Школи
Міжнародний ліцей «Михаїл»
  • денна, вечірня
  • приватна

Про школу

Ласкаво просимо в наш Навчально-виховний комплекс «Михаїл».

 Ми пропонуємо провідні європейські та авторські методики навчання у повному освітньому циклі: ясла - дитячий садок - школа I-III ступенів.
 Між рівнями навчання існує логічний зв'язок і гнучкий перехід, що дозволяє дітям продовжувати свій розвиток, спираючись на знання і навички, отримані на попередньому рівні.
 Понад 130 професіоналів працює у нашому комплексі.
У біленгвальному дитячому садочку програмний елемент викладається українською та англійською мовами, до садочку приймаються діти у віці від 2 до 6 років.  
Кожну виховну групу супроводжують 2 вихователя і 2 асистента.  
У дитячому садку організовано 5-разове харчування.
Розроблено смачне меню з урахуванням вікових особливостей вихованців. Ми пропонуємо 5-ти разове харчування (сніданок, фруктовий ланч, обід, підвечірок, легка вечеря).
Власна пекарня комплексу щодня забезпечує садочок та школу безглютеновими хлібобулочними виробами (бездріжджовий хліб: кукурудзяний, пшеничний, гречаний, ячмінний), смачним та корисним  печивом, тощо.
Готові розробити та забезпечити індивідуальне меню, згідно з  особливими потребами конкретної дитини.
 У початкову школу приймаються діти у віці від 6 років.  Кількість учнів в класі - до 16 осіб.  Кожен клас супроводжують 2  вчителя.
З 1 вересня школа переходить на біленгвальну систему навчання.
Предмети у школі викладатимуться українською та англійською мовами.
 З 1 класу англійська мова викладатиметься носіями з Великобританії, які мають педагогічну освіту.
Із задоволенням зустрінемо Вас у нашому Навчально-виховному комплексі.

Презентаційне відео: https://youtu.be/gR2dDUcJWtE

Ми у facebook: https://www.facebook.com/EvropejskaaSkolaMihailAsliDetskijSadNaCajkeKiev/?ref=page_internal

Детальну інформацію про заклад і навчальний процес ви знайдете на сайті  - https://europeschool.com.ua/, або за номерами


Відгуки

68
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Начиная со входа и кабинета директора всё идеально в этой школе. Хороший уровень преподавания и заботы о детях. Отличные классы. День проведённый в школе оставляет у детей хорошее впечатление. Наша классный руководитель 7-го класса, Ирина Васильевна Атаманчук, в течении всего учебного года, была надежным другом и помощником для учеников. Всем рекомендуем это учебное заведение.

,

Дуже задоволені садочком. Одна донька ходить вже 4й рік, інша 2й. І я спокійна за них і в цей складний час. Я дуже вдячна вихователям за індивідуальний підхід, за те, як вони допомагали під час адаптації, і як вони завжди готові чути, відповідати на питання і робити все, щоб діткам було комфортно. Харчування різноманітне і може бути індивідуально відкореговане під дитину. Плануємо йти до школи також в Михаїл.

,

Ліцей «Михаїл» однозначно рекомендую. Син відвідує садочок , донька вчиться в 4 класі. Подобається збалансоване харчування дітей, адже для нас це надто важливо. Переважно все готується на пару, або печеться, обов’язково - салати та каші. Діти їдять у школі 4-5 разів на день, що теж тішить.

,

Ми щасливі, що знайшли такий варіант для нашої дитини. Діти освоюють як загальноосвітню програму і готуються до спеціальності програміста. Також у школі багато лабораторних з фізики та хімії, що дає можливість освоювати програму через практику. Розмовну англійську проводить носій мови, що дуже круто. У школі є штатний психолог, яка навчає і допомагає в комунікації. Дитина завжди із задоволенням йде до школи, що ще потрібно)

,

Просто не вистачає слів, щоб виразити слова вдячності за теплоту та турботу, з якою нас прийняли до ліцею. Маю двох діток, хлопчик в 1класі та дівчинка в 3, кожного дня забираю дітей додому щасливими та задоволеними. В разі виникнення запитань вчителі завжди на зв'язку, що б не сталося. Подобається ставлення директора до навчально-виховного процесу, завжди чуйний до проблем дітей та дає мудрі поради. А головне, що в такий тяжкий час, в школі на першому місці безпека дітей.


Залишити відгук

Усі школи в Києві, а також дитячі садки в Києві, робота в Києві