Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Школи
Дистанційна школа «Оптіма»

Дистанційна школа «Оптіма»vip


Про школу

Дистанційне навчання в 1-11 класах середньої школи.

Центр освіти «Оптіма» — перша в Україні дистанційна школа, яка отримала автономну ліцензію на навчання дітей у дистанційному форматі та надає можливість учням 1-11 класів отримати якісну дистанційну освіту.

 З усіма ліцензіями та погоджувальними документами можна ознайомитися на сайті: https://optima.school/dokumenty-osvita. 

Програма підготовки до вступу в ВНЗ Америки, Європи та Великобританії відкриють дітям весь світ!

Учні Центра освіти «Оптіма» отримують всі документи та довідки, аналогічні очним державним школам.

Переваги дистанційного навчання:

 • Освітні матеріали утримують увагу дітей протягом усього процесу навчання.
 • Широкий вибір навчальних пакетів, який дозволяє кожній родині обрати свою індивідуальну освітню траєкторію.
 • Англійська з Oxford University Press і Speaking Club із першого класу.
 • Можливість розпочати опанування професії програміста вже в школі.
 • Різнопланові курси для особистісного та професійного розвитку.
 • Можливість навчатися за проєктом «Інтелект України».
 • Гнучкий персональний графік: вчителі адаптують розклад і програму під швидкість сприйняття інформації учнем, враховують його здібності, таланти і позашкільні заняття.
 • Індивідуальний підхід, поважне ставлення до кожного учня.
 • Вільний від стресу, комфортний та ефективний навчальний процес.
 • Соціалізація: зустрічі з однокласниками, екскурсії, виїзні уроки, гуртки та інші напрями позашкільної діяльності.
 • ДПА — онлайн, ЗНО — за місцем проживання.

Дистанційна школа «Оптіма» пропонує декілька форм навчання.

Класичні пакети «Учень» та «Естерн» містять:

 • авторські навчальні матеріали;
 • доступ до навчальної системи 24/7;
 • професійні вчителі;
 • постійний супровід класного керівника;
 • державний документ про освіту;
 • технічна підтримка;
 • платформа Oxford Learn для вивчення англійської;
 • Speaking Club — для вдосконалення слухання, розуміння та усного мовлення англійською мовою;
 • колективна проєктна діяльність;
 • програма «Smart Kids» для молодших школярів;
 • математика на платформі GIOS: онлайн-курси, інтерактивні відео, небанальні завдання;
 • кейс-уроки;
 • фінансова грамотність.

Додаткові послуги:

 • Тьюторинг груповий — мінігрупи, постійний супровід.
 • Тьюторинг індивідуальний — персональні онлайн-заняття з наставником.
 • Індивідуальний тьюторинг Premium — комплексна підтримка, контроль, мотивація.
 • Онлайн-клас для початкової школи Стандарт — 5 уроків на тиждень.
 • Онлайн-клас для початкової школи Premium — 5 днів на тиждень, 3 уроки щодня.
 • Дистанційна підготовка до школи для малюків.
 • Поглиблене вивчення математики.
 • Поглиблене вивчення англійської мови.
 • Можливість вивчати другу іноземну мову: англійську, німецьку, польську, російську чи французьку.
 • Академія прикладної програмної інженерії — вступ до IT-професій.
 • Optima Academy — курси для практичних знань та умінь.
 • Підготовка до ДПА та ЗНО.
 • Програма «Подвійний диплом» Україна/США і допомога у вступі до вишів Америки.

Для навчання у дистанційній школі «Оптіма» достатньо мати комп’ютер і доступ до інтернету, а професійний педагогічний колектив допоможе будь-якій дитині легко засвоїти навчальний матеріал. Наші вчителі ставляться до дітей з любов’ю та повагою.

Як вступити до дистанційної школи «Оптіма»?

Скільки коштує навчання, знижки.

Стати учнем 1-11 класу дистанційної школи «Оптіма» ваша дитина може в будь-який час, незалежно від структури навчального року.

Ми щиро раді кожному учню та з задоволенням відповімо на будь-які запитання дітей і батьків.

Звертайтеся до нас у зручний для вас спосіб:

Де б ви не проживали, у якому б куточку світу не знаходилися, дистанційна освіта для вас завжди доступна. Приєднуйтеся!


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Дякую "Оптімі"! Дитина в захваті від навчання. Дякую, що дали в такий важкий час можливість навчатися безкоштовно, отримати українську освіту!

