Львівська національна академія мистецтв (ЛНАМ)

Львівська національна академія мистецтв (ЛНАМ)


 • Львів · вул. Кубійовича, 38, 79011
 • (0322) 76-14-82
 • office@lnam.edu.ua
 • денна, заочна
 • бакалавр, магістр, спеціаліст
 • ЗВО (вуз) заснований у 1946 році. Статус державний. IV рівень акредитації. Диплом гос. образца.

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Гуртожиток
 • Аспірантура, докторантура

1172
студенти
190
викладачів
42
кандидати
наук
31
професор
і доктор наук

Спеціальності

Факультети

Факультет образотворчого мистецтва і реставрації

 • монументальний живопис;
 • монументально-декоративна скульптура;
 • сакральне мистецтво;
 • реставрація творів мистецтва;
 • актуальні мистецькі практики.

Факультет історії та теорії мистецтв

 • мистецтвознавство;
 • менеджмент соціокультурної діяльності.

Факультет дизайну

 • дизайн костюму;
 • дизайн середовища;
 • графічний дизайн;

Факультет декоративно-прикладного мистецтва

 • художній текстиль;
 • художня кераміка;
 • художнє скло;
 • художній метал;
 • художнє дерево.

Абітурієнтам

На всі спеціальності та спеціалізації документи приймаються на денну та екстерну форму навчання. На спеціальність «Мистецтвознавство», спеціалізацію «Історія та теорія монументального та декоративно-ужиткового мистецтва» документи приймаються на денну, екстерну та заочну форму навчання.

Термін навчання: підготовка здійснюється за освітньо-кваліфікаційними рівнями:

«Бакалавр» — 4 роки, «Спеціаліст», «Магістр» — 2 роки /разом 6 років/. Тривалість екстернату до 8 років.

Набір до екстернату ЛАМ та на заочне відділення — на контрактній основі.

До екстернату приймаються особи, які мають Відповідний освітній, освітньо-кваліфікаційний рівень для здобуття ними певного рівня вищої освіти шляхом самостійного вивчення навчальних дисциплін та проходження усіх форм підсумкового контролю, передбачених навчальним планом.

Зарахування до екстернату ЛАМ проводиться приймальною комісією на підставі поданих документів, домашніх студійних і творчих робіт, за результатами співбесіди, за умови укладення договору та внесення плати за навчання.

Зарахування на заочне відділення спеціальності «Мистецтвознавство» спеціалізації «Історія та теорія монументального та декоративно-ужиткового мистецтва» проводиться на підставі поданих документів, реферату з історії та теорії українського декоративно-ужиткового мистецтва і за результатами співбесіди, за умови укладення договору та внесення плати за навчання.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](032) 243-74-28.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](032) 243-74-28.

Про ЗВО (вуз)

Львівська національна академія мистецтв (ЛНАМ) представляє один з найбільш цікавих напрямів вищої освіти України, а саме – професійну підготовку і виховання творчих особистостей у галузях образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва, дизайну, реставрації, культурології, мистецтвознавства та менеджменту мистецтва. Ідея створення у Львові мистецької академії зародилася понад сто років тому, а тому сучасний навчальний заклад є спадкоємцем кращих традицій і надбань художньої освіти, започаткованої у Львові ще в середині 19 ст. Свою історію він веде від Художньо-промислової школи (1876 р.), Вільної академії мистецтв (1905 р.), Мистецької школи Олекси Новаківського (1923 р.), інших навчальних закладів, у системі яких апробувалася академічна освіта. У цих мистецьких закладах навчалися, а згодом і викладали видатні митці, вихованці провідних європейських академій Іван Труш, Осип Курилас, Антон Манастирський, Олена Кульчицька, Григорій Смольський, Святослав Гординський та багато інших.

