Школи
Інноваційний ліцей «Ай-Скул»

Інноваційний ліцей «Ай-Скул»vip


Про школу

Приватний заклад загальної середньої освіти I-III ступенів «Інноваційний ліцей «I-School»

Інноваційний приватний заклад повного дня для дітей 6-17років.
Заклад має свою будівлю площею 2600 м2, а також свою велику закриту територію, що охороняється. На базі школи працює дитячий садок, який приймає дітей з 2-х років. Набираються групи підготовки до навчання в школі.

Обираючи «I-School», ви отримуєте наступні переваги:

 • якісне та індивідуальне навчання вашої дитини
 • простір, у якому ваша дитина знаходиться у повній безпеці
 • розвиток у дитини емоційного інтелекту й критичного мислення
 • збалансоване, корисне і смачне харчування
 • психологічний супровід дитини
 • сучасні методи викладання
 • студії різного спрямування в другу половини дня
 • виконання домашніх завдань у ліцеї

Наша місія:
Допомогти кожній дитині знайти свій шлях, бути щасливою і змінювати світ на краще.

Наша візія:
Створити освітнє середовище, де цікаво вчитися й розвиватися.

Наші цінності:

 • турбота про себе, про інших, про суспільство
 • екосвідомість
 • інновації
 • індивідуальний підхід до дитини

Ми будемо найкращою школою для тих, хто поділяє наші цінності!

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БРИЗ
Ліцей та дитячий садок повного дня (з 08:00 до 19:00) сприяє повноцінному й рівнобічному розвитку дитини і формуванню у неї кола особистих інтересів.

Навчання згідно державних програм: НУШ, проєкту "Інтелект України", спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов. Застосування інноваційних методик і підходів: STEM-освіта, нейробіка в ранковому колі, проєктна робота в командах, творчі індивідуальні завдання, публічні виступи.

Кваліфікований педагогічний склад.
Використання сучасних методів навчання і виховання, що сприяють не тільки засвоєнню знань, а й формуванню критичного мислення.

Наповнена варіативна частина. З 15:00 до 18:00 дитина має можливість відвідувати студії за інтересами на вибір (спортивні, художні, інтелектуальні, інформаційно-комунікативні (3Д моделювання, робототехніка)), брати участь в командній розробці проєктів.

Вивчення іноземних мов (англійська та німецька) від 5 годин на тиждень та Speaking club з носіями мови.

Індивідуальний підхід:

 • орієнтація на дитину
 • наповненість класів до 18 учнів
 • консультації психолога
 • забезпечення дитини всім необхідним в процесі навчання (підручники, зошити для проєктів, матеріали для творчої діяльності)
 • виконання домашніх завдань у школі.

Дитячий садок
Для наших найменших вихованців ми пропонуємо всебічний розвиток за допомогою занять в ігровій формі:

 • англійська мова
 • уроки музики
 • сучасна хореографія
 • акторське мистецтво
 • спортивні ігри
 • малювання
 • сенсорний розвиток
 • розвиток мовлення (працює логопед).

Рання профорієнтація:

 • співпраця з бізнесом
 • можливість проходження навчальної практики в реальних компаніях
 • зустрічі з фахівцями в різних сферах

Сучасний освітній простір:

 • мультимедійне обладнання класів, STEAM лабораторія, оснащені кабінети хімії та біології, майстерня творчості і дизайну
 • спортивні майданчики (футбольне, волейбольне та баскетбольне поля)
 • партнерство з батьками
 • професійна підготовка до ЗНО та ДПА.

Власна кухня та їдальня:

 • Для учнів ліцею - триразове харчування (шведський стіл, дієтичне і вегетаріанське меню),
 • Для дитячого садка - 5-и разове харчування (дієтичне і вегетаріанське меню),
 • професійні кухарі

Велика безпечна зелена території з доступом до ліцею за електронними картками і цілодобовим відеоспостереженням.

Адреса: Україна, 02192, Київ, вул. Генерала Жмаченка, 14
Телефон: [відкрити контакти]+38 0632616682, [відкрити контакти]+38 0933202030,
E-mail: [відкрити контакти]start@i-school.kiev.ua
Сайт: https://i-school.kiev.ua


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Остановили свой выбор на лицее "Айскул", в следующем году сын пойдет сюда в 5 класс. Соседи порекомендовали "Айскул", из нашего ЖК много кто ходит сюда еще со времен гимназии, мы тогда в 1 класс не пошли, а теперь все же решились. По отзывам много ПЛЮСОВ - отношение учителей очень уважительтное, учиться интересно и главное есть отбор детей при поступлении. Нас взяли после собеседования с психологом. В нашей предыдущей школе брали всех детей без разбору, в итоге имеем картину ...неконтролируемые дети, учиться мешают, качество обучения никакое. Из-за этого и уходим. Все, кто выбирает школу ребенку, обратите внимание, еще есть места, а нам нужны хорошие одноклассники!!!