,

Шановна Оптимо, будь-ласка, навчіться робити резервне копіювання ваших баз даних! Син виконав всі семестрові завдання заздалегідь. Я це проконтролювала й переконалася, що в нас насправді все позначено як виконане до кінця семестра на відповідній сторінці у веб - клієнті Оптіми. Сьогодні в нас з'являється 8 нібито невиконаних уроків приблизно по 50 задач кожен! Ваш техсапорт намагається довести, що ми ніколи ті завдання не виконували й що' так щоб зникло не буває'! Я вам скажу, що таке буває, коли система не витримує навантажень через велику кількість користувачів та оброблюваних даних, а Ви, Оптимо, не заморочуєтесь тим, щоб зберегти копію бази даних при таких збоях! Що тепер ми маємо робити з тими нібито' не виконаними' через ваш непрофесійний підхід завданнями??? Шановна Оптимо, це дуже неприємний досвід співпраці з вами, нажаль

,

Дуже вдячна Оптімі, що створили таку чудову школу! Окремо висловлюю величезну вдячність за можливість отримувати висококваліфіковані психологічні консультації, що школа це передбачила для батьків! Навіть не знаю, чи більше ці консультації корисні дитині, чи мені самій! Донька навчається в 6 класі і це не простий підлітковий вік. Я дуже щаслива, що в свій час скористалася можливістю і звернулася до психолога Оптіми - Наталі Сергіївни Кірнос. Пані Наталя допомогла розібратися в багатьох моментах у відносинах з донькою, можна сказати "озброїла знаннями". Обрана стратегія працює бездоганно, я бачу реальні результати від дієвих порад Наталі Сергіївни! Для мене важливо, що можна підняти в розмові будь-яке питання, котре турбує, оскільки пані Наталя викликає повну довіру. Після консультацій щоразу всередині неймовірне піднесення, впевненість у власних силах! А коли ще отримуєш результати!.. Невимовно вдячна Вам, пані Наталя, за професіоналізм, за підтримку і за всі ті знання, що Ви даруєте!

,

Хочу не залишити відгук, а поділитись враженнями після зустрічі з психологом Наталією Сергіївною. Ми розпочали навчання в Оптімі цього року, з 6 класу. Напевно як у більшості батьків, які перевели дітей на он-лайн навчання, через 1,5-2 місяці почали з'являтись питання як привчити до самостійності і н відкладати на потім, бути активним школярем та приймати участь у проєктних роботах з задоволенням... Як зазвичай і буває - йдеш з одним "запитом", а в кінці зустрічі розумієш, що це не нова проблема, а наслідок, який тягнеться давно. На зустрічі були всією сім'єю, і на мою думку це правильно. Багато чого стало зрозумілим нам - батькам, сподіваюсь щось зрозуміла і донька. Поради психолога, як чути один одного і розуміти для нас спрацювали тому, що були сказані авторитетною особою. Наталія Сергіївна, має "суперсилу" -- з перших же слів до неї починаєш прислухатися, вірити і поважати як співрозмовника який вміє і почути і показати ситуацію з іншого боку. За це велика подяка від нашої сім'ї.

,

В Оптімі з кінця вересня. Довго вагалися, перебирали варіанти, але зрештою вирішились. Поки що все подобається від менеджерів і вчителів і до навчальної системи. Поки що ми всі дуже задоволені навчанням. Шкода, що думали аж до кінця вересня, тільки впусту просиділи місяць та витратили кучу нервів в старій школі. Оптіму рекомендую.

,

Вже на етапі ознайомлення школа справила надзвичайно негативне враження! Не зрозуміло чому іноземною мовою. Школа не знає державної мови?

,

Так, сын проучился здесь шестой клас и я имею что сказать )) Ооочень крутая работа делается в учебной системе! Ребенок может в одном уроке почитать текст, послушать аудио, посмотреть картинки по теме. Часто проходят вебинары по всем предметам, которые сохраняются и их можно пересматривать. Вообще, главное отличие от обычной школы в том, что у ребенка нет шанса пропустить какую-то тему, заболеть на важную контрольную или что-то еще )))) Все всегда в доступе, приступаешь, когда тебе удобно и все! Если что-то непонятно, всегда можно записаться на консультацию в скайпе и учитель все объяснит. Кстати, сразу стало видно, какие уроки сын учил в своей бывшей школе, а какие - просто просиживал. А вот информатику, как оказалось, они вообще не учили, а писали в тетрадях под диктовку (( В 21 веке! Еще хочется отметить отличную организацию, отзывчивых учителей, невероятные 3Д модели в некоторых уроках, быструю техподдержку, грамотных менеджеров. В общем, школа отличная! Очень советую

,

Очень впечатляет отличная работа администрации. Я сам руководитель, хорошо представляю, как сложно организовать такой большой коллектив. С удовольствием постажировался бы в Оптиме, чтобы увидеть всю эту кухню изнутри.