Львівська академія – вищий навчальний заклад ІV рівня акредитації. Офіційно створена у вересні 1946 р. (початково як інститут прикладного і декоративного мистецтва), у 1994 р. вона була реорганізована у Львівську державну академію мистецтв, а 21 серпня 2004 р. за вагомий внесок у розвиток національної освіти і науки, загальнодержавну і міжнародну діяльність їй надано указом Президента України статус національного навчального закладу. У структурі Академії – 5 навчальних факультетів (один з них у Севастополі), Інститут прикладного та декоративного мистецтва у Косові, Івано-Франківської області, факультет підвищення кваліфікації, підготовче відділення для вступників, науково-дослідний відділ, аспірантура і докторантура, спеціалізована вчена рада по захисту докторських і кандидатських дисертацій в галузі мистецтвознавства, наукова бібліотека, музей, галерея сучасного мистецтва, видавничий відділ, художньо-виробничі майстерні. Принциповим у справі постійного оновлення викладацького середовища є використання власного потенціалу. Традиційно конкурс на викладацькі посади в Академії виграють її випускники, які, насамперед, на магістерському рівні навчання, здобувають окрім професійно-мистецької ще й педагогічну і науково-дослідну кваліфікації. 21 випускник Академії став лауреатом Національної (державної) премії України імені Тараса Шевченка.

Сучасний розвиток закладу неможливий без активної співпраці з вітчизняними і зарубіжними навчальними закладами. Насамперед, йдеться про тривалу і плідну взаємо працю з Київською національною академією образотворчого мистецтва і архітектури та Харківською державною академією дизайну і мистецтв. Серед зарубіжних партнерів чимало відомих європейських художніх академій та інститутів у Польщі, Франції, Угорщині, Австрії, Болгарії, країнах Прибалтії, Росії, що особливо актуально в плані європейської освітньої інтеграції. Ефективним засобом реалізації державних програм стало створення у 1993 р. на базі Академії Навчально-науково-творчого комплексу, до його складу входять 22 навчальних заклади України І – IV рівнів акредитації, які ведуть підготовку у галузі мистецтва.

Сьогодення Академії – це, насамперед, вдосконалення і розвиток власної Школи, яка спільно з іншими мистецькими закладами, провідними митцями, мистецькими спілками, спільно з мистецьким середовищем Львова творитиме майбутнє Львівської Мистецької Школи.


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Щиро не рекомендую поступати на кафедру дизайну одягу, більшість викладачів не володіють педагогічною етикою,принижують та емоційно виживають студентів, також не тримають руку на пульсі, не об'єктивно оціюють та пропагують свої застарілі ідеї. Технічне обладнання аудиторій жахливе. Запевняю, що сильну базу навряд там отримаєте, тому доведеться відвідувати курси. Дарма витрачений час та гроші. Пошкодуйте свої нерви і не вступайте:)

,

Тут Ваші ідеї стануть не Вашими ідеями, а ідеями всієї групи. Тут Вас будуть порівнювати з іншими, розповідати іншим про недоліки Ваших робіт (але не Вам). Словом, тут не місце для унікальності. Це місце, в якому, коли я забирала документи, я почула від декана (!!) неприємні і зневажливі слова у свою адресу, місце, де викладач намагався мене обдурити на суму двох стипендій вже після мого відрахування. Я б радила керівництву задуматись не про те, скільки студентів до Вас вступило цього року, а що стало з тими студентами, які щиро вірили у вас, але більша частина яких пішла або добровільно, або змушена була!!! забрати "добровільно" документи. Яким чином у найновішій і прогресивній кафедрі працюють люди з дивними моральними принципами? Ви вважаєте актуальне мистецтво настільки елітарним і вибірковим, що дозволяєте собі позбуватися когось з вашої прихоті? Мені все рівно, що викладачі зрозуміють від кого цей відгук, мені не соромно говорити це у вічі. Задумайтесь.