,

Отличный пример как старый государственный лицей, можно преобразить в школу для подготовки светлого будущего Отметил бы индивидуальный подход к каждому ученику, от проработки с психологом до адаптация заданий и материалов для ребенку. На базе лицея так же много дополнительных развивающих кружков и занятий. Кто задумывается куда отдать своего ребенка для школы или садика, реомендую приехать на день открытых дверей(проводят регулярно) и оценить самому, думаю вы будете приятно удивлены

,

Навчаємося в цій школі півроку, але вже спробували і дистанційне навчання. Дуже добре, що і у цій ситуації, дитина має змогу не тільки пройти всі уроки за розкладом у повному обсязі (усі 45 хвилин кожний), але і відвідати у другій половині дня деякі студії. Причому все це без постійної допомоги батьків. Все організовано дуже добре. Взагалі, дитина ходить до школи із задоволенням, увечері розповідає багато цікавого, що було упродовж дня. Дуже сподіваюся, що так буде і надалі, не тільки в початковій школі.

,

Хочу поделиться непрофессионализмом, безответностью Ай- Скул, куда ходил мой ребенок. Да, мы пришли, мы хотели остаться. Но извените с такими методиками , с таким подходом к детям, нужно убегать от туда. Никому не рекомендую . Новое здесь - только само название. Это мягко сказано. Не лгите родителям.

,

Викладаю в ліцеї близько 2 років. Мені подобається працювати в новому сучасному педагогічному колективі. Директор дуже фаховий, компетентний і відповідальний освітянин. Підхід до викладацького складу приватного ліцею "I-school" на високому рівні. У канікулярний період вчителі постійно проходять навчання, як із професійних компетенцій, так і по навчанню інформаційно-комунікаційних навичок. Слід зауважити, що новий підхід до навчання у сфері ІТ технологій та STEM напрямку в освіті вимагає змін у професійноих компетенціях сучасного вчителя - новатора. Тому особлива подяка директору, що тримає руку на пульсі сучасних інновацій та впровадження їх у навчальний процес для наших учнів. Мені подобається тут працювати, атмосфера спрямована на розвиток ідейних та креативних вчителів. А в таких вчителів виросте нове сучасне покоління дітей!

,

Вчимося у школі 15 років)) Спочатку старший пішов у неї, а потім, через 10 років, привели до неї молодшого) В один рік у нас в родині були першокласник та випускник). З молодшим навіть не роздумували куди вести - тільки в нашу школу тому, що такого простору для розвитку дитини не знайдеш ніде. Повага до дітей безумовна. Відношення родинне. Вчителя доброзичливі. З приходом у школу нових власників, та ребрендингу, в неї вдихнули нове життя на інноваційні підходи до навчання. Навчання проводиться у цікавій новітній формі. Всі умови для розвитку гармонійної, впевненої у собі, розвинутої дитини надає наша школа. А що ще треба для люблячої мами.)) І да, я обожнюю нашу школу і наших вчителів.)) Всім рекомендую вчити своїх дітей в I-School.

,

В цьому році перейшли до третього класу. Займаємося за програмою «Інтелект України». В класах дуже затишно, зроблено ремонт,на уроках використовують інтерактивну дошку. Харчування дуже подобається, страви смачні та різноманітні. Після уроків є можливість відвідати секції. Діти самі обирають кули хочуть піти. Ми з донькою обрали кружок кулінарії, вона із радістю ходить, а потім дома нас пригощає... Speaking clab ще одна класна фішка закладу. Діти спілкуються англійською мовою із носієм два рази на тиждень, а сам предмет англійської мови викладається кожен день. Ми будемо вчитися в ліцеї, а всім хто шукає освітній заклад РЕКОМЕНДУЮ!!!

,

В этом году пришли учиться в лицей, дочери тут нравится и первую неделю говорит только о школе. Перевелись из другой школы - по отзывам наших соседей родителей, чьи дети ходят теперь и в нашу школу. Жаль, что карантин не дал провести торжественную линейку для всех классов, но это не главное. Пока рано делать выводы, но вижу, как стараются и учителя и все работники школы, как пчелки! Главное, ребенок счастлив Спасибо школе за старания и отзывчивость!