,

Закончила школу в прошлом году, все понравилось, на высоком уровне, много различного материала к урокам, придраться не к чему, рекомендую!

,

Хочу поблагодарить Оптиму за три спокойных и продуктивных года, которые наш сын и мы провели благодаря вам. Школа работает на упреждение проблем, поэтому они просто не возникали, а вопросы решались мгновенно и удивительно легко. Классный руководитель Новикова Юлия Валериевна всегда была на связи, помогала всегда и во всем. Знания школа даёт в приличном объёме - бери и загребай ложкой. В доковидные времена всегда экскурсии, путешествия, детские лагеря, лекции, семинары, да что угодно для общения оффлайн. Не скучно))) Ну а выпускной 2021 - это незабываемо! Организация, исполнители, ведущий, красивые люди и счастливые дети - это прекрасно, о таком выпускном мы даже не мечтали, спасибо за сказку!) И да, сын без репетиторов, только на своих знаниях, поступил в Могилянку. За это отдельное спасибо! Успехов Вам и процветания!

,

Вибрала Оптіму тому що набридло ранов вставати. Син - сова, зранку не здатний до концентрації, довго не може включитися в процес, приходить до тями тільки уроку до третього. Я сама така, дуже його розумію. Все-таки, ранні підйоми не для всіх. Тепер обоє кайфуємо, розпочинаємо день не раніше 11, він все встигає і оцінки не страждають :) Тільки для цього потрібно було придумати дистанційне навчання!

,

Школа дуже крута!Вчителі чудові!Особливо важливо,що особистий кабінет ніколи не висне!Він дуже зручний у користуванні!У разі будь-яких питань,менеджери і технічна підтримка завжди на зв’язку.Уроки цікаві,3D моделі на заняттях ще краще дають зрозуміти тему.Класний керівник Бондарчук Оксана Валеріївна чудова людина!Ніколи не відмовила в консультації,завжди привітна,відкрита до спілкування,підтримувала на ЗНО!Велика подяка їй!Також Оптіма організувала найкращий випуск2021.Дякуємо за ці емоції!Все на найвищому рівні!Ви назавжди в серці,найкраща школа!Всім рекомендую!

,

Дуже задоволені навчанням в Оптімі! Особлива вдячність нашому класному керівникові, Бондарчук Оксані Валеріївні, за високий професіоналізм, чуйність і незмінну підтримку. Незважаючи на дистанційний режим навчання, ні дитину, ні нас - батьків, не полишало відчуття, що ми разом з нашим дружним класом, і все це завдяки Оксані Валеріївні. Ніколи не було й натяку на непорозуміння, а всі питання обговорювалися й вирішувалися по-діловому чітко і завжди в процесі приємного спілкування. Щиро дякуємо і всім рекомендуємо чудового педагога!

,

Дуже задоволені навчанням в Оптімі! Особлива вдячність нашому класному керівникові, Бондарчук Оксані Валеріївні, за високий професіоналізм, чуйність і незмінну підтримку. Незважаючи на дистанційний режим навчання, ні дитину, ні нас - батьків, не полишало відчуття, що ми разом з нашим дружним класом, і все це завдяки Оксані Валеріївні. Ніколи не було й натяку на непорозуміння, а всі питання обговорювалися й вирішувалися по-діловому чітко і завжди в процесі приємного спілкування. Щиро дякуємо і всім рекомендуємо чудового педагога!

,

Перевів дитину в цю школу, тому що набридло здавати на “штори”. Тут - все прозоро, ніякої корупції від якої вже скули зводить. Умови прописуються в договорі, ти точно знаєш, на що підписуєшся. І жодної зайвої копійки. Я знаю, багато хто говорить, що це дорого, але якщо порахувати всі витрати у державних школах - виходить ненабагато менше.

,

Сын закончил 9-й класс, переходит в 10-й. Школой очень довольны. Рекомендую!