,

Просто біжіть. Не придумуйте виправдання, що кафедра нова і викладачі шукають до вас підхід, їм все рівно на вашу думку, унікальність, норми моралі. Я відрахувалась за власним бажанням і ні про що не шкодую. Як і половина студентів мого потоку після мене, а деяких навіть змусили забрати документи начебто за власним бажанням, хоча по стану здоров'я можна було запропонувати хоча б академвідпустку. Якщо ви стресостійка людина, яка ладна підлаштовуватись під одну лінійку, терпіти лицемірство окремих викладачів і приймаєте ризик того, що вас просто можуть викинути у смітник, якщо ви когось не влаштовуєте - ви б могли тут протягнути, але не раджу витрачати час. Не плекайте ні крихти надії на цю кафедру. Ви завжди будете неправі, навіть коли вас доведуть до нервового зриву чи затяжної депресії, навіть тоді, коли форсований навчальний процес відбере у вас сон, ви будете перероблювати знову і знову, втрачаючи себе та свою унікальність. Тут немає саморозвитку, лише переробка у безликий продукт.

,

Більшість відгуків прочитала негативних, тому напишу про свої - позитивні. 1. Викладачі академії справді навчили!!! Навчили композиції, кольорознавства - а це основи, які потрібно вміти використовувати і тоді все буде у вас ок! 2. Навчалась на ДІ, умови кафедри хороші, аудиторії хороші. 3. Я провчилась бакалавр та магістратуру , корупції не було. 4. При поступленні на магістра , ніяких додаткових курсів не проходила , поступила за рахунок власних знань і без особливого старання. Тому поступити реально! Академія це не ЛП і не ЛНУ))) тут всі інші і все інше )))

,

Не можу об‘єктивно оцінити навчання на інших кафедрах, тому скажу про свою (МЖ). Закінчила перший курс і цілком задоволена. Звичайно, всюди є свої нюанси, наприклад, суб‘єктивність в оцінюванні, але чого ви очікували від творчого вузу. Інфраструктура застаріла, але мене особисто більшість влаштовує. Нас 15 людей на потоці і три аудиторії, до яких у нас є вільний доступ, за бажанням можна й на вихідні приходити, написавши попередньо заяву. Навчання ведеться в більшості у вигляді консультацій, з певними технічними моментами проводяться лекції/«майтер-класи». Корупція існує, на жаль, так, але якщо у вас є справді відповідний рівень підготовки (як з творчих, так і ЗНО), то жодних проблем з вступом, та й надалі, не буде. Головний плюс це АТМОСФЕРА І ОТОЧЕННЯ. Тут ви точно не пошкодуєте, знайдете однодумців та майбутніх партнерів. В ідеях не обмежують, можуть порадити не робити чогось «ИЗРЯДАВОН», але не заборонять, якщо зробите вдало, то оцінять схвально, це точно. ВСІМ РАДЖУ!!

,

Одразу почну з того, що це ЖАХ. Жодних нормальних умов за наші гроші, академія зліплена з дошок і палок, крім кафедри ГД, бо основний ремонт на цій кафедрі робили викладачі на подарункові гроші випускників. Навчання 50 на 50, є крутезні молоді викладачі, які все тягнуть, бо й самі недавно були студентами і з розумінням змінюють навчальну програму, а от решта це просто нереалізовані люди, які докучають та вимагають неможливого. Про гуртожиток: це якийсь сарай.. якщо хочете своїй дитині зберігти здоров‘я та психіку, не селіть в гуртожиток. Оскільки з душами велика проблема, яку не можуть вирішити роками, неможливо митися, тече крижана вода і в загальному є 6 душів, наразі працює 1 (приблизно на 400 людей), і в ньому неможливо навіть стояти. Вічно забиті унітази, в результаті одним користується весь поверх (60 людей). В умивальниках ніколи не було і не буде теплої води, бо як кажуть застарий дім (тоді питання, як живе пів Львова у сторічних будівлях), якщо гуртожиток це старий дім...

,

Закінчуючи академію, я без поняття як заробити гроші на проживання. Така реальність. Хіба піду на курси шиття.

