Школи в Одесі

Середня школа №89Про школу

Інформація з офіційної бази ЄДЕБО
  • Державна форма власності
  • Школа
  • Профілі: іноземної філології, історико-філологічний, математичний, філологічний
  • Денна
  • Міська школа

  • Українська мова навчання

1091
учень
1266
загальна кількість місць
40
класів
90
осіб персоналу
46
приміщень
2
інклюзивні класи
3
учні в інклюзивних класах
Рейтинг шкіл

Рейтинг школи

85
по місту
193
по області
по Україні
139,15
Середній бал
63
учні складали НМТ
189
тестів НМТ

81 по місту
186 по області
3563 по Україні

89 по місту
241 по області
3965 по Україні

81 по місту
135 по області
2334 по Україні

65 по місту
196 по області
4113 по Україні

Біологія 146,75

Німецька мова 151,00

Відгуки

123
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Выпуск 1995 года.Прекрасный состав учителей особенно учитель географии.Директор школы был лучшая Галина Газимировна,преподаватель украинского языка и литературы.Самые лучшие и тёплые воспоминания!The best)

,

В момент, когда ещё большинство школ находятся на дистанционном обучение. Наш лицей перешёл благодаря отремонтированного укрытию на смешанное обучение. Охвачены все дети при обучение. Администрация лицея открыла на каждой параллели класс с дистанционным обучением, что позволило решить проблемы для категории детей, находящихся за границей или вне города. А наши дети теперь имеют возможность живого общения с учителями лицея, чего нет в большинстве школ города. И естественно желающих посещать лицей очень много! Каждый родитель смог выбрать форму общения для своего ребёнка. Спасибо

,

Хочу подякувати учителю фізики за відданість своїй праці.Донька захоплена фізикою,чекає кожний урок.На жаль,проблеми з виключенням світла тому заважають...Але в классруме завжди є завдання та матеріал уроку.

,

Добрый день. Хотелось бы узнать почему наша школа не подключена к программе "Едина школа" к которой подключены практически все школы и там можно контролировать ребенка и узнавать задания по всем предметам. Мой ребенок не всегда попадает на уроки, свет выключают в 10 утра и до 6 вечера, тем самым он не может посетить уроки утром все и во второй половине дня. А задания которые дают учителя тоже не можем узнать, наш учитель к которому мы обращаемся неоднократно просто просто хочет нас спихнуть и не раз предлагает перейти на семейное обучение.

,

Добрий день!Хотіла би звернуся до адміністрації школи! Протягом трьох років діти навчаються дистанційно.І у мене питання.Чому школа не може нормально організувати навчання?Чому не створено єдину платформу для надсилання домашніх робіт,а діти повинні плутатися ,бо один вчитель приймає роботу в скайп,інший на пошту,хтось у вайбері.Невже це так важко - створити курс в класрумі.Чому вчителі не демонструють підручники на екрані,хоча вони зобов'язані це робити,оскільки не всі діти мають друковані підручники!І родзинка всього- дехто з вчителів і досі дозволяють собі проводити уроки російської мовою,хоча існує закон ,який це забороняє ,і всі вчителі з ним ознайомлені ! І чому не всі вчителі проводять хвилину мовчання?Чи у 89 школі не потрібно вшановувати пам'ять полеглих воїнів?І мирних жителів? Хотілося б побачити зміни найближчим часом.


Залишити відгук

Дивіться також усі школи в Одесі, ЗВО/ВНЗ в Одесі, коледжі в Одесі, курси в Одесі, репетиторів в Одесі, дитячі садки в Одесі, роботу в Одесі.