,

У вересні 2020 наш син перейшов до 9 класу Оптіми. Ми обрали дистанційне навчання, щоб дати дитині можливість гнучкого графіку з огляду на його заняття спортом та необхідність поглибленого вивчення певних предметів задля підготовки до подальшого вступу до ВНЗ. Навіть для скептичного підлітка зміни в шкільному житті виявилися несподівано фантастичними: уважні вчителі, які з повагою ставляться до учнів, відсутність стресів при написанні тестів та контрольних робіт, право на помилку, тощо. Маю зазначити, що протягом 10 років я особисто викладала математику та інформатику в київському ліцеї, тож маю уявлення про методики викладання, вимоги до організації учбового процесу, т.ін. Тож, з повною відповідальністю наразі раджу всім знайомим переведення дітей до Оптіми. Дякю вчителям!

,

Оогромнейшее спасибо нашей Оксане Валериевне за поддержку, терпение и помощь. Мы выпускаемся с тёплым чувством об учебе в «Оптима» и благодарностью от всего сердца за заботу и человеческое отношение! Табель у меня и у сына ассоциируется с приятными воспоминаниями! И главное: всегда была свобода выбора у Дениса. Он даже готовится к выпускному и заранее озвучил свое желание быть на празднике! Это радует! Во время скоростей и гонки за результатом, ваша человечность дорого стоит! Поверьте, мне психологу большой компании, это большая ценность. Вы изменили отношение сына к учебе и к видению своих перспектив!

,

Сын проучился год в Оптиме, перешли на дистанционное обучение вынужденно из-за карантина, но были приятно удивлены: интересные уроки, работа учителей, администрации. На следующий год обязательно остаемся в Оптиме! Большое вам спасибо за труд!

,

Нещодавно забрала документи доньки і ні краплі не жалкую. Не знаю, що там у вас сталося, але якщо ви будете продовжувати в тому ж дусі - витратите не тільки учнів, але й репутацію.

,

Отучились в Оптиме 6 классов и всё время школой были очень довольны. Малая прямо рвалась за уроки, с энтузиазмом выполняла все задания. Но в последнее время ситуация начала заметно ухудшаться, а особенно - обратная связь от преподавателей. Раньше учителя были действительно заинтересованы в ребёнке, иногда даже давали дополнительную информацию если видели, что предмет особенно интересен. А теперь получаем только сухие и короткие ответы. Ируська конечно очень расстраивается, мотивация учиться тоже упала. Сделайте что-нибудь с этим, так же нельзя!!

,

Хочу выразить своё восхищение и уважение,дистанционной школе "Оптима"! Прекрасно подобранный педагогический коллектив,всегда внимательная Иванна Юрьевна-кл.рук сына,профессиональная команда тех.поддержки и администраторов,в частности Наталья!Ещё на пути оформления документов и многих организационных вопросов,я поняла,что нервничать не стоит,потому что рядом с нами команда-профессионалов! У меня как у мамы ученика школы Оптимы,за время учёбы не возникло ни одной претензии,ни одного замечания!Если что-то непонятно,задаю вопрос и всё тут же быстро решается.Связь с педагогами школы есть всегда.Если необходимы справки и документы,мы не с Киева,всё быстро пересылается,как по электронной почте,таки и через доставку по Украине. Обучающая программа отличная,очень интересно подобран учебный материал,ребёнок всегда с удовольствием выполняет уроки и домашнее задание!Многие предметы делает наперёд!Никаких нервов,стрессов! Оптима - так держать!Вы - большие молодцы!! С ув. мама ученика 4 кл)

,

Школа-найкраща! Мій син навчається у 8 класі. Колишню гімназію згадує як жахливий сон. Приєднуюсь до всіх гарних відгуків про Оптіму. Кого не влаштовує звичайна школа - обирайте Оптіму, не пожалкуєте!

,

Класс!Только недавно думал об этом,что детей могут обучать самые квалифицированные учителя дистанционно,таким образом всей стране необходимо несколько десятков учителей,проводить свои уроки онлайн.

,

Очень рада, что нашла Вас! Учимся с сентября, но разница с обычной школой просто колоссальная! Дистанционная школа открыла для нас новые горизонты, а главное помогла лучше усваивать материал и повысила успеваемость. Появилось больше свободного времени и сын начал учиться играть на гитаре, о чем давно мечтал.

,

Искренне благодарю создателей и преподавателей этой уникальной школы! Благодаря Оптиме моя дочь получила чудесную возможность спокойно и в удобной для нее темпе учится и успешно закончить 9 класс! Рекомендую Оптиму всем, кому не комфортно учится в обычной школе. Оптима предоставляет чудесную возможность для особенных детей получить среднее образование!