,

Жахливий стан, технічне оснащення непритомне - навіть після отримання диплома заставили десь відксерити їм виписки і принести, дурдом. Ставлення до мистецьких робіт студентів принизливе - хоча є можливість викупу через кілька років, але вони їх знищують без попередження, хоча знову ж таки, для чогось заповнювали папірці на роботи зі всіма контактами. Шкода свого часу, зусиль, натхнення. Є й непотрібні предмети або застарілі, які відволікають від творчих завдань.

,

Це все бізнес. Ганьба України. Викладачі як ви патріоти, любите свою державу не будьке такими хабарниками.

,

Академія занедбана, деякі місця в аварійному стані (нічого не ремонтують вже як 10 років). Занадто висока ціна за навчання (фінансова та дарма витрачений час), за ті гроші, що студенти платять, можна було вже давно привести інтер'єр у сучасний стан. На деяких кафедрах ціна не відповідає рівню освіти. Ціни починаються від 20000 грн, це занадто дорого для цієї академії, максимум 10000грн Про корупцію треба говорити? Вступав в 2019 році на ГД і успішно пройшов, але вже на етапі вступу зіштовхнувся з хабарством. У деяких абітурієнтів ніяк не могло набратись 200 балів за творчі конкурси, бо їх рівень взагалі не відповідав поставленим оцінкам (потім з їх вуст все підтвердилося). Така ж сама ситуація повторилась із моєю сестрою в 2020 році. Є 2 гуртожитки. Партнерський гуртожиток - бережіть своїх дітей від нього, серйозно. Від ЛНАМ - не супер, але звичайний гуртожиток, весела та творча атмосфера. Ви можете навчитись тут мистецтву, але краще візьміть приватні курси.

,

Ця академія погубила і навчила до лінивства не одну людину.

,

Я хотіла закінчити академію, заради тих грошей які там вложила, закінчила. Але зрозуміла, що більше жалію даремно втрачений час. Це система яка працює щоб заробляти гроші.

,

Викладачі не реалізовані люди, цей весь бардак інсує для того щоб заробити гроші на студентах, яким обіцяють що після закінчення академії вони досягнуть золоті гори! Хтось потім безробітний, хтось працює в барі, ресторані, в кращому випадку.

,

У мене син закінчив в Академії 1й курс, факультет дизайну. Навчанням задоволений. Ставлення викладачів добре. На хабарі натяків абсолютно не було. Гарний навчальний заклад для творчих людей. Одну дірочка зняла за відсутність комфорту в аудиторіях.

,

Суцільне розчарування. Перед вступом добре подумайте чи воно вам точно треба... ВНЗ більшt нагадує гурток,який пропагує себе як найкращий творчий ВНЗ України. Щодо комфорту-то жах,крім факультету дизайну. Викладачі дозволяють собі не прийти на пару,навіть не попередити. Принижують студентів. З викладачів адекватні 2-3 від сили. Нав'язують шаблонне мислення.

,

нормально вчитись тут і не платити. закінчив магістратуру без зайвих заморочек на платну форму без проблем поступив

,

Якщо ви плануєте поступати в ЛНАМ - добре думайте, перш ніж подавати заявку на вступні екзамени та сам вступ. Вивчайте рейтинги, викладачів, читайте відгуки, спілкуйтесь зі студентами, особливо (це дуже важливо) з тих спеціальностей, на які плануєте йти вчитися. Тут ніхто за вами бігати не буде, ніхто не зацікавлений у ваших результатах, корупція і байдужість присутні, і так, деякі викладачі часто не приходять на пари. Багато з них - скалічені нездійсненими мріями люди, яким вдалося знайти роботу в ЛНАМ завдяки близьким знайомим та родичам (вони цього навіть не приховують), а їхні навички обмежені карикатурними скетчами. ЛНАМ працює зараз виключно як комерційне підприємство, вони зроблять все, щоб ви платили свої 26 тисяч щороку, беруть більше контрактників, ніж дозволено, курси тут теж дуже дорогі, хоч офіційно дозволу вести комерційну діяльність ні один з держ.вузів не має!

