Школи в Києві
Міжнародний ліцей «Михаїл»Про школу

Інформація з офіційної бази ЄДЕБО
 • Ліцей
 • денна, вечірня
 • приватна

Ласкаво просимо в Міжнародний ліцей «Михаїл», дитячий садок.

Навчальний заклад повного дня
Дитячий садок 9:00-18:00
Ліцей 8:30- 18:00

Безпека в пріоритеті:

 • Маємо 3 сертифіковані укриття/
 • Відеонагляд на території, в усіх класах, коридорах.
 • Загальна система охорони, власна охорона, співпрацюємо з патрульно-постовим батальйоном поліції Бучанського району.
  • 4 форми навчання: офлайн, онлайн, дистанційне, екстернат;
  • Білінгвальне навчання (англійською/українською);
  • 21 років досвіду;
  • 527 вихованців;
  • 170 професіоналів!

Основні акценти нашого ліцею: Aнглійська мова, математика, ІТ-технології, Основи підприємництва і бізнесу.

 • Англійська мова викладається за міжнародною програмою Сambridge English School.
 • Друга іноземна мова- німецька.

Ми пропонуємо провідні міжнародні та авторські методики навчання у повному освітньому циклі: дитячий садок, початкова, середня та старша школа.

Між рівнями навчання існує логічний звʼязок і гнучкий перехід, що дозволяє дітям продовжувати свій розвиток, спираючись на знання і навички, отримані на попередньому рівні.

Дитячий садок

 • У білінгвальному дитячому садочку програмний елемент викладається англійською та українською мовами, до садочку приймаються діти віком від 3 до 7 років.
 • Кожну виховну групу супроводжують 4 вихователя.
 • Ядром білінгвальної програми є альтернативна програма для вальдорфських дитячих садків «Стежина» (затверджена та рекомендована Міністерством освіти і науки України, Наказ МОН України від 24.06.2014р.) та англійська програма Сambridge English School for Kindergarten.
 • Організовано 5-разове харчування (сніданок, фруктовий ланч, обід, підвечірок, легка вечеря).
 • Розроблено смачне та корисне меню з урахуванням вікових особливостей вихованців.
 • Готові розробити та забезпечити індивідуальне меню, згідно з особливими потребами дитини.

1-4 класи

У початкову школу приймаються діти у віці від 6 років.

Кількість учнів в класі- до 20 осіб.

Кожен клас супроводжують 2 вчителя.

На основні предмети класи поділяються на підгрупи за темпом сприйняття інформації та рівнем знань.

З 1 класу англійська мова викладається носіями з Великобританії, Канади, які мають педагогічну освіту.

Маth, Science викладаються англійською мовою.

Інтегровані у навчальний план авторські програми «Основи підприємництва і бізнесу» та «Основи програмування» (викладаються у необтяжливій ігровій формі з 1 класу).

5-9 класи

Для підвищення якості освіти та ефективного використання навчального часу в середній школі в освітній процес впроваджено сучасні технології:

 • інформаційно-комунікаційне навчання;
 • інтерактивну освіту;
 • навчання в співпраці;
 • проблемне навчання;
 • перевернуте навчання;
 • проєктне навчання;
 • моделі групових творчих справ;
 • кейс-методи тощо.

Business, Literature, Math, Psychology викладаються англійською мовою.

5-6 класи—Міжгалузевий інтегрований курс STEM.

10-12 класи

Профільне навчання. Учні обирають профіль відповідно до інтересів, потреб та схильностей, розширюючи та поглиблюючи знання з обраних предметів. Це дозволяє формувати у школярів орієнтації на той чи інший вид майбутньої професійної діяльності.

Робота педагогічного колективу спрямована на повноцінну й ґрунтовну підготовку випускників для отримання високих результатів на НМТ.

У ліцеї активно реалізуються наступні проєкти: «Big game», «Reading challenge» (популяризація читання книг), «Storytelling» (написання історій), «Лабораторія Ілона Маска».

Із задоволенням зустрінемо Вас у нашому навчальному закладі.

Працюємо з 8.00 до 18.00

Ліцей з 8.30 до 18.00

🌍 Навчайся з нами з будь-якого куточка України та світу! 