,

Вільний графік і купа вільного часу на те, що дійсно цікаво для учня. конфлікти з вчителями та однолітками? тут це неможливо! Ми вже отримали атестат і успішно склали ЗНО.

,

Дистанційна школа дає якісну освіту, викладають професійні учителі, привітний колектив, який турбується про кожного учня. Навчання здійснюється доступно і зрозуміло. Я задоволена повністю.Дякую!

,

Наша дочка навчається у школі «Оптіма» у 10 класі. Навчається з ентузіазмом, немає необхідності нагадувати про уроки, дистанційне навчання виявилося дуже цікавим. Це новий життєвий досвід. Хочу подякувати вчителю біології Ганні Василівні Древицький. Щирий вчитель, небайдужий до дітей, ентузіаст у своїй професії. Уроки цікаві, конспекти з біології, за якими навчаються наша дочка, дуже інформативні, високого рівня і можуть конкурувати з підручниками. Дякуємо за всебічну підтримку, за консультації та надані матеріали для підготовки до олімпіади з біології! Дякуємо школі «Оптіма» та всім вчителям за надану можливість отримати освіту.

,

Прочитала много положительных отзывов о школе! Мое мнение после посещения открытых дверей в Оптиме - школа супер! Не ожидала увидеть такой аншлаг в конце осени... Очень вдохновили родители, которые после окончания презентации школы, сразу, взяли справки для перевода. Мне понадобилась еще неделя на принятие решения. Что подкупило лично меня, так это профессионализм и доброта администрации, качество уроков, контроль успеваемости и самый главный плюс это время, которое я высвободила для своего ребенка! Теперь и мы - Оптимисты! Присоединяйтесь)

,

Отучились год в школе "Оптима". Как мама, боялась, что дочь 10 лет, будет сильно лениться, а сидеть рядом все время нет возможности. Однако, этого не произошло. Конечно, надо помогать, ребенок не может полностью самостоятельно обучаться. Сама выбирает, что она хочет изучать сегодня, если предмет ей не идет, можно его изучить в другой день, если нравится, то можно на перед. Система обучения понятна и проста. Один из огромных приоритетов, ребенок всегда выспавшийся, отдохнувший, соответственно материал усваивает легче и быстрее. Самостоятельно учиться планировать свой график и работать с материалом. Появилось время для увлечений, уроки поздним вечером делать не надо, вечером можно просто с дочерью пообщаться и провести время. Ушли нервы и у нас как у родителей от подарков, поздравлений, ремонтов, вставай с утра и беги за цветами, стели пол, вставь окна, сделай шкафчики, купи веники, краски, отремонтируй краны, заплати за какой-то кружок... У нее даже больше времени общаться с друзьями

,

Переваги дистанційної освіти були для нашої сім'ї зрозумілими, хоча ми всі дуже хвилювалися. А от досвід першої дистанційної школи був ненадто приємним. Звичайна школа тільки дистанційна. Ті самі проблеми, що і в школі: в уроці викладено один матеріал, а питання контрольні - набагато важчі, та і з деяких предметів (наприклад, історія) ще й можуть в різних джерелах бути різні дані. Промучилися ми так півроку, знов роздратування та небажання вчитися. Бо, коли у дитини 20 годин тренувань на тиждень, освіта має бути проста та цікава. І от нам порадили Оптіму. Туди ми йшли з деякими побоюваннями, але вирішили, що гірше бути не може. Жодної секунди ми не шкодували про наше рішення! Навчання цікаве, легке! Ми не найняли жодного репетитора донечці (а це 8 клас був), оскільки уроки зрозумілі, все можна вивчити самостійно! А ще і конкурси, інтерактивні карти - це ж знахідка для сучасних дітей. Дуже вдячна чудовому колективу! Ви вкладаєте душу і діти це відчувають.

,

Перешли в дистанционную школу, когда окончательно поняли, что полное отсутствие желания и мотивации в традиционной школе стало последней каплей к концу 8-го класса, несмотря не хорошие оценки. Сомнений по поводу перевода не было вообще. В начале обучения был шок, поскольку, к примеру, выяснилось, что, несмотря на 10 по химии в обычной школе, знаний у нас самых элементарных 0... Первый семестр в «Оптиме» прошел на одном дыхании: ребенок с удовольствием читал материал, который изложен супер доступно и интересно, без лишней «воды». Читал в упоением даже «Искусство», хотя в обычной школе не открывал учебник («неинтересно»), рассказал мне все о Гогене, кубизме, импрессионизме... Мы закончили 9-й класс на на «отлично», на месяц раньше до окончания уч. года освоив всю программу. Спасибо вам большое! Несмотря на то, что с 10-го класса ребенок решил перейти в частный лицей, он сам его выбирал, поскольку ему захотелось большего общения со сверсниками, мы оочень довольны опытом «Оптимы»!

