Ліцей №100 «Поділ» Подільського району м. Києва



Про школу

Інформація з офіційної бази ЄДЕБО
  • Державна, комунальна форма власності
  • Ліцей з початковою школою та гімназією
  • Денна
  • Міська школа

  • Українська мова навчання

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


800
загальна кількість місць
5
інклюзивних класів
9
учнів в інклюзивних класах
Рейтинг шкіл

Рейтинг школи 2025

15
45
по місту
15
50
по області
24
185
по Україні
165,51
7,65
Середній бал
63
4
учні складали НМТ
252
15
тести НМТ

16 по місту
18 по області
41 по Україні

23 по місту
23 по області
48 по Україні

23 по місту
23 по області
38 по Україні

11 по місту
12 по області
31 по Україні

Біологія 185,50

Німецька мова 165,67

Фізика 178,50

Українська література 173,50

Останнє оновлення 1 жовтня 2024


Відгуки

196
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Анонімний, 15.04.2026, 15:14

Школа жахлива! Єдине гарне в цій школі це рівень навчання математики, а все інше жах. Гендерної рівності 0 до дівчат відносяться набагато краще ніж до хлопців. Кваліфікація на нулі, деяких вчителі зовсім не ведуть свій урок а половину уроках обзивають ученеків Тупими,безмозглими,слабоумними. Якщо хтось пораниться то медпункту немає. Та останнє столова просто гидотна хліб черствий пюре на 90 відсотків з води в котлетах хрящі.

АА, 03.04.2026, 07:50

Жахливий навчальний заклад. Низька кваліфікація вчителів. Таке відчуття, що на посаді вчителя випадкові люди, які зовсім не мають профільної освіти, а головне не мають навіть поняття як виховувати дітей. Звідси і повна втрата контролю над учнями, а як наслідок основними інструментами в навчальному процесі стало: залякування, погрози, підвищення голосу на учнів, який перетворюється на не контрольований крик. Повна відсутність контролю дітей на перервах. Як наслідок цього, прокурені вбиральні, булінг, постійно конфлікти та драки між учнями, підвищений травматизм. Зумисне заниження оцінок, та маніпуляції з домашніми завданнями для дезорієнтації учня, що призводить до зниження мотивації в навчанні. Школа потребує глибинної !!!реорганізації.

Olena, 30.05.2025, 23:15

Чудовий ліцей. Якщо вам потрібні знання- вам сюди, а якщо оцінки- шукайте інше місце. Донька навчалася в ФМ класі-загальний бал ЗНО 196. Такий результат у більшості учнів

?, 05.12.2024, 08:31

Вчителі хороші все хороше їжа смачна я задоволена цим ліцеєм

забівна, 23.01.2024, 20:24

вчителі занижують оцінки.


Дивіться також усі школи в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, дитячі садки в Києві.