,

Моя дочь в этом году пошла в первый класс в лицей. В школе есть все, что я бы хотела видеть в современном учебном заведении: молодые, но опытные педагоги с современным подходом, видеонаблюдение и охрана, огромный выбор факультативов, английский разговорный клуб с носителями, современные классы, классные учебные материалы. Мы выбрали программу «Интеллект», хотя ещё есть класс, который учится по программе НУШ, а так же билингвальный класс. Для начальной школы сделали капитальней ремонт целого отдельного крыла, в основном крыле тоже свежий ремонт - видно, что собственники вкладывают деньги, а не просто обещают. Первая неделя прошла прекрасно: интересная подача материала, креативные занятия, много активностей на улице, вкусное питание, внимательная администрация лицея. Видно, что лицей развивается и будет ещё больше набирать обороты!

,

Здоровая, дружественная и творческая атмосфера, которая способствует раскрытию потенциала каждого ребенка. Прекрасные учителя, интересные уроки, креативные задания. Закрытая, безопасная и ухоженная территория школы. Всесторонняя поддержка здоровья детей: ежедневные прогулки, 2 вида меню, медсестра, психолог и физкультура с учетом рекомендаций врачей. И дочка, и мы школой очень довольны. Всем рекомендую I-School!

,

Продовження: пані Наталія,дякую за цікаві уроки, саме після них,нарешті син зацікавився Гюго(після розповіді про мюзікл "Нотердам"),пані Маргарита,Ана,Світлана,Любов,дякуємо Вам за тяжку працю,саме мова та точні науки найважче було перевести у формат останніх занять,але Ви змогли!!!! Ганна Миколаївна,окрема подяка за Вашу турботу за наших дітей,Ви - психолог,друг і настільки толерантно вирішували всі проблеми,що ми ще раз впевнилися-діти в надійних руках. Дякуємо Вам за Ваш труд!!! Бажаємо міцного здоров'я, Гарного відпочинку та наснаги!!!!

,

Подяка найкращим! Шановні Вчителі,дякуємо Вам за цей нелегкий навчальний рік! Ми,родина Корченових,і впевнена всі родини учнів нашого ліцею,ще раз переконалися,що в закладі працюють майстри своєї справи! Ваші професійні якості не зміг здолати відсутній інтернет та інші перепони,Вашої терплячості не було межі,бо всі ми бачили,що наші діти влаштовували справжній "квест з надсилання домашних робіт,з темних кімнат,неразбірливих літер,перевернутих екранів та іншого". З Вашим ентузіазмом не може порівнятися ніхто,фізичні справи Антона Андрійовича,чесно кажучи, допомогли нам(батькам) тримати себе у формі. Коли ми замислитись над питанням ,що нового Гарного приніс карантин,то зрозуміли,що це саме присутність нас,батьків на уроках -з пані Марією,ми впевнились,що "малювати можуть всі", з паном Миколою по іншому подивилися на історію (зрозумівши,що майже нічого не знаємо,та підписавшись на цікаві канали істориків).

,

Прочитавши всі відгуки про заклад, вирішив особисто переконатися, як працює I-School, оскільки теж у пошуках закладу для своєї дитини. Відвідавши ліцей, розвіяв усі сумніви щодо негативних відгуків. Це заклад, який відповідає усім моїм вимогам : ліцей забезбечений сучасним обладнанням та технікою, дає право вибору навчальної програми, велика закрита територія під охороною та відеоспостереженням. Приємно вразило і те, що у ліцеї є своя кухня. Я без сумнівів прийняв рішення, що саме в I-School буде навчатися моя дитина. Бажаю і іншим побувати у закладі та прийняти правильне рішення, а не вестись на неправдиві відгуки від людей, які, скоріше за все, ніколи в ліцеї не були.

,

Якщо хтось ще раптом не визначився зі школою — I-School набирає першачків в двомовний українсько-англійський клас. І тут варто сказати кілька слів про ліцей і те, за що я його люблю. Наприклад, під час карантину дистанційне навчання було організовано фактично одразу, раніше за інших, і організовано ефективно. Розумно скомбіновані відео-уроки з шкільними вчителями та самостійна робота на платформі, і, хоча допомога і контроль з боку батьків таки були потрібні, я бачила по "колегам", що мені значно легше. Я взагалі не переймаюсь домашніми завданнями, і здивовано питала "В тебе ще й німецька є?!", отримавши табель за півріччя. Робототехніка, 3-д моделювання з прінтером, комп'ютерна графіка, живопис, додаткова англійська і купа інших гуртків без жодних доплат (повозивши децько в минулому році щотижня на Оболонь за грубі гроші, я це оцінила) Короче, як мати з 25 - річним досвідом, що бачила багато шкіл і ліцеїв, я вважаю, що нам пощастило. Рекомендую.