,

Доброго дня! Хочу подякувати всьому колективу школи «Оптіма» за створення такої чудової альтернативи традиційному навчаннню. В силу обставин нам довелось кілька разів переїжджати і донька була змушена кожного разу прилаштовуватись до нових однокласників, і на навчанні це відбилось не кращим чином. Тому дистанційна школа стала для нас «рятівним кругом». Донька тепер мала змогу навчатись у спокійній обстановці, самостійно планувати виконання завдань (зважаючи на дедлайни). Матеріал викладено цікаво та змістовно, за потреби вчителі завжди надавали допомогу. Дякуємо всім педагогам і керівнику 11 класу Снісару Сергію Миколайовичу. Жалкуємо тільки про одне - що не дізнались про «Оптіму» ще раніше

,

Сын заканчивает 11 класс в "Оптиме". Очень доволен школой. Как мама, могу сказать, что для выпускника - это просто идеальный формат обучения. Появляется намного больше времени для подготовки к ЗНО, воспитывается ответственность, умение рационально распоряжаться своим временем. Отлично организован учебный процесс, классный руководитель всегда на связи (большое спасибо нашему руководителю Сергею Николаевичу), так что мы всегда были в курсе успехов нашего ребенка. Огромное спасибо всему коллективу "Оптимы"!!! Искренне благодарны за ваш труд!!! Успехов и процветания!

,

Наша семья очень благодарна основателям такого формата школы, руководству и педагогическому коллективу. Мой сын перешёл в «Оптиму» в середине 8 класса и сейчас закончил 10 класс с отличием. Ребёнок стал спокойным, с удовольствием учится. Он до сих пор не может поверить своему счастью, что не надо больше ходить в ненавистную школу, слышать орущих учителей, приходить с нулевыми знаниями в 4 часа и начинать заниматься с репетиторами до позднего вечера. Ребёнок учится ответственности и самостоятельной работе. Формат «Оптимы» позволил теперь моему сыну без стресса и напряжения изучать дополнительно 2 иностранных языках, в двух разных компьютерных школах осваивать языки программирования, заниматься плаванием и теннисом, посещать подростковые программы и клубы. Наши друзья, сначала, были шокированы нашим таким радикальным решением - как же социализация!! , но спустя год они посмотрели на нашего сына, и уже двое детей перевелись к нам в школу и все очень довольны, и дети, и родители.

,

Доброго Всем Дня! Хочу выразить огромную благодарность прекрасной школе "Оптима" всем учителям и организаторам! Очень счастливы, что нашли и попали в школу дистанционного вида обучения! С первого дня подачи документов, окунулись в атмосферу вежливости, доброжелательности и понимания во всех отношениях. Моя дочь, весь 10 класс провела в позитиве и с хорошим настроем, что очень важно для меня. В течении года нашим классным руководителем была Полижай Яна Юрьевна, удивительный педагог своего дела, которая очень трепетно относилась к учёбе своей ученицы и моей дочки, всегда была на связи и поддерживала по всем предметам!!! Любим, ценим!!! Всем рекомендую! А мы продолжаем учёбу с Великой Радостью уже в 11 классе!

,

Мой сын учится в "Оптиме" со 2-го семестра 2018 года. Очень высоко оценил преимущества дистанционного вида обучения. Активно занялся дополнительными видами спорта, английским, ведь половина дня оставалась свободной! Вспоминает обычную школу как "кошмарный сон". Мы всей семьей в восторге!!! Спокойны за жизнь и здоровье сына. Даже не ожидали, что будет так комфортно и интересно!!! Спасибо коллективу "Оптимы" и нашему куратору- Древицкой Анне Васильевне! Всем удачи!

