Оценка посетителей
(по 12 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете школу и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Мені дуже соромно було, колись наслухалась від дуже емоційної та необ'єктивної мами ( наші діти разом ходили в дитячий садок) всіляких байок та відвертих "перекручених" чуток про Ластівку... І харчування не таке, і вчителі з вихователями не такі і т. ін. Вирішили з чоловіком завітати до школи та поспілкуватись з вчителями, директором, подивитись самим. Боже, яке я задоволення отримала, спілкуючись з Іриною Вікторівною. Дуже уважні вчителі та вихователі до дітей виявились. Я на власному досвіді переконалась, що спочатку потрібно поспілкуватись особисто з персоналом, подивитись як там чисто, гарно після ремонту, а потім робити висновки. Мені дуже сподобалась Ластівка! Кращого закладу для своєї дитини я не знаю, а тим , кто пише погане про Ластівку, хочу побажати об'єктивності та совісті. Ваші емоції тільки шкодять вам, та нашим дітям. Будьте уважними і до себе, до дітей і вчителів з вихователями. Вони для нас працюють. Важко працюють.

,

Нам, як батькам дуже подобається Ластівка. Дуже привітлива та вічлива адміністрація. Завжди йдуть на зустріч. Нашій дитині дуже подобоється ходити до школи. Під час карантину постійно хникала, так хотіла побачитись з учителями та однокласниками. Годують краще ніж в де-яких закладах. Про харчування постійно запитую у своєї дитини. Ця тема для мене болюча. Повірте, діти голодними не ходять. Хоча в кожного свої смаки, в залежності від дитини. Знання дають не погані, але якщо дитина гіперактивна та непосидюча хіба їй вистачить щкільного часу на закріплення матеріалу? Звичайно, що повторювати з дитиною матеріал та виконувати домашнє завдвня обов'язково потрібно. Ми жодного разу не пожалкували, що обрали Ластівку. Дякуємо адміністрації та вчителям та вихователям.

,

Школа чудова!
Вчителі стараются, багато уваги приділяють дітям.
Після ремонту дуже приємно стало.
Писали погане за столову. Мій син задоволений, немає такого, щоб він не їв щось, або казав, що несмачно.
Обирала спеціально школу окремо початкову, бо найстаршідіти -четвертий клас, і ніхто не ображає малюків.
В школі п'ять класів і всі діти знають один одного та вчителі знають учнів.
Директор дуже привітна та ввічлива жінка.
Психолог додатково займаєтся з дітками, є гурток англійської.
Хороші свята та виступи.
Особливо хочется подікувати адміністрації за святкові лінійки: без радянських пафосів, школа радіє уням, а вони школі і все.

,

Лучшая школа на Оболони! Детям очень комфортно! Учителя классные всегда шли на контакт с родителями! Моё впечатление от Ласточки только позитивное. Мой ребёнок до сих пор после уроков идёт на прогулку в Ласточку. Скучает сильно за Оксаной Семеновной и Ириной Михайловной. Сколько праздников и мероприятий было! Директриса Ирина Викторовна очень отзывчивая. Детей кормят так как и в остальных школах. Если ваш ребёнок на диете, учителя всегда проследят, что бы ребёнок и лекарство принял и поел во время. С английским и математикой у нас проблем не возникало после перехода в 5 клас. Базу в школе детям дали достаточно хорошую. Не пишите бредовые выдуманные домыслы, продукты вашего воспаленного мозга. Свою грязь выливайте на головы своих близких. А наших учителей знают и уважают.

,

Оставьте в покое учителей, они и так бедные на грани увольнения по собственному желанию из-за этой новой реформы НУШ !!!! Вы лучше посмотрите на завхоза, которая на автомобиле в школу приезжает и паркуется рядом с прогулочной площадкой и на медсестру, которая сумки с кухни тянет такие, что ей на помощь зять с мужем на автомобиле приезжают. А дальше эти сумочки по домашним адресам администрации развозятся, а дети полуголодные учаться! Ведь школьников государство кормит за счёт наших с вами налогов. Вы посмотрите какие морды у директора, завхоза и завуча, они скоро в дверь влазить не будут. Зайдите в столовую хотя бы раз и посмотрит, что детям в тарелки кладут!!!

,

Змушена була забрати свою дитину з цієї школи. Так як вчитель з великої літери влаштувала "приховану травлю " на мою дитину. Дякую Вам, за те що ми тепер навчаємось в одного із самого найкращого учителя Оболонського району 194 школи.

,

Школа не плохая, но коллектив учителей явно нужно прорядить.

,

Сама найкраща початкова школа в нашому мікрорайоні. Моя оцінка доволі об'єктивна. Були на дні відкритих дверей у 240 школі. Дуже багато невихованих дітей. Вирішили, що для дитини молодшого віку з флегматичним характером буде набагато краще в школі "Ластівка".

,

Меня родственники попросили забрать ребёнка с уроков. Нашел класс в котором должен был проходить урок английского языка у моей племянницы. Учительницы английского языка в классе не оказалось. Выяснилось, что учительница во время урока пила чай в соседнем классе с другой учительницей.Это нормально ??? Она туда чаи гонять ходит или на работу? Кстати английский у моей племянницы на очень плохом уровне.

,

В цьому році закінчили 4 клас. Вчитель Тетяна Петрівна. Нажаль із всього класу де кілька учнів змогли поступити до профільної математичної гімназії. Тетяна Петрівна не дала належного рівня знань своїм учням. ДПА склали погано не лише з математики. В цьому році вона знов набирає перший клас.

,

Старший ребенок ходил в десткий сад Ласточка, а также закончил эту, школу, потом перешли в в 5 класс в более специализированную по способностям, сейчас уже в 9 классе. От школы были только наилучшие впечатления, никакой текучки, как описано ниже, не было, учитель организовывал детям постоянные мероприятия, экскурсии. Очень душевный подход и хорошие знания. Первый год был тихий час, атмосфера, позволяющая мягко адаптироваться к школьным условиям. Думаю о том, чтобы отдать младшую.

,

В школе не ставят оценки в дневник. Говорят, у нас это не принято. Потом обнаруживаются единицы и двойки. Учителя особо не церемонятся. По основным предметам занижаются оценки. В классе текучка, большая половина класса уже поменялась.

См. также:
Обратная связь