📲 Наш Instagram — https://instagram.com/international_lyceum_mykhail?r=nametag

💻 Ми у Facebook — https://www.facebook.com/EvropejskaaSkolaMihailAsliDetskijSadNaCajkeKiev/

💻 Наш канал на YouTube — https://youtube.com/channel/UCfVyfGJBxP7-Xkz4tOlbssg


Відгуки

87
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Ось і пролетіло 11 років у школі «Михаїл». Колись ми довго обирали школу, дивилися, складали тести, спілкувалися з психологами, і зупинилися, зрештою, на ліцеї «Михаїл». З першого класу дітей тут виховують справжніми особистостями. Це місце, де завжди панує атмосфера дружби та взаємодопомоги. Організація навчального процесу працює, як годинник. Так, коли розпочався COVID, наша школа наступного ж дня підключила всіх дітей та вчителів до навчального процесу. А при невеликій кількості дітей у класах, заняття будувалися, як індивідуальні. Коли почалася війна, досвід роботи в карантині дуже став у нагоді, і діти повернулися до навчання в перші ж дні війни. Нам теж довелося рік жити в іншій країні, і за час навчання онлайн син не відстав від програми, не упустив навчальний матеріал і отримав ті ж знання, що й діти, які навчалися офлайн. Це багато про що говорить! А вчителі! Кожному хочеться передати земний уклін та щиру подяку за знання, терпіння, мудрість, людяність та душевність!

,

Мій син Орест навчається у 1В класі ліцею Михаїл. Вдячна усім працівникам за турботу і гарне ставлення до дітей. Сину не було 6-ти років, коли він пішов у 1-й клас, трішки переживала, але адаптація пройшла чудово і процесом навчання задоволені. Вчителі п. Юля та п.Марія роблять все, щоб дітям було цікаво і пізнавально. Все для дітей. Гарне харчування, різні цікаві заходи. На усі побажання в ліцеї швидко реагували, надавали всю необхідну інформацію. Директор школи Михайло Олександрович теж завжди готовий до комунакації, цікавиться життям учнів і робить все, щоб їм було комфортно. Щасливі, що навчаємось тут.

,

Наш син - Соловйов Матвій, який успішно навчається в школі Михаїл в 3В класі. Ми дуже задоволенні освітнім процесом, який тут організований, учням надається можливість розвивати знання, навички та здібності, необхідні для досягнення успіху в навчанні та професійному середовищі -і це дуже важливо для нас. Матвій, вивчає дві іноземні мови(англійську та німецьку) – це норма для європейських країн і головне, йому дуже подобається. І самим важливим елементом, цієї школи є вчитель і наш вчитель найкращій -це пані Ольга-це митець, майстер, скульптор людських душ, володар знань, ми щасливі, що саме вона є вчителем початкових класів у нашого Матвія! А директор школи – Михайло Олександрович, душа цієї школи, без нього багато процесів, просто б не працювало, за що ми дуже йому вдячні! Однозначно, рекомендуємо нашу улюблену школу!!!

,

Що хочу сказати - дуже боялася дистанційного навчання під час війни. Як це буде і які знання отримає моя дитина. Скажу чесно, хвилювалася зря.) Навчання проводиться постійно за розкладом. Насиченість навчальною інформацією ґрунтовна. Вчителі викладаються по повній. Хоча з самого початку дивлячись у розклад своєї дитина не розуміла навіщо акцентувати велику увагу на деякі уроки. Мені здавалося що підручника достатньо). Це стосувалося Історії). Ну не любила я цей урок в школі коли навчалася. Да і дитина теж не розуміла цей предмет. А, виходить що ні) Учитель потрібен. Гарні уроки у вчителя Шевченка. Цікаво розповідає і багато інформації. Сиджу і сама слухаю). Єдине що не виходить примусити дитину відкривати підручник)). Говорить що у підручнику не цікаво і вчитель краще розповідає.) Дякую Ліцею за і усім вчителям за роботу. Слава Україні.

,

Мій онук навчається у 2-му класі ліцею. До початку навчання у ліцеї наша дитина не відвідувала інших освітніх установ. Тому для нас це була хвилювання тема. Але з першого дня перебування нашого хлопчика в ліцеї, наши хвилювання розсіялися. Завдяки високому професіоналізму, турботі,вмінню зацікавити учнів, наш хлопчик другий рік поспіль іде з посмішкою до ліцею повертається додому в гарному настрої. Незважаючи на складні часи для нашої країни, вчителі ліцею роблять все можливе й неможливе ,щоб наши діти почувалися комфортно у навчальному закладі. Цікаві уроки, креативне дозвілля, турбота про кожну дитину, доброзичлива атмосфера,довіра - ознаки нашого ліцею. Також вже другий рік тут навчається і старша дитина із нашої родини. " Я ніби всі роки тут навчався " - так озвучив старший своє перебування в ліцеї. Наши діти із задоволенням відвідують ліцей. А незабаром сюди піде і молодша! Дякуємо справжнім майстрам своєї справи за сумлінну, невтомно працю, яка приносить плідні результати.


Залишити відгук

Дивіться також усі школи в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, дитячі садки в Києві, роботу в Києві.