,

Чудова школа.Моя дівчинка закінчила 5 клас. Цікаве навчання, дитина засвоює матеріал дуже швидко. Педагоги завжди готові допомогти та дати відповіді на усі запитання. Протягом навчального року були різноманітні конкурси. В школі є додаткові курси. Навчаючись в Оптимі, думаю, кожна дитина буде завжди ОПТИМІСТОМ!!! Рекомендую :)

,

Хочу выразить огромную благодарность организаторам и учителям школы «Оптима» за их труд, терпение, прекрасное отношение к детям. Дочь, считавшая учебу в общеобразовательной школе пыткой, начала с гордостью рассказывать, как интересно делать уроки в оптиме. Прекрасная идея, разумная разработка идеи, адекватная цена за такой метод обучения вызывает восхищение и благодарность!

,

Я, як мама мала багато сумнівів, та дуже хвилювалась, чи впорається моя донечка з навчанням самостійно. Тато був впевнений, що все буде добре. Я ні. Я мала стільки хвилювань, передати неможливо! Та ви знаєте, даремно я хвилювалась. По-перше - Оптіма, це далеко не просто школа. Так, знаю, багато хто так пише, то ж я не виключення, навпаки. Я розумію кожну сім'ю, котра радить вступити до цієї школи. Я вперше в житті бачу людей які вміють дослухатися до дитини. Вміють не реагувати на недоречні висловлювання підлітка (кажуть - ми й самі такі були... хіба за таке можна сваритися? Тут допомога потрібна, та людяність) Ось! По-друге - ця школа наче бачить дитину з середини (мабуть, це робота адміністрації, яка так відверто й каже батькам - мы очень много обучаем наших учителей на тренингах и семинарах! Не возможно помочь современному ребенку, если ты не понимаешь, о чем он тебе говорит! Дистанційних шкіл може бути багато, така, як Оптіма - одна! Раджу всім батькам оформлюватись в Оптіму!

,

У школі "Оптіма" дітям цікаво і комфортно навчатися, а батьки відчувають спокій і впевненість в тому, що їх діти отримують грунтовні знання та мають час на розвиток своїх талантів. Дякуємо педагогам "Оптіми" за професіоналізм та повагу до особистості дитини. Ви - найкращі!

,

Для нашей семьи всё началось два года назад, когда с большой осторожностью, мы решились перейти в дистанциюонную школу, и не пожалели! Вспоминаю как оформляли документы, секретарь любезно отвечала на звонки, и я подумала что учеников наверное мало, ведь у неё всегда есть время для меня. Потом первый день в школе - Роберт такой замечательный, спокойный, так все просто объяснил. Кто-то написал, что с Робертом ДПА не страшно, да я вас умоляю, ним и в космос полететь не страшно. А как оказалось интересно учиться в нашей школе!? Сколько нового и полезного! Участие в международных конкурсах, разные проекты- все это принесло свои плоды! На сегодняшний день, наша 14 летняя девочка преподает в детском доме ИЗО, участвует в благотворительных аукционах, ярмарках, всевозможных конкурсах. Параллельно учиться в художественной школе, готовится к второй персональной выставке. Спасибо большое всем учителям за их не легкий труд. 'Оптима"- это школа будующего уже сегодня! г. Одесса

,

Оптима - не просто школа! Оптима - центр, в котором собраны профессионалы премиум класса! Обратившись в данную школу, Вы больше никуда не захотите. Это я Вам как мама ученика говорю! 1 - уважение к личности ребенка!!! 2 - компетентность и профессионализм администрации и учителей!! 3 - удобная и понятная система с уроками! Школа постоянно проводит конкурсы, дополнительные курсы, семинары, встречи, подготовку к ДПА и ЗНО! Недавно пришло оповещение об английском с носителем языка, программировании, обучении 2д и 3д- графике! И так интересно было, а сейчас просто супер! Я выражаю огромную благодарность всем, кто трудится в Оптима- мы видим и ценим каждую минутку Вашей работы! Всем родителям настоятельно советую - почитайте о школе, пообщайтесь с администрацией и родителями учеников, а может быть и с самими учениками и Вы почувствуете разницу! Счастливое детство есть, оно идет рука об руку с школой Оптима!