,

Планувала займатись мистецтвом, а займалась деградацією. Програму освіти не міняли ніби років 200, бо в мене було відчуття, що я на гуртку "умілі ручки" Замість того, щоб навчатись, я слухала, що нічого не вмію, некоректність викладачів просто вбиває, А їх рівень далекий від ідеалу, або ж ми навіть не бачили ні одної їх роботи. Багато хто сам не розуміє, що пояснює і розповідає, адже після консультацій, я ще більше заплутувалась. Є молоді та дійсно хороші викладачі, але їх декілька від сили. Про перегляди взагалі мовчу, дивуєшся чим заслуговуєш такі "прекрасні" бали. Я думала такі вузи спрямовані на творчий прогрес та розвиток, а саме розкриття індивідуальності кожного студента, але ні! Спрямовані на творчий занепад.

,

Ну добре подумайте, а потім ідіть. Краще сходіть на курси спробуйте і зрозумійте, чи це дійсно ваше. Художня галузь в принципі набита нещасними та скаліченими своїми амбіціями людей. Діло не в тому, що вам не вистачить бажань чи мрій, подумайте чи вистачить вам духовних і моральних сил підтримувати себе і свої роботи. Адже оцінювання мистецтва досить суб'єктивна і часто незрозуміла річ. Частіше всього ви самостійно мусите навчати себе та експериментувати. Академія як і життя хоче одразу готовий продукт. Отже, подумайте і не розчаровуйтеся.

,

Чесно кажучи, дуже розчарувалась в ЛНАМ. 1. Некомпетентні та незацікавлені в своєму предметі викладачі. Не вміють і не пояснюють завдання. Нічого АБСОЛЮТНО не вчать. Виконуєш роботи методом експериментів та тицянням пальцем в небо. Дуже засмутилась, довго прагнула сюди поступити, і так нічому, об‘єктивно кажучи, не навчилась. 2. Багато з викладачів дозволяють собі ВЗАГАЛІ не приходити на пари. Деякі часто з‘являються в нетверезому вигляді. 3. КОРУПЦІЯ. Навіть не хочеться коментувати. Рівень навичок та оцінки абітурієнтів на тих же вступних екзаменах аж ніяк не відповідає дійсності. Особливо на конкурентних спеціальностях (факультет дизайну зокрема). 4. Контингент. Беруть всіх, кого попало. Багато неадекватних студентів. Крадіжки, булінг, бикуватість, безліч людей, які взагалі чорт зна навіщо поступили, особливо серед платників.

,

На жаль, гроші , а не якість навчання; Сумно- у « професорів» навіть амбіцій здорових немає; Студенти наче вчаться у сараї ( і холодно і сумно) Нікому не рекомендую.

,

Один з кращих вузів мистецького спрямування на західній Україні

,

Одним словом бурса! Викладачі (УВАГА) не викладають! Деякі взагалі не орієнтуються в предметі! Дозволяють собі приходити на пару у не тверезому стані. Це нормально? Не ВНЗ, а шаражкіна контора! Куди дивиться Міністерство? Такі притони треба розпускати!

,

академія загалом класна. Навчання га графічному дизайні - одне з найкращих. Загалом, зараз Львів став найкращим у графічному дизайні. У Києві та Харкові зараз нема такої якісної школи. В принципі, дуже допомагає то, що у Львові добре розвивається ІТ галузь, це дає замовників. А також є висока конкуренція на освітній ниві. Студенти графічного дизайну мігрують між нашою Академією і такою ж кафедрою Академії друкарства. Мені дуже подобаються заняття у Пікулицького, Мотики і Крукевича. Справжні майстри. Кожен такий різний, а водночас - цікавий. Рисунок у нас міг би бути кращим. Багато хто їздить по різних стипендіях.

