Школи
Ліцей «Столиця»Про школу

Інформація з офіційної бази ЄДЕБО
 • Ліцей
 • приватна

Ліцей «Столиця» – ліцензований приватний навчальний заклад з поглибленим вивченням іноземних мов. Навчання з 1 класу проводиться за програмами «Інтелект України» та НУШ. Обов'язкові навчальні дисципліни відповідають програмі Міністерства освіти і науки України і викладаються з урахуванням новаторських підходів в сучасній освіті.

Ліцей створений під егідою Київської академії наук у 2004 році. Розташований у Дніпровському районі м.Києва, вул. Вершигори 9-б.

Тут навчаються діти з 1-го по 11-й клас.

Надання якісної освіти, виховання національно свідомих громадян – головний критерій діяльності ліцею, що підтверджується досягненнями учнів, випускників, педагогів нашого приватного закладу! Ліцей «Столиця» посідає 15 місце в рейтингу шкіл Києва за результатами ЗНО!

В закладі запроваджено інноваційну технологію, яка полягає в співпраці американських і українських педагогів. Завдяки цьому учні мають можливість спілкуватися з носіями мови та поглиблювати свої знання, розширювати словниковий запас, а також підготуватися до здачі іспиту для отримання міжнародних сертифікатів КЕТ, РЕТ, FCE.

«Столиця» - це талановитий, мудрий і дружний педагогічний колектив, який створює умови для самореалізації особистості кожної дитини, розвитку її індивідуальних здібностей, творчого потенціалу, повноцінного інтелектуального, фізичного і духовного розвитку кожного вихованця.

Ми це:

 • Школа повного дня (09.00-18.00).
 • Сучасні програми навчання.
 • Англійська та німецька мови з 1 класу.
 • Інформатика з 1 класу.
 • Широкий вибір гуртківта факультативів: хореографія, вокал, театральнее мистецтво, художнє мистецтво, робототехніка, шахи, карате, година психолога.
 • Заняття з логіки та фінансової грамотності.
 • Додаткові години підготовки до ЗНО для учнів 9-11 класів (математика, історія, українська мова та література, англійська мова тощо).
 • Якісне триразове харчування.
 • Подорожі Україною та закордоном.
 • Транспортне забезпечення (Лівий берег та Оболонь).
 • Невелика кількість учнів в класах.
 • Екскурсії, свята, подорожі, творчі заняття, майстеркласи.
 • Професійна цілодобова охорона.
 • Облаштоване укриття.

Визначальною рисою ліцею «Столиця» є психологічний комфорт для усіх учасників навчального процесу. Саме ця риса зумовлює життєздатність та невимушеність усіх проявів шкільного буття. «Столиця» – не просто гімназія, де діти набувають достатніх знань, умінь, навичок. Це затишний дім для її вихованців, дім, у якому минає дитинство.


Відгуки

58
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Ліцей "Столиця" - прекрасний навчальний заклад. Маю з чим порівняти, бо до 5 класу ми неодноразово міняли місця навчання. Достатнє, але не непосильне навантаження, цікаве дозвілля, організація різноманітних поїздок (зараз, після 24.02, менше, але все ж таки!), доброзичлива атмосфера в колективі. Дитина хоче навчатися і ходить на уроки із задоволенням, радо бере участь у позашкільних активностях. Харчування не викликає нарікань - різноманітне і смачне. Є розвозка. І ще один важливий нюанс: мій син прийшов до ліцею без знання німецької (це друга іноземна, яку вони вивчають) і менше ніж за рік вже опанував її на достатньому рівні, завдяки викладачеві, яка організувала додаткові заняття для дітей за власною ініціативою! Тож із чистим серцем рекомендую!

,

Доньки навчаються в 2 класі - «Інтелект». Дякую за високий рівень організації навчального процесу в режимі онлайн! Заняття дуже захоплюючі та динамічні! Цікаво бути присутнім на уроках та брати участь у навчальному процесі!Дякую велике усім вчителям за їх титанічну працю! Проблем із виконання завдання не виникало, а якщо й були питання, їх можно відправити викладачеві на Вайбер або чат та головне, що домашнє завдання було виконане в час, передбачений розкладом! Платформа Google клас супер!!!! Ще раз хочу подякувати за добре організоване онлайн навчання, позаймалися всією сім'єю

,

Пока довольны. Это наша вторая школа и есть с чем сравнить: 15 человек в классе, нагрузка с первых дней учебы (математика и английский особенно), неравнодушные учителя, хорошая еда. За две недели ребенок побывал на двух экскурсиях, море позитивных эмоций.

,

Формат школы расчитан на деток, которыми не занимались и не занимаются родители. Для таких детей все в новинку. Рассписание растянуто с утра и почти до вечера, но качество заполнения такого рассписание оставляет желать лучшего. Да, дети заняты, но чем? Рассписание составлено педагогически не грамотно - основные предметы запросто стоят во второй половине дня, и это при том в начальной школе их читает одна учительница. Что мешает поменять местами ЯПС и математику (ЯПС стоит 2-м урок, математика 5-м). Очень много вопросов к процессу обучения, на которые, к сожалению, администрация не просто не отвечает, но и ничего не меняет. Рекомендация родителям одна: не принимать никаких решений, пока не получите ответы на все вопросы. А на вопросы там отвечать не любят...

,

Полное разочарование!Пошли в первый класс и ребенка не то что не научили писать и читать, а и забыл то что учили летом. Персонал судя по профессионализму набирают с улицы. Уважаемые родители обратите внимание чем кормят Ваших детей!!! Еда отвратительная после чего рвоты и расстройство. Но директор Вам будет говорить что у них еда очень вкустная))) И если кто-то сомневается в отзыве посмотрите сколько на карте по одной звезде без отзыва. Все кто уверяет в обратном это 100% работники гимназии, которые пытаются поднять рейтинг гимназии. Родители! подумайте стоит ли идти в эту гимназию.


Залишити відгук

Усі школи в Києві, а також ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, дитячі садки в Києві, робота в Києві