Зараз як на якій спеціальності.

,

Лише позитивні емоції. Навчалася на маркетолога, випуск 2017 р. Не пожалкувала, що обрала саме цей університет. Кваліфіковані викладачі, доступно пояснюють. Якщо маєш бажання навчатися то допоможуть і підтримають завжди.

,

Глючить система дистанційного навчання! То зависає, неможливо нормально з нею працювати

,

Один з найдешевших варіантів для тих, кому потрібен тільки диплом. Якщо потрібні ще й знання, то вам не сюди


Оставить отзыв

Все вузы во Львове, а также колледжи во Львове, курсы во Львове, репетиторы во Львове, работа во Львове