,

Рівень навчання і умови жахливі. Програми застарілі, академізму і основ не навчають. Фактично з першого курсу займаюся самоосвітою. Стан коридорів і більшості приміщень післявоєнний. Все сипиться, брудне і страшне. З корупцією не стикалася. Навіть при вступі. Можливо завдяки зно і високими навичками після училища, проте вона є, бо вступні оцінки більшості студентів зовсім не відповідають їхнім умінням. Викладачам байдуже на свої предмети. Деякі на пари взагалі не ходять. Більшість базових художніх предметів опановувала самотужки. Деякі "проффесори" часто напиваються на роботі. В гуртожитку зазвичай(вічно ремонтують) у підвалі два душі по дві кабінки на ВЕСЬ гуртожиток. Рівень самих студентів просто жахливий.і справа не в академії, а у відборі. Купа безтолкових дітей які взагалі нічого не вміють і не хочуть вміти. Фонди- добровільно-примусово. на матеріали може піти 200-1000+ грн (художником бути дуже дорого) вони вважаються власністю академії, бо "це не ваша заслуга, а викладача"

,

На вступительных экзаменах коррупция так бросается в глаза, когда смотришь на рейтинг. Экзамен по ин. язу со шпаргалками, рисунок и композиция, рисуют, как будто не 4 года в академии учились, а худ. школу вчера закончили, а балы высшие получили, потому что заплатили. Оцениваются не работы, а список проплаченных, ещё и голосуют за это на своих заседаниях, типа все прозоро. После экзаменов резко изменилось мнение к этому ВУЗу не в лучшую сторону

,

Все просто жесть. Інакше не назвеш. По порядку: 1. Якість навчання. В ЛНАМ реально НІЧОГО не вчать. Викладачі просто коментують роботу в процесі, неначе на стіні Фейсбук, причому часто невпопад. Специфіка залежить від кожної кафедри, але якщо говорити про сакральне, то в нас просто фантастична ідеологія - більшість викладачів культивують в студіках чорт зна що, якесь недомистецтво. Халтура, недоробленість, нетехнологічність і плоскість тут в пошані. 2. Фонди. Це чарівне місце, де зникають роботи. Роботи, що належать студентам, які вклали в них час і гроші. А відтепер Одрехівський і Шафран поповнюють фонди ще й дипломними роботами, в протилежному випадку вимагаючи гроші в якості "викупу" 3. Аудиторії і гуртожитки. Ну не знаю, може десь у лісотеху гуртожитки гірші, але все одно - це свинячі умови! В аудиторії навіть стільців нема, доводиться позичати, а електромережа перегорає із рідкісною стабільністю. 4. Корупція. Я не буду писати про вступ. Просто подякую тут Вакарчуку за ЗНО.

,

Нікому не раджу сюди вступати. Академія більше схожа на якийсь хлів. Ціни на навчання космічно високі для того рівня знань та навичок, які там надають. Якщо не маєте знайомих або родичів, то навіть не ведіться на державне місце, стипендію вам зріжуть вже після першої сесії.Закінчив четвертий курс і безмежно радий, що більше сюди не повернусь

,

Корупція і байдужість руйнують не лишень держави, а й вузи. Дуже багато працівників академії не відповідають займаним посадам. Новий ректор обіцяв провести аудит, однак - щось пішло не так ... :) Виконання інших пунктів передвиборчої програми теж під сумнівом. А рік вже пройшов. Зважуйте усі "за" і "проти".

,

Насчет общежития-довольно неплохое. Да, иногда бывает воды нет, бойлер в душе могут три недели ремонтировать,но зато начали окна на металлопластик менять, почти во всех угловых комнатах поменяли. Есть также стиральные машины. Можно получить небольшую комору в качестве мастерской, если пораньше записаться в очередь. Насчет таких предметов, как рисунок, живопись, скульптура-тут не научат этому как в Киеве. Не тот уровень у преподавателей, которые все учились тут же, но в их время академия была ориентирована на декоративной прикладное, и даже не было таких отделений, как монументальная скульптура и живопись. Сам поступал после училища, имея хорошую базу, скорее не для учебы, а чтобы был доступ к мастерской для личного творчества, и время определится с дальнейшим будущим. Вобщем тому кто хочет именно познать академическое искусство НЕ советую - гуру здесь не найдете, разве что бесплатную натуру, но в мастерской с отвратительным светом.

