Школи
Ліцей «Столиця»
 • приватна

Про школу

Якість — головний критерій діяльності ліцею, що підтверджується досягненнями учнів, випускників, педагогів нашого приватного закладу. Ми входимо до 15 кращих закладів Києва за результатами ЗНО!

Чому варто обрати саме ліцей «Столиця»?

 • 10 років успішного досвіду.
 • Невелика кількість учнів у класах (до 15), індивідуальний підхід, використання новітніх технологій, ефективних методик викладання.
 • В закладі створені умови  для поглибленого вивчення іноземних мов з 1  по 11 класи (англійської, німецької).
 • Учні мають можливість спілкуватися з носіями.
 • Якісна підготовка до здачі екзамену для отримання міжнародних сертифікатів KET, PET, ТОEFL, IELTS.
 • Транспортне забезпечення (розвозка) на території Лівого берега та Оболоні.
 • Широкий вибір гуртків: театральне мистецтво, робототехніка, шахи, карате, художнє мистецтво, вокал, ЛФК.
 • Інформатика з 1 класу.
 • Година психолога.
 • Заняття з логіки.
 • Додаткові години підготовки до ЗНО для учнів 10-11 класів (математика, історія, українська мова та література, англійська мова).
 • Якісне триразове харчування.
 • Професійна охорона.
 • Подорожі Україною та закордон.
 • Різнобічний розвиток ліцеїстів здійснюється при проведенні екскурсій, відвідуванні театрів, музеїв, різноманітних позакласних заходів.

У нас діти не просто набувають достатніх знань, умінь, навичок. «Столиця» — це дім, у якому розквітає дитинство, адже тут кожного оточують турботою й родинним затишком, сповнюють радістю та вірою в себе.

Дізнатися більше інформації про ліцей «Столиця» можна за посиланням: https://www.lyceumstolitsa.com/

Ми розташовані за адресою: вул. Вершигори, 9-б.

Записуйтесь та приходьте на зустріч із директором:


Відгуки

57
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Доньки навчаються в 2 класі - «Інтелект». Дякую за високий рівень організації навчального процесу в режимі онлайн! Заняття дуже захоплюючі та динамічні! Цікаво бути присутнім на уроках та брати участь у навчальному процесі!Дякую велике усім вчителям за їх титанічну працю! Проблем із виконання завдання не виникало, а якщо й були питання, їх можно відправити викладачеві на Вайбер або чат та головне, що домашнє завдання було виконане в час, передбачений розкладом! Платформа Google клас супер!!!! Ще раз хочу подякувати за добре організоване онлайн навчання, позаймалися всією сім'єю

,

Пока довольны. Это наша вторая школа и есть с чем сравнить: 15 человек в классе, нагрузка с первых дней учебы (математика и английский особенно), неравнодушные учителя, хорошая еда. За две недели ребенок побывал на двух экскурсиях, море позитивных эмоций.

,

Формат школы расчитан на деток, которыми не занимались и не занимаются родители. Для таких детей все в новинку. Рассписание растянуто с утра и почти до вечера, но качество заполнения такого рассписание оставляет желать лучшего. Да, дети заняты, но чем? Рассписание составлено педагогически не грамотно - основные предметы запросто стоят во второй половине дня, и это при том в начальной школе их читает одна учительница. Что мешает поменять местами ЯПС и математику (ЯПС стоит 2-м урок, математика 5-м). Очень много вопросов к процессу обучения, на которые, к сожалению, администрация не просто не отвечает, но и ничего не меняет. Рекомендация родителям одна: не принимать никаких решений, пока не получите ответы на все вопросы. А на вопросы там отвечать не любят...

,

Полное разочарование!Пошли в первый класс и ребенка не то что не научили писать и читать, а и забыл то что учили летом. Персонал судя по профессионализму набирают с улицы. Уважаемые родители обратите внимание чем кормят Ваших детей!!! Еда отвратительная после чего рвоты и расстройство. Но директор Вам будет говорить что у них еда очень вкустная))) И если кто-то сомневается в отзыве посмотрите сколько на карте по одной звезде без отзыва. Все кто уверяет в обратном это 100% работники гимназии, которые пытаются поднять рейтинг гимназии. Родители! подумайте стоит ли идти в эту гимназию.

,

Гимназия хорошая. Ребёнок с нетерпением ждёт оканчания лакдауна (мы также). Дистанционное обучение на очень хорошем уровне, но мы надеемся, что в мае будем ходить в гимназию. Имеем возможность увидеть как преподают все учителя, как работает наш ребёнок. Спасибо за такую организацию)


Залишити відгук

Усі школи в Києві, а також дитячі садки в Києві, робота в Києві