Ліцей №100 «Поділ» Подільського району м. Києва
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
Про школу
Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу
Рейтинг школи 2025
Останнє оновлення 1 жовтня 2024
Відгуки
196Жахливий навчальний заклад. Низька кваліфікація вчителів. Таке відчуття, що на посаді вчителя випадкові люди, які зовсім не мають профільної освіти, а головне не мають навіть поняття як виховувати дітей. Звідси і повна втрата контролю над учнями, а як наслідок основними інструментами в навчальному процесі стало: залякування, погрози, підвищення голосу на учнів, який перетворюється на не контрольований крик. Повна відсутність контролю дітей на перервах. Як наслідок цього, прокурені вбиральні, булінг, постійно конфлікти та драки між учнями, підвищений травматизм. Зумисне заниження оцінок, та маніпуляції з домашніми завданнями для дезорієнтації учня, що призводить до зниження мотивації в навчанні. Школа потребує глибинної !!!реорганізації.
Чудовий ліцей. Якщо вам потрібні знання- вам сюди, а якщо оцінки- шукайте інше місце. Донька навчалася в ФМ класі-загальний бал ЗНО 196. Такий результат у більшості учнів
Вчителі хороші все хороше їжа смачна я задоволена цим ліцеєм
вчителі занижують оцінки.
Дивіться також усі школи в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, дитячі садки в Києві.
Школа жахлива! Єдине гарне в цій школі це рівень навчання математики, а все інше жах. Гендерної рівності 0 до дівчат відносяться набагато краще ніж до хлопців. Кваліфікація на нулі, деяких вчителі зовсім не ведуть свій урок а половину уроках обзивають ученеків Тупими,безмозглими,слабоумними. Якщо хтось пораниться то медпункту немає. Та останнє столова просто гидотна хліб черствий пюре на 90 відсотків з води в котлетах хрящі.