Ліцей «Оріяна» Львівської міської ради
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
Про школу
Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу
Рейтинг школи 2025
Останнє оновлення 7 квітня 2025
Відгуки
67Колись закінчувала цю школу і мала про неї багато теплих спогадів і вдячності до вчителів. А зараз не порекомендую цю школу нікому!! Залишилося дуже мало порядних педагогів. Забрала документи - ледве змогли довчитися третій клас: класи переповнені, батьки неадекватні (цьому, відповідно, навчають дітей), вчителям байдуже - нехай хоч позатовкають одне одного, діти з молодшої школи ходять групками на уроках в найближчий алкомаркет по сухарики і газованку... Скрізь хаос, освітній процес тільки "напоказ", на уроках ні організованості, ні дисципліни, ніде пожалітися, на булінг не реагують, рота "закривають" (ну хіба, що маєте "блати" - тоді все ок). "Незручні" інклюзивні діти тут всім заважають і їм прямо вказують на двері, ну або треба знову ж таки мати "блати".
Відношення погане дуже
"Совок" в усіх його гірших проявах. За рік лише 1 раз дітям давали перші страви, якщо не рис так макарони і інколи двічі на день одне і теж; навіть пюре з котлетою дитині вдома було смачніше ніж в школі, бо там не хотіла їсти. Деякі вчителі і заступники директора прикривають булінг дітей в школі. Абсолютно не гнучкі до пропозицій і нововведень. Класи давно не бачили нормального ремонту, роздягальні теж. Дуже розчарована. Моя школа в 96 році була набагато краща і в плані їдальні, і в плані ремонту і вчителі були чудові.
Жахлива школа, почалися одні сварки і не справедливість. Вчителі обговорюють особисте життя учнів між собою або перед всім класом. Все можна підкупити, заучі постійно негативні. Здирають гроші на шкільне майно з дітей. Є пару хороших вчителів які добре вчать.
Дивіться також усі школи в Львові, ЗВО/ВНЗ у Львові, коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, дитячі садки в Львові.
У цій школі жахливе все від вчителів до керівництва. Не псуйте собі нерви і не віддавайте дітей! Вчителі відносяться до батьків як до гаманця, обговорюють дітей і їх сімʼї в негативному ключі. Ставлення до батьків, які виступають проти системи і проти постійних зборів на штори, телевізор, подарунки всім на світі, не те щоб негативне, а вчитель свідомо робить з таких батьків ворогів і всіляко намагається дискредитувати участь у освітньому процесі. Не рекомендую категорично!