,

До школи ми були в різних приватних садках і державній школі , тому нам є з чим порівняти. Наш ліцей - це абсолютно інший підхід до розвитку дитини,до її талантів, мислення,здібностей. Це місце, куди донька проситься ходити навіть на канікулах??! Сучасний погляд абсолютно на всі сфери взаємодії дітей з вчителями, колективу з батьками. Дякуємо за оперативну чудову організацію живого он-лайн навчання. Ми дуже сумуємо за Вами на цьому затяжному карантині !

,

Мне есть с чем сравнивать. Это действительно Школа - где ребёнок развивается, получает знания, где ценят его мнение и уважают. Многие частные школы работают на родителей по принципу - красивые стены и рассказы о том, как должно быть, чтоб родитель был доволен - а учебы ни какой - просто ребёнка приводишь, как в игровую комнату и там ещё что то преподают. В итоге - Приходится нанимать репетиров помимо того, что платишь большие деньги за красивые стены и бесконечную вереницу праздников. Здесь же всё нацелено на ребёнка! Развивают и обучают! Адекватный педагогический состав, администрация - компетентна и слышит родителей. Спасибо ?? что мы вас нашли ! Нам конечно не хватает русского языка - но к сожалению его сейчас нигде нет.

,

Була в ліцеї на зустрічі- шукаємо школу повного дня для дитини. Хочу відмітити, що дуже сподобалося відношення до мене, як до мами. На всі питання отримали відповіді по-чесному, без прикрашань. В школі доброзичлива атмосфера, це відчувається одразу. Також сподобалось, що можна обрати програму начання для дитини, хочемо зупинитися на програмі Інтелект. Дякую, що мені розповіли про неї. Батькам, що віддають дітей раджу звернути увагу саме на цю програму, цікава та сучасна.

,

Мій син вже в четвертому класі. Дякуємо нашому вчителю молодших класів, Олександрі Василівні! Це справжній педагог, яка змогла знайти індивідуальний підхід до кожної дитини. Якщо щось не зрозуміло,одразу пояснює. В класі панує дружня обстановка. Син ходить туди залюбки. Зі школи дитина приходить вже з вивченими уроками,що є дуже зручно як для мене так і для нього. Залишається час і на спорт,і на свої справи.

,

Моя дитина навчається в старшій школі в ліцеї I-school. Їй подобається школа і навчальний процес, а для мене, як мами, дуже важливо, щоб дитині було комфортно у школі. У нашому класі небагато дітей, тож навчання майже індивідуальне і 100% дитиноорієнтоване. Окрім навчального процесу нам подобається і можливість відвідувати в школі студії за інтересами – можна спробувати себе в різних сферах і обрати те, що тобі до смаку. У школі дуже смачно харчують, і навіть моя «малоїжка» говорить, що їй смачно. А ще діти тут весь час спілкуються, разом беруть участь в різних заходах, конференціях, гуртках, що створює в школі дуже дружню атмосферу: старші класи шефствують над меншими, менші поважають старших. Особисто мені дуже подобається доброзичлива атмосфера в школі!

,

Всем рекомендую лицей I-School !Хочу выразить огромную благодарность всему коллективу и администрации за высокий профессионализм и чуткое отношение к учащимся. Обучение действительно построено в форме диалога учителя и ребенка. Ребенок может высказать свое мнение, задать уточняющие вопросы. Учителя с уважением относятся к личности ученика, строят работу на уроке с учетом всех его особенностей. Целая детская жизнь проходит в школе, и очень важно, с каким настроем дети каждый день идут учиться. В лицее создана доброжелательная атмосфера. И это очень важно. Школа соответствуют современным требованиям по безопасности. Здание школы снабжено видеонаблюдением. В школе очень уютно, чисто, домашняя атмосфера, царит семейный дух.

,

Навчаємось в ліцеї недавно. Поки що подобається усе, особливо домашня атмосфера та індивідуальний підхід до дитини.

,

Отличная школа с прекрасным образованием! Особенно радует домашнее задание в школе) Любим нашу учительницу Аллу Павловну!

,

Брат мой там учится. Очень доволен.

,

Ребенок ходит с удовольствием!


Залишити відгук

Усі школи в Києві, а також дитячі садки в Києві, робота в Києві