,

Я вчуся на 4му курсі графічного дизайну, і дуже задоволена своїм навчанням. То правда, умови не з найкращих. Правда, що декотрі з факультетів прикладного мистецтва дуже застарілі та вчителі некомпетентні. І правда, що вступити дуже важко і дуже беруть хабарі на вступних. Але на нашій кафедрі ні разу не бачила, щоб хабарі брали,всі вчителі там найвищого рівня,і завжди пояснють, поможуть. Працюю вже рік по професії,і вчуся паралельно тут на стипендії. поїхала от на стажування на 3 місяці від академії до Польши. Все, що навчили в академії, дуже допомагає в роботі, дуже практична програма,майже нічого зайвого. Сам клімат на кафедрі дуже файний,хочется вчитися. Так,тут насправді часом хардкор, і з організацією,і з умовами, і треба бути готовим добре соплі в кулак зібрати,щоб тут вчитись. Але якщо то професія твоєї мрії, то кращого рівня (саме графічного дизайну!) в Україні не знайдеш.Київ з Харковом нервово докурюють недопалок за кутком.

,

Академія - повний жах. Грошей за навчання хочуть купу, а от вчити ніхто не хоче. Ці не доспані ночі, аби догодити кожному викладачу, бо "ви маєте самовиражатися, але робіть так, як сказав я". Перегляд - це коли ти зі своїм 1.50 см росту, лізеш на дві парти, на них ще драбина, щоб повісити на 4 метрову висоту, пару десятків своїх робіт, і не важливо на скільки якісно вони зроблені, якщо ти платник - отримаєш свої законні 4 бали, аби перевели на наступний курс, якщо бюджетник - тримай талон, бо в академії немає грошей давати вам стипендію. Оцінюють не компетентно. Вчать по технологім Радянського Союзу. Ті мінімаліні "знання", а точніше навіть досвід, які отримуєш в академії, методом "досліди сам", бо ніхто того пояснювати не збирається. нічого не варті в сучасному світі. І якщо ти хочеш бути нормальним спеціалістом - в ЛНАМ ти ним не станеш.

,

У ЛНАМ навчатися класно,але як це подужати,щоб мати хороші оцінки і не вилитіти,щоб класно закінчити,хоча стараність замало,треба ,щоб хтось за мене малював, хто би гарно мені намалював.Хоча трошки вмію,бо чотири роки вчилася,а викладачам не подобається мої малюнки.

,

Попри всі жахливі умови в гуртожитку і неорганізованість навчання - в академії вчитися кльово)))) А в гуртожитку ми і в кімнаті ремонт зробили і навіть всім крилом повимивали туалети і умивальники)) хочете гарно жити - творіть чистоту самі)

,

Дуже корупційний вуз. Шкода, що при оцінюванні робіт не було представників преси чи громадських організацій.

,

....закончились вступительные экзамены - трем не самым талантливым абитуриентам поставили 3 экзамена по 200 б. Выводы - печальные.

,

Ця академі не варта тих грошей, які просять за навчання. Умови жахливі!

,

Я мама студентки 1 курсу. Хочу написати, що я дуже розчарувалась в цій академії, тому що гроші за навчання беруть великі (16800 в рік) ,але навчання цій сумі не відповідає . В аудиторіях дуже холодно. Аудиторій не вистачає - займаються у актовій залі. Студенти на колінах пишуть. Кругом дуже сквозняки - особливо на рисунку та й скульптурі теж. Ще й гроші за студентські квітки вимагають. Невже з такої суми за навчання не можна взяти за студентскі?. Одне розчарування ..........

,

в ЛНАМпоступити дуже важко,але навчання буде цікаво,дуже хороші викладачі,багато цікавого можна пізнати,поступайте не пожалкуєте.Гуртожиток -краще там не бути.