,

Школа "Оптима" - это школа будущего, в которой нам посчастливилось учиться уже сейчас. Это школа - где, прежде всего, живёт любовь к детям, где работают исключительно талантливые педагоги, поистине профессионалы своего дела! Наша дочь в 10 классе, перешла в Оптима из традиционной школы прямо посередине учебного года и ни на минуту не пожалела о своем решении. Теперь ее жизнь наполнена интересными занятиями, спортом, любимыми тренингами и курсами . Появилось время жить и учиться с интересом! Дочка просто счастлива, а с ней счастливы и ее родители! Спасибо огромное всем учителям за творческий и объективный подход к детям, а администрации-огромная благодарность за создание такой школы и ее совершенствование. Всем родителям искренне рекомендую школу "Оптима", школу, где действительно ценится, прежде всего, личность каждого ребенка, школу, где главнее ребенка, нет никого, школу, куда хочется возвращаться! С уважением и любовью, Елена Поддубная

,

Школа вирішила для нашої сім’ї і сина зокрема проблему здобуття середньої освіти. Син перебуває за кордоном і дистанційна форма навчання по суті єдина можливість здобути середню освіту і здати ЗНО (шкода що не можна online). Загалом син навчається на дистанційній формі навчання з 7-класу (зараз у 10-му). Можемо порекомендувати батькам які вагаються - заберіть дитину з традиційної школи! Ваше завдання як батьків виховати дитину самостійною і відповідальною. Дякуємо педагогічному колективу та керівництву за надану можливість.

,

Школа - супер! Дуже зручно навчатися. Фахова підтримка, системний підхід.

,

Поступает сын впервые в дистанционную школу,очень тепло приняли нас и уже готовим документы,

,

Отличные специалисты и отличные люди. Молодцы!

,

Найкраща школа,найкращі керівники,найкращі вчителі! Комфортне і розумне навчання ,завжди з турботою про учня!Дякуємо вам ! Випускниця школи.

,

Моих детей на пути домашнего обучения ждет самая лучшая и естественная социализация из всех возможных. И я, и учителя Центра образования «Оптима» - всегда рядом, делая процесс обучения комфортным и эффективным. Спасибо вам! Руслан Бардадим, папа учениц Анастасии (6 класс) и Елизаветы (7 класс), г. Днепр.

,

Щиро дякую за те, що допомогли вирішити проблему, з великим задоволенням навчаюся у вашій школі. Отримати середню освіту і державний документ про це - необхідно не тільки мені, а й багатьом школярам, що проживають за межами України. В дистанційній школі «Оптіма» мені це робити зручно і не важко. Прімак Мар'яна, 10 клас

,

Дякую Вам ,що Ви існуєте .Це чудова можливість для моєї доньки навчатись вдома і почуватися щасливою та реалізувати свої можливості ,таланти та при цьому закінчити загальноосвітню школу.Вам бажаю розвитку процвітання і всього найкращого всьому педагогічному колективу.

,

Моя дівчинка навчається в 7 класі. Чесно кажучи, було багато питань, сумнівів… Але при моїй завантаженості, не могла відводити в школу та забирати. Одну відпускати боюся – дівчинка все-таки… Півроку вже вчимося і не жалкуємо, що перейшли сюди. Моя донька вчиться сама планувати свій день! Складає розклад виконання завдань, а з музики взагалі попроходила всі модулі вперед!

,

Хочу поделиться своими впечатлениями о нашей школе. Учимся в условиях дистанционного образования первый год (я мама ученика 8 класса). Нам все очень нравится. Сын прекрасно справляется с программой в удобное для него время. Думала, будет отлынивать, лентяйничать, но ничего подобного! С удовольствием выполняет все задания. Правда, немного трудновато бывает с «трудами» (не всегда понятен алгоритм выполнения заданий). Моему сыну очень подходит, что он сам может выбирать, с кем общаться, а не «выживать» в навязанном ему коллективе, не ощущает давления авторитарных учителей, а социализируется в секции плавания. И еще… Наконец-то мы с мужем можем точно прогнозировать, сколько денег потратим на школу. Оплатил обучение – и больше никаких поборов, ремонтов, подарков и т.д.

,

Меня поразило, очень теплое, человеческое отношение к проблемам моего сына. Администрация школы - большие умницы, создание такой школы решает проблемы многих нестандартных ( затравленных обычной школой) детей. Уроки очень интересные, учителя профессионалы. Есть, конечно, одно но - если ребенок не хочет учиться, никакой учитель не сможет этого сделать. Поэтому важно работать вместе: ребенок+учитель+ родитель= результат.

,

Дистанционная школа сейчас решает все проблемы учащихся с оккупированных территорий, областных сёл, где не хватает учителей, инвалидов, экстернов и др. Кроме того, просто очень удобно просыпаться, когда хочешь, учить уроки онлайн, а в свободное время заниматься своим развитием, хобби, работой.


Залишити відгук

Усі школи в Києві, а також дитячі садки в Києві, робота в Києві