Школи

Середня школа №89Про школу

Інформація з офіційної бази ЄДЕБО
  • Школа
  • денна
  • державна

Відгуки

123
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Выпуск 1995 года.Прекрасный состав учителей особенно учитель географии.Директор школы был лучшая Галина Газимировна,преподаватель украинского языка и литературы.Самые лучшие и тёплые воспоминания!The best)

,

В момент, когда ещё большинство школ находятся на дистанционном обучение. Наш лицей перешёл благодаря отремонтированного укрытию на смешанное обучение. Охвачены все дети при обучение. Администрация лицея открыла на каждой параллели класс с дистанционным обучением, что позволило решить проблемы для категории детей, находящихся за границей или вне города. А наши дети теперь имеют возможность живого общения с учителями лицея, чего нет в большинстве школ города. И естественно желающих посещать лицей очень много! Каждый родитель смог выбрать форму общения для своего ребёнка. Спасибо

,

Хочу подякувати учителю фізики за відданість своїй праці.Донька захоплена фізикою,чекає кожний урок.На жаль,проблеми з виключенням світла тому заважають...Але в классруме завжди є завдання та матеріал уроку.

,

Добрый день. Хотелось бы узнать почему наша школа не подключена к программе "Едина школа" к которой подключены практически все школы и там можно контролировать ребенка и узнавать задания по всем предметам. Мой ребенок не всегда попадает на уроки, свет выключают в 10 утра и до 6 вечера, тем самым он не может посетить уроки утром все и во второй половине дня. А задания которые дают учителя тоже не можем узнать, наш учитель к которому мы обращаемся неоднократно просто просто хочет нас спихнуть и не раз предлагает перейти на семейное обучение.

,

Добрий день!Хотіла би звернуся до адміністрації школи! Протягом трьох років діти навчаються дистанційно.І у мене питання.Чому школа не може нормально організувати навчання?Чому не створено єдину платформу для надсилання домашніх робіт,а діти повинні плутатися ,бо один вчитель приймає роботу в скайп,інший на пошту,хтось у вайбері.Невже це так важко - створити курс в класрумі.Чому вчителі не демонструють підручники на екрані,хоча вони зобов'язані це робити,оскільки не всі діти мають друковані підручники!І родзинка всього- дехто з вчителів і досі дозволяють собі проводити уроки російської мовою,хоча існує закон ,який це забороняє ,і всі вчителі з ним ознайомлені ! І чому не всі вчителі проводять хвилину мовчання?Чи у 89 школі не потрібно вшановувати пам'ять полеглих воїнів?І мирних жителів? Хотілося б побачити зміни найближчим часом.


Залишити відгук

Усі школи в Одесі, а також ЗВО/ВНЗ в Одесі, коледжі в Одесі, курси в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, дитячі садки в Одесі, робота в Одесі