Школи в Києві
Печерська Мiжнародна школаПро школу

Інформація з офіційної бази ЄДЕБО
 • Школа
 • денна, дистанційна
 • приватна

Хто ми?

Печерська міжнародна школа (англ. PSI) — це багатокультурна міжнародна школа, що була відкрита у Києві у 1995 році. 

У PSI ми віримо в те, що важливою частиною відновлення України є доступ до найвищої якості міжнародної освіти.

Печерська міжнародна школа є єдиною школою в Україні що викладає три програми від Міжнародного Бакалаврату (International Baccalareatte): Primary Years Programme, Middle Years Programme та Diploma Programme. Континіум навчального процесу охоплює вік від 3 до 18 років.

Вступаючи до школи PSI, учні отримують доступ до цікавої, насиченої та сучасної освітньої програми, яка готує їх до швидкоплинного динамічного характеру сучасного світу. 

У родині PSI ми підтримуємо та дбаємо про кожного:

 • Навчальний простір що відповідає світовим стандартам якості освіти.
 • Облаштоване бомбосховище.
 • Потужний генератор.
 • Досвідчені іноземні вчителі з міжнародним досвідом.
 • Інтегрований, персоналізований та дослідницький підхід до викладання та навчання.
 • Англомовне середовище та ідеальні умови для мовного розвитку дітей з різнем володінням іноземної мови.
 • Освітній континіум для дітей від 3 до 18 рочків.

Про Початкову школу (програма Primary Years Programme від International Baccalaureate) 

Учнівська ініціатива та персоналізація навчального процесу є основою нашого підходу, що надає учням можливість стати активними учасниками їхнього життєвого шляху, визначати власні потреби та розкривати в собі таланти й інтереси.

Наша програма початкових класів (PYP) забезпечує цілісну програму навчання, яка ставить наших учнів початкової школи в центр автентичної, концептуальної та міждисциплінарної освіти. Завдяки нашому збалансованому та інтегрованому підходу  розвиваються відповідні знання, навички, концепції та позитивне ставлення до навчання, яке виходять за межі традиційних предметних компетентностей. Наші учні стають дбайливими громадянами, беруть активну участь у дослідженні глобальних теми з локальної та глобальної точок зору.

Про Середню та Старшу школу (програма Middle Years Programme та Dimploma Years Programme від International Baccalaureate).

Як IB школа, ми також пропонуємо програму середньої школи (MYP) та дипломну програму (DP). Наш підхід до навчання базується на основі учнівського запиту через дослідження та проєктного вивчення, учні залучені до комплексної навчальної програми.

За допомогою індивідуального підходу, учні вивчають широкий спектр предметів, що пропонуються в MYP і DP. Кожна дитина має можливість проявляти ініціативу та бути відповідальним за своє навчання через саморефлексію, навички критичного мислення, застосування знань у різних контекстах, а також тісної співпраці з іншими членами нашої навчальної спільноти.

Українська Програма

PSI є єдиною міжнародною школою в Україні, яка офіційно викладає програму української школи від Міністерста Освіти  та Науки України. Це надає можливість нашим учням отримувати свідоцтво про повну загальну середню освіту державного зразка додатково до диплому від IB. 

Ця програма розрахована для дітей з українських родин або тих хто може навчатися українською. Діти вивчають українську мову, найкращі твори української літератури, подорожують сторінками історії України та знайомляться з її неповторною природою. Всі навчальні програми відповідають Державному стандарту української освіти.

Більше інформації:

Соціальні мережі:


  Залишити відгук
  Ваша оцінка
  Будь ласка, виберіть кількість зірок
  Будь ласка, введіть ваше ім’я
  Будь ласка, введіть коментар.
  1000 символів
  або Відмінити
  ,

  Академічно найсильніша міжнародна школа в Україні. Школа обладнана найсучаснішою технікою та забезпечує високі стандарти освіти. Окремо хочу відзначити систему та заходи безпеки учнів та персоналу школи.

  ,

  Хорошая школа,пишут сверху бред,нас все утроило, и по обучению и по отношеню к ребенку, могу смело рекомендовать!

  ,

  Працюю в школі з 2019 року - це один з найкращих роботодавців в Україні яких я знаю!

  ,

  Best school in Ukraine. It is a fact. Graduates get accepted to Harvard and Yale. Their average for IB score is much higher than the global average, and even for students taking Ukrainian programme, there is an opportunity to get a Ukrainian diploma as well as IB.

  ,

  Школа отличная, и после украинской школы разница реально ощущается)))


  Залишити відгук

  Усі школи в Києві, а також ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, дитячі садки в Києві, робота в Києві