Ліцей №45 Львівської міської ради



Про школу

Інформація з офіційної бази ЄДЕБО
  • Державна, комунальна форма власності
  • Учні/освітяни 9:1
  • Ліцей з початковою школою та гімназією
  • Денна
  • Міська школа

  • Українська мова навчання

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


933
учні
1200
загальна кількість місць
37
класів
105
осіб персоналу
64
приміщення
12
інклюзивних класів
15
учнів в інклюзивних класах
Рейтинг шкіл

Рейтинг школи 2025

37
35
по місту
52
92
по області
272
474
по Україні
155,20
3,88
Середній бал
52
3
учні складали НМТ
205
12
тестів НМТ

46 по місту
93 по області
468 по Україні

52 по місту
94 по області
544 по Україні

10 по місту
12 по області
109 по Україні

51 по місту
106 по області
391 по Україні

6 по місту
11 по області
62 по Україні

Фізика 150,00

Географія 155,50

Українська література 186,00

Останнє оновлення 7 квітня 2025


Відгуки

204
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Lolo, 14.03.2026, 16:38

Жаль що ДЗ багато задають

Ірина Т., 06.05.2023, 00:11

Я закінчила школу в 2010. Я дуже вдячна вчителям,вони вкладали в нас душу та знання.

Світлана, 30.08.2022, 11:23

Доброго дня всім! Велику шану віддаю вчителю з англ мови(Зверіна Анастасія Максимівна).моя дитина бігає на англ мову як на свято.справді добре викоадає матеріал.якщо хтось не зрозумів то повторює.Особисто чула на он-лайн.Моя дитина все розуміє і часом мені перекладає.дякую велике.І ще вчителю молодших класів Підляська Марія Володимирівна-старанна,любить дітей.наріканнь не маю.дякую .низький уклін за вашу роботу.

Кристина, 05.02.2022, 00:39

Я ушла со школы ещё в 2016, чему очень рада. Я хочу выразить тут благодарность самым лучшим учителям... Не знаю работают ли они ещё... Первый классный руководитель Козак Светлана Юриевна, просто прекрасный, добрый учитель. Англичанке Кузьмичевой Наталье Анатольевна, прекрасно преподаёт. К сожалению уже покойный физрук Юрий Владимирович вёл очень интересно, не хотелось прогуливать физру, так интересно было с ним заниматься... В старшей школе была прекрасная географица Оксана Николаевна, всегда отпускал нас раньше во вторник последним уроком, и Елене Ивановне Копий тоже спасибо за все. Остальные ужас просто!

Алёна, 21.05.2021, 06:44

Хорошая школа, которая даёт отличную базу. Я не пользовалась услугами репетиторов в 11 классе и вообще была не самой прилежной ученицей, но даже несмотря на это, учителя смогли донести до меня знания, которые позволили поступить в университет Ивана Франка на факультет иностранных языков на государственное место, со стипендией (на ин.язе очень большой конкурс на бюджетные места). Если когда-то появятся дети, то отдавать их буду только в эту школу!


Дивіться також усі школи в Львові, ЗВО/ВНЗ у Львові, коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, дитячі садки в Львові.