Середня загальноосвітня школа №32
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
Про школу
Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу
Рейтинг школи 2025
Останнє оновлення 3 жовтня 2024
Відгуки
103Найкраща школа в світі яку я бачила
Цього року йдемо в перший клас і одразу негативні враження. Першого дзвоника(лінійки) немає. Ніяких урочистостей. Не знаю чим керується директор видавши такий наказ, мабуть тим, що так простіше. На жаль про це ніде не вказано і відгуків чомусь немає. Ми живемо в такий важкий час, а дитинство одне і вже не повернеш, тому забирати якусь певну ланку, як на мене це не правильно. Повпливати вчителі не можуть, бо керівництво ставить рамки, дуже жорсткі рамки. Класи сформовані дуже пізно, перші збори 27 серпня!!! Тобто ні знайомства з вчителем чи школою немає! Ну такий собі підхід. Організація дуже храмах. І вишенька на торті, діти вчаться в старшій школі, тобто молодша школа є, але там немає місця для всіх і на третьому поверсі є молодші класи, якими в другу зміну користуються старші класи, тобто за особисті речі, які дитина залишає, як перезувне чи приладдя для трудового навчання ніхто відповідальності не несе. Про все решту поки рано говорити.
Гарна школа, добрі вчителі
Керівництво взагалі офігіли ми лишили з другом куртки в пересувне на лавці і їх забрали без причини а ми спішили дуже НЕ РЕКОМЕНДУЮ ШКОЛУ я переведусь найгірша школа в світі
Дивіться також усі школи в Львові, ЗВО/ВНЗ у Львові, коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, дитячі садки в Львові.
Жахлива школа.Не можна виділятись і самовиражатись,інакше викличуть до адміністрації школи(Фарбування нігтів,волосся,яскравий одяг),жахливе донесення шкільного матеріалу і інформації, не вислуховують учнів і їхні бажання та потреби.В шкільного директора термін роботи менше ніж він працює дотепер