Ліцей «Оріяна» Львівської міської ради



Про школу

Інформація з офіційної бази ЄДЕБО
  • Державна, комунальна форма власності
  • Учні/освітяни 1:1
  • Ліцей з початковою школою та гімназією
  • Денна
  • Міська школа

  • Українська мова навчання

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


1
учень
1100
загальна кількість місць
48
класів
120
осіб персоналу
61
приміщення
20
інклюзивних класів
39
учнів в інклюзивних класах
Рейтинг шкіл

Рейтинг школи 2025

40
7
по місту
58
24
по області
320
64
по Україні
154,41
0,08
Середній бал
62
10
учні складали НМТ
246
34
тестів НМТ

54 по місту
113 по області
578 по Україні

43 по місту
71 по області
402 по Україні

31 по місту
39 по області
275 по Україні

37 по місту
80 по області
252 по Україні

19 по місту
40 по області
267 по Україні

9 по місту
16 по області
169 по Україні

6 по місту
21 по області
130 по Україні

Останнє оновлення 7 квітня 2025


Відгуки

67
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
1-, 12.05.2026, 16:19

У цій школі жахливе все від вчителів до керівництва. Не псуйте собі нерви і не віддавайте дітей! Вчителі відносяться до батьків як до гаманця, обговорюють дітей і їх сімʼї в негативному ключі. Ставлення до батьків, які виступають проти системи і проти постійних зборів на штори, телевізор, подарунки всім на світі, не те щоб негативне, а вчитель свідомо робить з таких батьків ворогів і всіляко намагається дискредитувати участь у освітньому процесі. Не рекомендую категорично!

Наталія, 23.06.2025, 12:00

Колись закінчувала цю школу і мала про неї багато теплих спогадів і вдячності до вчителів. А зараз не порекомендую цю школу нікому!! Залишилося дуже мало порядних педагогів. Забрала документи - ледве змогли довчитися третій клас: класи переповнені, батьки неадекватні (цьому, відповідно, навчають дітей), вчителям байдуже - нехай хоч позатовкають одне одного, діти з молодшої школи ходять групками на уроках в найближчий алкомаркет по сухарики і газованку... Скрізь хаос, освітній процес тільки "напоказ", на уроках ні організованості, ні дисципліни, ніде пожалітися, на булінг не реагують, рота "закривають" (ну хіба, що маєте "блати" - тоді все ок). "Незручні" інклюзивні діти тут всім заважають і їм прямо вказують на двері, ну або треба знову ж таки мати "блати".

Ігор, 14.10.2024, 10:52

Відношення погане дуже

Тетянка, 30.11.2023, 22:46

"Совок" в усіх його гірших проявах. За рік лише 1 раз дітям давали перші страви, якщо не рис так макарони і інколи двічі на день одне і теж; навіть пюре з котлетою дитині вдома було смачніше ніж в школі, бо там не хотіла їсти. Деякі вчителі і заступники директора прикривають булінг дітей в школі. Абсолютно не гнучкі до пропозицій і нововведень. Класи давно не бачили нормального ремонту, роздягальні теж. Дуже розчарована. Моя школа в 96 році була набагато краща і в плані їдальні, і в плані ремонту і вчителі були чудові.

Юля, 26.11.2023, 15:30

Жахлива школа, почалися одні сварки і не справедливість. Вчителі обговорюють особисте життя учнів між собою або перед всім класом. Все можна підкупити, заучі постійно негативні. Здирають гроші на шкільне майно з дітей. Є пару хороших вчителів які добре вчать.


Дивіться також усі школи в Львові, ЗВО/ВНЗ у Львові, коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, дитячі садки в Львові.