Школи
Печерська Мiжнародна школа

Печерська Мiжнародна школаvip


Про школу

Хто ми такі?

Печерська міжнародна школа (англ. PSI) — це динамічна, різноманітна, некомерційна міжнародна шкільна спільнота, яка зародилась в Києві.

У серпні 2022 року в партнерстві з Американською школою Варшави (англ. ASW) ми відкриваємо тимчасовий кампус у місті Констанцин-Єзьорна, за 15 хвилин їзди від районів Вілянув та Садиба.

PSI пропонує збалансований освітній досвід з використанням авторизованих програм Міжнародного бакалаврату®.

Ці програми вважаються престижними, мають суворі вимоги та відповідають потребам навчання учнів у 21 столітті, а також обставинам сімей з усього світу, які постійно подорожують. Наші навчальні плани та позакласні навчальні заходи регулярно перевіряються на якість та відповідність зростаючим потребам нашої спільноти.

Ми пропонуємо трансдисциплінарний, інтегрований, персоналізований підхід до викладання та навчання, що базується на основі учнівського запиту через дослідження. Крім того, можливість залучення наших учнів до громадських та суспільних проєктів покращить контекстне навчання та підтримає вимушених переселенців із України.

Навчальний процес

PSI пропонує безперервну міжнародну освіту:

  • IB навчання з використанням підходу на основі запитів із програмам PYP, MYP та DP.
  • Комплкесний підхід до освіти, яка в свою чергу є персоналізованою, подається у веселому форматі та спонукає до викликів.
  • Соціально-емоційне навчання та розвиток міцних стосунків між учнями, вчителями та класними керівниками.
  • Інклюзивна освіта, орієнтована на учня.

Креативне й ефективне онлайн-навчання

PSI раді повідомити про партнерство з Avenues Online протягом наступного 22-23 навчального року — це трансформаційний, орієнтований на світ навчальний досвід для учнів по всьому світу.

Ця програма працюватиме паралельно з очною формою навчанням і може слугувати чудовим варіантом для тих, хто не може приєднатися до нас у Варшаві.

Новий тимчасовий кампус у Варшаві

Через війну в Україні PSI тимчасово переміщується та відкриває новий кампус у Варшаві, щоб задовольнити поточні та майбутні потреби нашої спільноти, починаючи з серпня 2022 року.

Ми знаходимося в містечку Констанцин-Єзьорна, за 15 хвилин їзди від районів Вілянув та Садиба.

Школа має на меті повернутися до Києва, як тільки це буде безпечно. Ми зробили вимушений крок, однак з нетерпінням чекаємо цієї можливості.

Більше інформації:

Соціальні мережі:


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Академічно найсильніша міжнародна школа в Україні. Школа обладнана найсучаснішою технікою та забезпечує високі стандарти освіти. Окремо хочу відзначити систему та заходи безпеки учнів та персоналу школи.

,

Хорошая школа,пишут сверху бред,нас все утроило, и по обучению и по отношеню к ребенку, могу смело рекомендовать!

,

Працюю в школі з 2019 року - це один з найкращих роботодавців в Україні яких я знаю!

,

Довелось устроитьсяв эту школу на работу.О качестве образования не судить не буду, так как с процессом обучения не была связана. Уволилась из-за не профессионализма непосредственного руководителя. Вместо того, Что бы не упасть в грязь лицом перед новым сотрудником, лучше бы она учила украинское законодательство. А так пыталась заниматься моим перевоспитанием, кажется, человек не в том отделе школы работает. Нарушение личных границ, ... Ушла, не выдержав весь этот бред...

,

Школа хорошая,но руководство полностью безграмотное и коррумпированное.Отношение к персоналу у руководства высокомерное ,налевательское и часто хамское.Проводятся так называемые тендеры ,а потом просто выставляют людей на улицу без объяснений и без причины.Администрация школы этого не замечает или не хочет замечать и занимает позицию постороннего наблюдателя,совершенно не желая ни в чём разбираться.

,

Best school in Ukraine. It is a fact. Graduates get accepted to Harvard and Yale. Their average for IB score is much higher than the global average, and even for students taking Ukrainian programme, there is an opportunity to get a Ukrainian diploma as well as IB.

,

I have to say that very bad school. I have two kids and all the time we have problem there with cafeteria cards, sick leaves, security. We had to change school. Waist of money!

,

Школа отличная, и после украинской школы разница реально ощущается)))

,

я считаю ради улучшения английского языка и перспектив в дальнейшей жизни стоит перейти в эту школу

,

Школа оболденная. Перешла сюда из обычной украинской школы с досточно не высоким знанием языка. Через год обучения свободно говоришь на английском, даже если совершенно не знал его до этого. В школе множество кружков. В старших классах есть возможность самостоятельно выбирать предметы. Большая часть учителей носители языка, все приветливые и всегда помогут, если есть проблемы с учёбой.


Залишити відгук

Усі школи в Києві, а також дитячі садки в Києві, робота в Києві