,

из Днепродзержинска.Заканчиваю художественную школу и поступаю в этом году.Как узнала про вашу академию теперь это стало даже более чем мечтой.Я понимаю что впереди ждет не мало трудностей. Атестат у меня не очень и я не знаю как сдам ЗНО.Просто я так люблю искусство...Другого пути не представляю...Я инвалид (группу еще не назначили) и на контракт у родных нет достаточно денег.Я не знаю что и как...Как думаю о поступлении плакать хочется...Не знаю что будет если я не поступлю...

,

підкажіть будь ласка,а якщо я закінчую колледж і після нього хочу вступити до Вас,можу я вступити на другий курс?і які єкзамени треба скласти?напрямок моделювання одягу.дякую)

,

Сюда трудно поступить но когда приходишь на 3-5 курс тебя берут с руками и ногами, но не всегда

,

Мене цікавить, якщо я не вмію професіонально малювати, і не навчалася в художній школі, то чи можу я все таки туди поступити, на дизайнера інтерєра? і чи є там творчий конкурс при вступі?

,

Дорогi учнi та може вже студенти! Дуже хочеться щоб було iз вас побiльше творчих людей. Iдiть навчатись, проявляйте своi здiбностi! Будьте найкращими! ЛНАИ кличе вас до себе! Приэмнi спогади незабутнi подii вашого навчання надовго залишаться в вашiй пам'ятi!

,

Мені дуже цікаво, чи можливо поступити сюди після 4 курсу на магістра,щоб довчитись 2 роки. Дуже хочеться!

,

Я дуже хочу тут навчатися,просто мріююю!)Але чи добре тут, кажуть що дуже скаладно(

,

академія супер

,

Зараз я учениця 11 класу, дуже мрію тут навчатись, але живу аж у чернігівській області. Чи варто подавати документи?

,

дуже гарний ВУЗ... дуже приємні викладачі.... кращого мистецького ВУЗа в Україні не знайти.....!!!!!!!!!!!!! я проходила в Київ на юридичне, менеджмент, культурологію...на державне... але вибрала цей . поступайте не пожалієте

,

ЛНАМ the best)))

,

Это один из лучших Вузов в своей области Онодает огромную свободу для дальнейшего творчества

,

Та круто тут, назвіть якісь інший заклад те стільки свободи... а що ще потрібно для розвитку...

,

самый лучший вуз союзе

,

Хороший ВНЗ, ну заохочування абітурієнтів так взагалі на вищому рівні!

,

цікаві викладачі ,але чи навчать вони Вас... згідна повністю з цим!

,

Хотілося б кращого відношення до студентів , покращення умов проживання і підготовки в гуртожитку, де проходить не один рік ( ставмось до наших дітей не гірше, як до іноземців , що навчаються тут ) і більшого технічного забезпечення навчального процесу .Патріотами потрібно бути не тільки на словах. і дбати про майбутнє і акадамії в тому числі. Ентузіазм і захоплення молоді у 18- річному віці , коли не помічаєш недоліків - це не є об"єктивна оцінка стану справ в академії . Зайдіть в кімнати до судентів , спитайте , чи є регулярно вода на поверсі , де вони готуються до навчання , а потім кажімо Ах-ах-ах-ах!!! Львів . Образливо за країну і за академію .

,

Чесно кажчи коли тіль перший раз приїхала у цей університет зразу зрозуміла що хочю тут навчатись...дуже класний,хороші творчі люди,знайшла багато хороших друзів...

,

академія мистецтв найкраща!

,

однажды по телевизору увидела его и влюбилась,может и поступлю,после техникума по специальности

,

Тут готують профессійних художників і гарних спеціалістів в художній галузі. Викладачі - супер!, вони дійсно вчать, а не тільки споглядають на самостійний розвиток

,

Хороший навчальний заклад для людей, в яких "за плечима" худ. училище або сильний творчий потенціал щодо самостійного навчання, цікаві викладачі ,але чи навчать вони Вас... У всякому разі - отримаєте гарні спогади про місто Лева, виставкову залу "Дзига" і про студентське кафе "Пікассо".


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) у Львові, а також коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові